ניסאן קשקאי או פיג'ו 3008? השוואה מלאה 2025

ההמלצה שלנו

הקשקאי הוא הבחירה המתאימה יותר אם חשובים לכם שמירת ערך, יתרון במדדי ריקולים, בטיחות, ביצועים וסיכון גניבה. המחירים ועלויות האחזקה דומים, ולכן הם לא צפויים להכריע לבדם; לפני הקנייה בדקו גם את רמת הגימור ואת היסטוריית הטיפולים של הרכב המסוים. ה-3008 עשוי להתאים לכם יותר אם אתם מעדיפים נוחות נסיעה ובידוד רעשים מצוינים, תא מטען גדול יותר וחיסכון דלק טוב יותר במבחן שצוין. בשני הדגמים כדאי לבצע בדיקה עצמאית ולא להסתמך רק על נתוני הדגם.

מחיר רכישה: תיקו

  • ניסאן קשקאי 2025: ₪137,000
  • פיג'ו 3008 2025: ₪136,950

מחיר הרכישה כמעט זהה: הקשקאי עולה ₪137,000 וה-3008 עולה ₪136,950, ולכן בפועל אין כאן יתרון מחיר משמעותי לאחד מהם.

שמירת ערך: ניסאן קשקאי 2025

  • ניסאן קשקאי 2025: 14.9% בשנה
  • פיג'ו 3008 2025: 18.2% בשנה

הקשקאי מוביל בשמירת ערך: ירידת הערך השנתית שלו היא 14.9%, לעומת 18.2% ב-3008. הפער עשוי להיות משמעותי אם תמכרו את הרכב לאחר כמה שנים.

עלויות אחזקה: תיקו

  • ניסאן קשקאי 2025: דרגה 4 מתוך 5
  • פיג'ו 3008 2025: דרגה 4 מתוך 5

שניהם בדרגה 4 מתוך 5 בעלויות אחזקה, כך שאין כאן יתרון ברור לאחד מהם לפי המדד הזה.

אמינות: ניסאן קשקאי 2025

  • ניסאן קשקאי 2025: 0 ריקולים
  • פיג'ו 3008 2025: 4 ריקולים

הקשקאי עדיף במדד האמינות: מופיעים לו 0 ריקולים, לעומת 4 ל-3008. עם זאת, ל-3008 החדש עדיין אין היסטוריית אמינות ארוכת טווח משמעותית, ולכן כדאי לבדוק היטב את הרכב המסוים ואת היסטוריית הטיפולים שלו.

בטיחות: ניסאן קשקאי 2025

  • ניסאן קשקאי 2025: ציון בטיחות 5
  • פיג'ו 3008 2025: ציון בטיחות 3.5

הקשקאי מוביל עם ציון בטיחות 5, לעומת 3.5 ל-3008. אם בטיחות היא שיקול מרכזי עבורכם, זהו יתרון ברור לקשקאי, אך חשוב לבדוק את מערכות הבטיחות ברמת הגימור הספציפית.

חיסכון ואיכות סביבה: ניסאן קשקאי 2025

  • ניסאן קשקאי 2025: קבוצת זיהום 8
  • פיג'ו 3008 2025: קבוצת זיהום 12

הקשקאי מוביל במדד הסביבה, עם קבוצת זיהום 8 לעומת 12 ב-3008. הנתון מצביע על יתרון בדירוג הזיהום, אך לא מבטיח שהקשקאי חסכוני יותר בדלק; במבחן שצוין, ה-3008 השיג כ-14.6 קמ״ל לעומת כ-12.7 קמ״ל בקשקאי.

ביצועים: ניסאן קשקאי 2025

  • ניסאן קשקאי 2025: 156 כ"ס
  • פיג'ו 3008 2025: 136 כ"ס

לקשקאי 156 כ״ס לעומת 136 כ״ס ב-3008, ולכן יש לו יתרון בהספק. אם חשובה לכם תגובת מנוע חזקה יותר, זהו יתרון שימושי, אף שביקורות מתארות את ביצועי ה-3008 כסבירים.

מרחב ומשפחה: תיקו

  • ניסאן קשקאי 2025: 5 מושבים
  • פיג'ו 3008 2025: 5 מושבים

שני הדגמים מציעים 5 מושבים, כך שבמדד הזה אין יתרון לפי מספר המקומות. בפועל, ה-3008 מציע תא מטען בנפח 520 ליטר לעומת 479 ליטר בקשקאי, בעוד שבקשקאי מתואר מרווח שימושי למשפחה.

סיכון גניבה: ניסאן קשקאי 2025

  • ניסאן קשקאי 2025: 6.3 ל-1,000 רכבים
  • פיג'ו 3008 2025: 8.1 ל-1,000 רכבים

הקשקאי מוביל בסיכון הגניבה: 6.3 לכל 1,000 רכבים לעומת 8.1 ב-3008. זהו יתרון יחסי, אך עדיין כדאי לבדוק את עלויות הביטוח ואת אמצעי המיגון הנדרשים לרכב שתבחרו.

מהירות מכירה: פיג'ו 3008 2025

  • ניסאן קשקאי 2025: 40 ימים
  • פיג'ו 3008 2025: 39 ימים

ה-3008 נמכר מהר יותר במעט: 39 ימים לעומת 40 ימים לקשקאי. בפועל מדובר בהפרש קטן של יום בלבד, ולכן לא כדאי לבסס עליו לבדו את הבחירה.

מוניטין ושביעות רצון: ניסאן קשקאי 2025

  • ניסאן קשקאי 2025: 7 יתרונות
  • פיג'ו 3008 2025: 7 יתרונות

הקשקאי מוביל במדד המוניטין ושביעות הרצון; בשני הדגמים מופיעים 7 יתרונות, כך שהמספר הזה לבדו אינו מסביר את הפער. ביקורות הקשקאי מדגישות תא נוסעים איכותי, נוחות ומרווח משפחתי, בעוד שה-3008 בולט בעיצוב ובנוחות הנסיעה.

פופולריות בכביש: ניסאן קשקאי 2025

  • ניסאן קשקאי 2025: 2,553 על הכביש
  • פיג'ו 3008 2025: 1,207 על הכביש

הקשקאי נפוץ יותר בכביש, עם 2,553 רכבים לעומת 1,207 ל-3008. תפוצה רחבה יותר עשויה להקל על היכרות עם הדגם ועל מציאת מידע וניסיון בשוק, אך אינה מבטיחה מצב טוב יותר של רכב מסוים.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • ניסאן קשקאי 2025: 6 מערכות
  • פיג'ו 3008 2025: 6 מערכות

בשני הדגמים מופיעות 6 מערכות, ולכן לפי הנתון הזה אין יתרון בכמות. בביקורות, הקשקאי מציע מערכות בטיחות ואבזור עשירים ברמות הגימור הגבוהות, ואילו ה-3008 בולט בנוחות נסיעה ובבידוד רעשים; בדקו את האבזור בפועל לפי הגרסה.

למי מתאים כל רכב

  • ניסאן קשקאי 2025: ניסאן קשקאי 2025 מתאים לכם אם אתם מחפשים קרוסאובר משפחתי נוח ומרווח, ומעדיפים יתרון במדדי שמירת ערך, בטיחות וביצועים; קחו בחשבון שצריכת הדלק במבחן הייתה כ-12.7 קמ״ל.
  • פיג'ו 3008 2025: פיג'ו 3008 2025 מתאים לכם אם אתם מעדיפים עיצוב ותא נוסעים ייחודיים, נוחות נסיעה ובידוד רעשים מצוינים ותא מטען גדול יותר, ומוכנים לבחור בדגם חדש יחסית שאין לו עדיין בסיס משמעותי להערכת אמינות ארוכת טווח.

שאלות נפוצות

מה עדיף, ניסאן קשקאי או פיג'ו 3008?

הקשקאי הוא הבחירה המתאימה יותר אם חשובים לכם שמירת ערך, יתרון במדדי ריקולים, בטיחות, ביצועים וסיכון גניבה. המחירים ועלויות האחזקה דומים, ולכן הם לא צפויים להכריע לבדם; לפני הקנייה בדקו גם את רמת הגימור ואת היסטוריית הטיפולים של הרכב המסוים. ה-3008 עשוי להתאים לכם יותר אם אתם מעדיפים נוחות נסיעה ובידוד רעשים מצוינים, תא מטען גדול יותר וחיסכון דלק טוב יותר במבחן שצוין. בשני הדגמים כדאי לבצע בדיקה עצמאית ולא להסתמך רק על נתוני הדגם.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, ניסאן קשקאי או פיג'ו 3008?

ניסאן קשקאי 2025 (14.9% בשנה לעומת 18.2% בשנה). הקשקאי מוביל בשמירת ערך: ירידת הערך השנתית שלו היא 14.9%, לעומת 18.2% ב-3008. הפער עשוי להיות משמעותי אם תמכרו את הרכב לאחר כמה שנים.

איזה רכב אמין יותר, ניסאן קשקאי או פיג'ו 3008?

ניסאן קשקאי 2025 (0 ריקולים לעומת 4 ריקולים). הקשקאי עדיף במדד האמינות: מופיעים לו 0 ריקולים, לעומת 4 ל-3008. עם זאת, ל-3008 החדש עדיין אין היסטוריית אמינות ארוכת טווח משמעותית, ולכן כדאי לבדוק היטב את הרכב המסוים ואת היסטוריית הטיפולים שלו.

איזה רכב בטיחותי יותר, ניסאן קשקאי או פיג'ו 3008?

ניסאן קשקאי 2025 (ציון בטיחות 5 לעומת ציון בטיחות 3.5). הקשקאי מוביל עם ציון בטיחות 5, לעומת 3.5 ל-3008. אם בטיחות היא שיקול מרכזי עבורכם, זהו יתרון ברור לקשקאי, אך חשוב לבדוק את מערכות הבטיחות ברמת הגימור הספציפית.

איזה רכב חסכוני יותר, ניסאן קשקאי או פיג'ו 3008?

ניסאן קשקאי 2025 (קבוצת זיהום 8 לעומת קבוצת זיהום 12). הקשקאי מוביל במדד הסביבה, עם קבוצת זיהום 8 לעומת 12 ב-3008. הנתון מצביע על יתרון בדירוג הזיהום, אך לא מבטיח שהקשקאי חסכוני יותר בדלק; במבחן שצוין, ה-3008 השיג כ-14.6 קמ״ל לעומת כ-12.7 קמ״ל בקשקאי.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, ניסאן קשקאי או פיג'ו 3008?

ניסאן קשקאי 2025 (156 כ"ס לעומת 136 כ"ס). לקשקאי 156 כ״ס לעומת 136 כ״ס ב-3008, ולכן יש לו יתרון בהספק. אם חשובה לכם תגובת מנוע חזקה יותר, זהו יתרון שימושי, אף שביקורות מתארות את ביצועי ה-3008 כסבירים.

איזה רכב נגנב פחות, ניסאן קשקאי או פיג'ו 3008?

ניסאן קשקאי 2025 (6.3 ל-1,000 רכבים לעומת 8.1 ל-1,000 רכבים). הקשקאי מוביל בסיכון הגניבה: 6.3 לכל 1,000 רכבים לעומת 8.1 ב-3008. זהו יתרון יחסי, אך עדיין כדאי לבדוק את עלויות הביטוח ואת אמצעי המיגון הנדרשים לרכב שתבחרו.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, ניסאן קשקאי או פיג'ו 3008?

פיג'ו 3008 2025 (39 ימים לעומת 40 ימים). ה-3008 נמכר מהר יותר במעט: 39 ימים לעומת 40 ימים לקשקאי. בפועל מדובר בהפרש קטן של יום בלבד, ולכן לא כדאי לבסס עליו לבדו את הבחירה.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, ניסאן קשקאי או פיג'ו 3008?

ניסאן קשקאי 2025 (7 יתרונות לעומת 7 יתרונות). הקשקאי מוביל במדד המוניטין ושביעות הרצון; בשני הדגמים מופיעים 7 יתרונות, כך שהמספר הזה לבדו אינו מסביר את הפער. ביקורות הקשקאי מדגישות תא נוסעים איכותי, נוחות ומרווח משפחתי, בעוד שה-3008 בולט בעיצוב ובנוחות הנסיעה.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, ניסאן קשקאי או פיג'ו 3008?

ניסאן קשקאי 2025 (2,553 על הכביש לעומת 1,207 על הכביש). הקשקאי נפוץ יותר בכביש, עם 2,553 רכבים לעומת 1,207 ל-3008. תפוצה רחבה יותר עשויה להקל על היכרות עם הדגם ועל מציאת מידע וניסיון בשוק, אך אינה מבטיחה מצב טוב יותר של רכב מסוים.

ניסאן קשקאי בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

פיג'ו 3008 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם