לקסוס ES או מרצדס-בנץ C קלאס? השוואה מלאה 2019
ההמלצה שלנו
מרצדס C קלאס היא הבחירה הכוללת למי שמחפשים מחיר רכישה נמוך יותר, יותר כוח, סיכון גניבה נמוך ופופולריות גבוהה יותר. לקסוס ES עדיפה אם חשובים לכם עלויות אחזקה נמוכות יותר, שמירת ערך, בטיחות וחיסכון סביבתי, והיא גם מתאימה יותר לשיוט נינוח ולנסיעות ארוכות. קחו בחשבון שביקורות מציינות מרווח אחורי בינוני ומתלים נוקשים במרצדס, ומולטימדיה מיושנת ואופי פחות ספורטיבי בלקסוס. בשתי המכוניות חשוב לבדוק היסטוריית טיפולים ולבצע בדיקה מקצועית לפני הקנייה.
מחיר רכישה: מרצדס-בנץ C קלאס 2019
- לקסוס ES 2019: ₪126,200
- מרצדס-בנץ C קלאס 2019: ₪119,900
מרצדס C קלאס זולה יותר לרכישה: ₪119,900 לעומת ₪126,200 ללקסוס ES. הפער הוא ₪6,300 לטובת המרצדס.
שמירת ערך: לקסוס ES 2019
- לקסוס ES 2019: 9.2% בשנה
- מרצדס-בנץ C קלאס 2019: 9.4% בשנה
לקסוס ES מובילה בשמירת ערך, עם ירידת ערך שנתית של 9.2% לעומת 9.4% במרצדס. בפועל הפער קטן, אך הוא נוטה לטובת הלקסוס לאורך זמן.
עלויות אחזקה: לקסוס ES 2019
- לקסוס ES 2019: דרגה 2 מתוך 5
- מרצדס-בנץ C קלאס 2019: דרגה 5 מתוך 5
לקסוס ES נמצאת בדרגת עלויות אחזקה 2 מתוך 5, לעומת דרגה 5 מתוך 5 במרצדס. זהו יתרון משמעותי ללקסוס בהוצאות האחזקה הצפויות.
אמינות: תיקו
- לקסוס ES 2019: 0 ריקולים
- מרצדס-בנץ C קלאס 2019: 0 ריקולים
לשתי המכוניות 0 ריקולים. זה נתון חיובי לשתיהן, אך כדאי לבדוק בכל מקרה את היסטוריית הטיפולים ואת הרכב הספציפי.
בטיחות: לקסוס ES 2019
- לקסוס ES 2019: ציון בטיחות 2
- מרצדס-בנץ C קלאס 2019: ציון בטיחות 1
לקסוס ES מובילה עם ציון בטיחות 2 לעומת ציון 1 במרצדס. בבחירה שמעדיפה בטיחות, היתרון הוא לצד הלקסוס.
חיסכון ואיכות סביבה: לקסוס ES 2019
- לקסוס ES 2019: קבוצת זיהום 5
- מרצדס-בנץ C קלאס 2019: קבוצת זיהום 14
לקסוס ES נמצאת בקבוצת זיהום 5, לעומת קבוצת זיהום 14 במרצדס. המשמעות היא יתרון ברור ללקסוס בתחום הזיהום והחיסכון הסביבתי.
ביצועים: מרצדס-בנץ C קלאס 2019
- לקסוס ES 2019: 178 כ"ס
- מרצדס-בנץ C קלאס 2019: 189 כ"ס
מרצדס C קלאס מציעה 189 כ"ס לעומת 178 כ"ס בלקסוס ES. הפער מתון, אך נותן למרצדס יתרון בהספק.
מרחב ומשפחה: תיקו
- לקסוס ES 2019: 5 מושבים
- מרצדס-בנץ C קלאס 2019: 5 מושבים
לשתי המכוניות 5 מושבים, ולכן אין כאן הבדל במספר מקומות הישיבה. בביקורות מצוין שהלקסוס מרווחת לנוסעים, בעוד שהמרווח מאחור במרצדס בינוני.
סיכון גניבה: מרצדס-בנץ C קלאס 2019
- לקסוס ES 2019: 1.0 ל-1,000 רכבים
- מרצדס-בנץ C קלאס 2019: 0.3 ל-1,000 רכבים
סיכון הגניבה המדווח למרצדס נמוך יותר: 0.3 ל-1,000 רכבים לעומת 1.0 ל-1,000 בלקסוס. זהו יתרון למרצדס במדד הזה.
מוניטין ושביעות רצון: מרצדס-בנץ C קלאס 2019
- לקסוס ES 2019: 6 יתרונות
- מרצדס-בנץ C קלאס 2019: 6 יתרונות
מרצדס מובילה בקטגוריית המוניטין ושביעות הרצון, אף שלשתי המכוניות מצוינים 6 יתרונות. לכן הערך הזה לבדו אינו מבטא פער במספר היתרונות.
פופולריות בכביש: מרצדס-בנץ C קלאס 2019
- לקסוס ES 2019: 137 על הכביש
- מרצדס-בנץ C קלאס 2019: 710 על הכביש
מרצדס נפוצה יותר בכביש, עם 710 מכוניות לעומת 137 לקסוס ES. היא עשויה להיות בחירה מוכרת ונפוצה יותר, בעוד שהלקסוס נדירה יחסית.
טכנולוגיה ונוחות: תיקו
- לקסוס ES 2019: 6 מערכות
- מרצדס-בנץ C קלאס 2019: 6 מערכות
לשתי המכוניות 6 מערכות בתחום הטכנולוגיה והנוחות, כך שאין הבדל במספר המערכות. בלקסוס מצוין שממשק המולטימדיה בדגם המוקדם מיושן.
למי מתאים כל רכב
- לקסוס ES 2019: לקסוס ES מתאימה לכם אם אתם מעדיפים נסיעה נינוחה, מרחב לנוסעים ועלויות אחזקה נמוכות יותר, ומוכנים לחיות עם ממשק מולטימדיה מיושן.
- מרצדס-בנץ C קלאס 2019: מרצדס C קלאס מתאימה לכם אם אתם מחפשים מכונית יוקרה במחיר רכישה נמוך יותר, עם יותר כוח, בידוד טוב מחוץ לעיר ותא מטען נדיב.
שאלות נפוצות
מה עדיף, לקסוס ES או מרצדס-בנץ C קלאס?
מרצדס C קלאס היא הבחירה הכוללת למי שמחפשים מחיר רכישה נמוך יותר, יותר כוח, סיכון גניבה נמוך ופופולריות גבוהה יותר. לקסוס ES עדיפה אם חשובים לכם עלויות אחזקה נמוכות יותר, שמירת ערך, בטיחות וחיסכון סביבתי, והיא גם מתאימה יותר לשיוט נינוח ולנסיעות ארוכות. קחו בחשבון שביקורות מציינות מרווח אחורי בינוני ומתלים נוקשים במרצדס, ומולטימדיה מיושנת ואופי פחות ספורטיבי בלקסוס. בשתי המכוניות חשוב לבדוק היסטוריית טיפולים ולבצע בדיקה מקצועית לפני הקנייה.
איזה רכב זול יותר, לקסוס ES או מרצדס-בנץ C קלאס?
מרצדס-בנץ C קלאס 2019 (₪119,900 לעומת ₪126,200). מרצדס C קלאס זולה יותר לרכישה: ₪119,900 לעומת ₪126,200 ללקסוס ES. הפער הוא ₪6,300 לטובת המרצדס.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, לקסוס ES או מרצדס-בנץ C קלאס?
לקסוס ES 2019 (9.2% בשנה לעומת 9.4% בשנה). לקסוס ES מובילה בשמירת ערך, עם ירידת ערך שנתית של 9.2% לעומת 9.4% במרצדס. בפועל הפער קטן, אך הוא נוטה לטובת הלקסוס לאורך זמן.
איזה רכב זול יותר לאחזקה, לקסוס ES או מרצדס-בנץ C קלאס?
לקסוס ES 2019 (דרגה 2 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). לקסוס ES נמצאת בדרגת עלויות אחזקה 2 מתוך 5, לעומת דרגה 5 מתוך 5 במרצדס. זהו יתרון משמעותי ללקסוס בהוצאות האחזקה הצפויות.
איזה רכב בטיחותי יותר, לקסוס ES או מרצדס-בנץ C קלאס?
לקסוס ES 2019 (ציון בטיחות 2 לעומת ציון בטיחות 1). לקסוס ES מובילה עם ציון בטיחות 2 לעומת ציון 1 במרצדס. בבחירה שמעדיפה בטיחות, היתרון הוא לצד הלקסוס.
איזה רכב חסכוני יותר, לקסוס ES או מרצדס-בנץ C קלאס?
לקסוס ES 2019 (קבוצת זיהום 5 לעומת קבוצת זיהום 14). לקסוס ES נמצאת בקבוצת זיהום 5, לעומת קבוצת זיהום 14 במרצדס. המשמעות היא יתרון ברור ללקסוס בתחום הזיהום והחיסכון הסביבתי.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, לקסוס ES או מרצדס-בנץ C קלאס?
מרצדס-בנץ C קלאס 2019 (189 כ"ס לעומת 178 כ"ס). מרצדס C קלאס מציעה 189 כ"ס לעומת 178 כ"ס בלקסוס ES. הפער מתון, אך נותן למרצדס יתרון בהספק.
איזה רכב נגנב פחות, לקסוס ES או מרצדס-בנץ C קלאס?
מרצדס-בנץ C קלאס 2019 (0.3 ל-1,000 רכבים לעומת 1.0 ל-1,000 רכבים). סיכון הגניבה המדווח למרצדס נמוך יותר: 0.3 ל-1,000 רכבים לעומת 1.0 ל-1,000 בלקסוס. זהו יתרון למרצדס במדד הזה.
לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, לקסוס ES או מרצדס-בנץ C קלאס?
מרצדס-בנץ C קלאס 2019 (6 יתרונות לעומת 6 יתרונות). מרצדס מובילה בקטגוריית המוניטין ושביעות הרצון, אף שלשתי המכוניות מצוינים 6 יתרונות. לכן הערך הזה לבדו אינו מבטא פער במספר היתרונות.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, לקסוס ES או מרצדס-בנץ C קלאס?
מרצדס-בנץ C קלאס 2019 (710 על הכביש לעומת 137 על הכביש). מרצדס נפוצה יותר בכביש, עם 710 מכוניות לעומת 137 לקסוס ES. היא עשויה להיות בחירה מוכרת ונפוצה יותר, בעוד שהלקסוס נדירה יחסית.
לקסוס ES בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
מרצדס-בנץ C קלאס בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות