ב.מ.וו סדרה 5 או מרצדס-בנץ C קלאס? השוואה מלאה 2023
ההמלצה שלנו
מרצדס־בנץ C קלאס 2023 היא הבחירה הכוללת המתאימה יותר למי שמחפשים מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך טובה יותר, יתרון בבטיחות ובביצועים וסיכון גניבה נמוך יותר. הב.מ.וו סדרה 5 2023 עשויה להתאים לכם יותר אם חשובים לכם פחות ריקולים לפי הנתון, או מכירה מהירה יותר, והיא בולטת גם בנוחות בין־עירונית, במרווח מאחור ובהתנהגות כביש. בשני הדגמים כדאי להביא בחשבון עלויות תחזוקה גבוהות ולבדוק היטב את המולטימדיה והמערכות האלקטרוניות. לפני הקנייה, בדקו את מצב הרכב המסוים, היסטוריית הטיפולים והאם בוצעו כל תיקוני הריקול הרלוונטיים.
מחיר רכישה: מרצדס-בנץ C קלאס 2023
- ב.מ.וו סדרה 5 2023: ₪310,000
- מרצדס-בנץ C קלאס 2023: ₪258,800
מרצדס־בנץ C קלאס 2023 עולה ₪258,800, לעומת ₪310,000 לב.מ.וו סדרה 5 2023, ולכן היא דורשת השקעה ראשונית נמוכה יותר.
שמירת ערך: מרצדס-בנץ C קלאס 2023
- ב.מ.וו סדרה 5 2023: 13.7% בשנה
- מרצדס-בנץ C קלאס 2023: 8.7% בשנה
המרצדס מובילה בשמירת ערך: ירידת ערך של 8.7% בשנה לעומת 13.7% בב.מ.וו. הפער עשוי להיות משמעותי למי שמתכננים למכור את הרכב בהמשך.
עלויות אחזקה: תיקו
- ב.מ.וו סדרה 5 2023: דרגה 1 מתוך 5
- מרצדס-בנץ C קלאס 2023: דרגה 1 מתוך 5
שני הדגמים נמצאים בדרגה 1 מתוך 5 בעלויות האחזקה, כך שאין כאן יתרון ברור לאחד מהם לפי הנתון הזה. בפועל, ביקורות על שניהם מציינות שטיפולים וחלפים עלולים להיות יקרים.
אמינות: ב.מ.וו סדרה 5 2023
- ב.מ.וו סדרה 5 2023: 1 ריקולים
- מרצדס-בנץ C קלאס 2023: 2 ריקולים
לב.מ.וו יתרון במספר הריקולים: 1 לעומת 2 במרצדס. זה נתון שימושי להשוואה, אך אינו תחליף לבדיקה של הרכב המסוים והיסטוריית הטיפולים שלו.
בטיחות: מרצדס-בנץ C קלאס 2023
- ב.מ.וו סדרה 5 2023: ציון בטיחות 2
- מרצדס-בנץ C קלאס 2023: ציון בטיחות 2.75
המרצדס מובילה בציון הבטיחות, 2.75 לעומת 2 בב.מ.וו. לשני הדגמים מערכות בטיחות מתקדמות, אך לפי המדד הזה היתרון הוא של המרצדס.
חיסכון ואיכות סביבה: מרצדס-בנץ C קלאס 2023
- ב.מ.וו סדרה 5 2023: קבוצת זיהום 2
- מרצדס-בנץ C קלאס 2023: קבוצת זיהום 1
המרצדס נמצאת בקבוצת זיהום 1 לעומת קבוצת זיהום 2 בב.מ.וו, ולכן היא עדיפה לפי מדד הזיהום.
ביצועים: מרצדס-בנץ C קלאס 2023
- ב.מ.וו סדרה 5 2023: 184 כ"ס
- מרצדס-בנץ C קלאס 2023: 204 כ"ס
למרצדס 204 כ״ס לעומת 184 כ״ס בב.מ.וו. היתרון בנתון ההספק עשוי להתאים למי שמחפשים תגובה חזקה יותר, לצד ביצועים טובים שמצוינים בביקורות על שני הדגמים.
מרחב ומשפחה: תיקו
- ב.מ.וו סדרה 5 2023: 5 מושבים
- מרצדס-בנץ C קלאס 2023: 5 מושבים
שני הדגמים מציעים 5 מושבים, ולכן הנתון הזה אינו מבדיל ביניהם. בביקורות על הב.מ.וו מצוין מרווח טוב מאחור, אך המושב המרכזי מוגבל.
סיכון גניבה: מרצדס-בנץ C קלאס 2023
- ב.מ.וו סדרה 5 2023: 7.5 ל-1,000 רכבים
- מרצדס-בנץ C קלאס 2023: 0.3 ל-1,000 רכבים
המרצדס מובילה בסיכון הגניבה לפי הנתון: 0.3 ל־1,000 רכבים לעומת 7.5 ל־1,000 בב.מ.וו. זהו פער שכדאי להביא בחשבון, לצד בדיקת עלויות הביטוח לרכב הספציפי.
מהירות מכירה: ב.מ.וו סדרה 5 2023
- ב.מ.וו סדרה 5 2023: 33 ימים
- מרצדס-בנץ C קלאס 2023: 39 ימים
הב.מ.וו נמכרת מהר יותר לפי הנתון: 33 ימים לעומת 39 ימים למרצדס. הפער קטן יחסית, אך עשוי להיות רלוונטי אם חשוב לכם למכור במהירות.
מוניטין ושביעות רצון: מרצדס-בנץ C קלאס 2023
- ב.מ.וו סדרה 5 2023: 6 יתרונות
- מרצדס-בנץ C קלאס 2023: 6 יתרונות
המרצדס מובילה לפי מדד המוניטין ושביעות הרצון, אף שלשני הדגמים מצוינים 6 יתרונות. בביקורות על המרצדס מודגשים איכות הבנייה, הנוחות והביצועים.
פופולריות בכביש: מרצדס-בנץ C קלאס 2023
- ב.מ.וו סדרה 5 2023: 277 על הכביש
- מרצדס-בנץ C קלאס 2023: 509 על הכביש
המרצדס נפוצה יותר בכביש, עם 509 רכבים לעומת 277 לב.מ.וו. שכיחות גבוהה יותר עשויה להיות שיקול למי שמעדיפים דגם שרואים יותר בישראל.
טכנולוגיה ונוחות: תיקו
- ב.מ.וו סדרה 5 2023: 6 מערכות
- מרצדס-בנץ C קלאס 2023: 6 מערכות
לשני הדגמים 6 מערכות, כך שאין יתרון ברור לפי הנתון הזה. הביקורות מתארות תא נוסעים איכותי ונוחות טובה בשניהם, לצד ממשקים שלא תמיד אינטואיטיביים.
אגרת רישוי: מרצדס-בנץ C קלאס 2023
- ב.מ.וו סדרה 5 2023: מחיר חדש ₪222,000
- מרצדס-בנץ C קלאס 2023: מחיר חדש ₪199,900
המרצדס מובילה לפי הנתון שמופיע כאן: מחיר חדש של ₪199,900 לעומת ₪222,000 בב.מ.וו. כדאי לוודא את סכום אגרת הרישוי בפועל לפי הרכב והפרטים העדכניים שלו.
למי מתאים כל רכב
- ב.מ.וו סדרה 5 2023: ב.מ.וו סדרה 5 2023 מתאימה לכם אם אתם מעדיפים מכונית סלון נוחה ושקטה לנסיעות בין־עירוניות, עם התנהגות כביש מהנה ומרווח טוב מאחור, ומוכנים לשלם יותר בקנייה.
- מרצדס-בנץ C קלאס 2023: מרצדס־בנץ C קלאס 2023 מתאימה לכם אם אתם מחפשים מכונית יוקרתית עם מחיר רכישה נמוך יותר משל הב.מ.וו, ביצועים טובים, מערכות בטיחות מתקדמות ויתרון לפי מדדי שמירת הערך והגניבה.
שאלות נפוצות
מה עדיף, ב.מ.וו סדרה 5 או מרצדס-בנץ C קלאס?
מרצדס־בנץ C קלאס 2023 היא הבחירה הכוללת המתאימה יותר למי שמחפשים מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך טובה יותר, יתרון בבטיחות ובביצועים וסיכון גניבה נמוך יותר. הב.מ.וו סדרה 5 2023 עשויה להתאים לכם יותר אם חשובים לכם פחות ריקולים לפי הנתון, או מכירה מהירה יותר, והיא בולטת גם בנוחות בין־עירונית, במרווח מאחור ובהתנהגות כביש. בשני הדגמים כדאי להביא בחשבון עלויות תחזוקה גבוהות ולבדוק היטב את המולטימדיה והמערכות האלקטרוניות. לפני הקנייה, בדקו את מצב הרכב המסוים, היסטוריית הטיפולים והאם בוצעו כל תיקוני הריקול הרלוונטיים.
איזה רכב זול יותר, ב.מ.וו סדרה 5 או מרצדס-בנץ C קלאס?
מרצדס-בנץ C קלאס 2023 (₪258,800 לעומת ₪310,000). מרצדס־בנץ C קלאס 2023 עולה ₪258,800, לעומת ₪310,000 לב.מ.וו סדרה 5 2023, ולכן היא דורשת השקעה ראשונית נמוכה יותר.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, ב.מ.וו סדרה 5 או מרצדס-בנץ C קלאס?
מרצדס-בנץ C קלאס 2023 (8.7% בשנה לעומת 13.7% בשנה). המרצדס מובילה בשמירת ערך: ירידת ערך של 8.7% בשנה לעומת 13.7% בב.מ.וו. הפער עשוי להיות משמעותי למי שמתכננים למכור את הרכב בהמשך.
איזה רכב אמין יותר, ב.מ.וו סדרה 5 או מרצדס-בנץ C קלאס?
ב.מ.וו סדרה 5 2023 (1 ריקולים לעומת 2 ריקולים). לב.מ.וו יתרון במספר הריקולים: 1 לעומת 2 במרצדס. זה נתון שימושי להשוואה, אך אינו תחליף לבדיקה של הרכב המסוים והיסטוריית הטיפולים שלו.
איזה רכב בטיחותי יותר, ב.מ.וו סדרה 5 או מרצדס-בנץ C קלאס?
מרצדס-בנץ C קלאס 2023 (ציון בטיחות 2.75 לעומת ציון בטיחות 2). המרצדס מובילה בציון הבטיחות, 2.75 לעומת 2 בב.מ.וו. לשני הדגמים מערכות בטיחות מתקדמות, אך לפי המדד הזה היתרון הוא של המרצדס.
איזה רכב חסכוני יותר, ב.מ.וו סדרה 5 או מרצדס-בנץ C קלאס?
מרצדס-בנץ C קלאס 2023 (קבוצת זיהום 1 לעומת קבוצת זיהום 2). המרצדס נמצאת בקבוצת זיהום 1 לעומת קבוצת זיהום 2 בב.מ.וו, ולכן היא עדיפה לפי מדד הזיהום.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, ב.מ.וו סדרה 5 או מרצדס-בנץ C קלאס?
מרצדס-בנץ C קלאס 2023 (204 כ"ס לעומת 184 כ"ס). למרצדס 204 כ״ס לעומת 184 כ״ס בב.מ.וו. היתרון בנתון ההספק עשוי להתאים למי שמחפשים תגובה חזקה יותר, לצד ביצועים טובים שמצוינים בביקורות על שני הדגמים.
איזה רכב נגנב פחות, ב.מ.וו סדרה 5 או מרצדס-בנץ C קלאס?
מרצדס-בנץ C קלאס 2023 (0.3 ל-1,000 רכבים לעומת 7.5 ל-1,000 רכבים). המרצדס מובילה בסיכון הגניבה לפי הנתון: 0.3 ל־1,000 רכבים לעומת 7.5 ל־1,000 בב.מ.וו. זהו פער שכדאי להביא בחשבון, לצד בדיקת עלויות הביטוח לרכב הספציפי.
איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, ב.מ.וו סדרה 5 או מרצדס-בנץ C קלאס?
ב.מ.וו סדרה 5 2023 (33 ימים לעומת 39 ימים). הב.מ.וו נמכרת מהר יותר לפי הנתון: 33 ימים לעומת 39 ימים למרצדס. הפער קטן יחסית, אך עשוי להיות רלוונטי אם חשוב לכם למכור במהירות.
לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, ב.מ.וו סדרה 5 או מרצדס-בנץ C קלאס?
מרצדס-בנץ C קלאס 2023 (6 יתרונות לעומת 6 יתרונות). המרצדס מובילה לפי מדד המוניטין ושביעות הרצון, אף שלשני הדגמים מצוינים 6 יתרונות. בביקורות על המרצדס מודגשים איכות הבנייה, הנוחות והביצועים.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, ב.מ.וו סדרה 5 או מרצדס-בנץ C קלאס?
מרצדס-בנץ C קלאס 2023 (509 על הכביש לעומת 277 על הכביש). המרצדס נפוצה יותר בכביש, עם 509 רכבים לעומת 277 לב.מ.וו. שכיחות גבוהה יותר עשויה להיות שיקול למי שמעדיפים דגם שרואים יותר בישראל.
לאיזה רכב אגרת רישוי נמוכה יותר, ב.מ.וו סדרה 5 או מרצדס-בנץ C קלאס?
מרצדס-בנץ C קלאס 2023 (מחיר חדש ₪199,900 לעומת מחיר חדש ₪222,000). המרצדס מובילה לפי הנתון שמופיע כאן: מחיר חדש של ₪199,900 לעומת ₪222,000 בב.מ.וו. כדאי לוודא את סכום אגרת הרישוי בפועל לפי הרכב והפרטים העדכניים שלו.
ב.מ.וו סדרה 5 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
מרצדס-בנץ C קלאס בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות