קיה פיקנטו או רנו קליאו? השוואה מלאה 2024

ההמלצה שלנו

הפיקנטו היא הבחירה המתאימה יותר אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך, שמירת ערך, הוצאות אחזקה מתונות ומכירה מהירה. היא מתאימה במיוחד לעיר, אך קחו בחשבון שהביצועים צנועים, התיבה הרובוטית מורגשת והנוחות בנסיעות ארוכות מוגבלת. הקליאו עדיפה אם אתם צריכים תא מטען גדול יותר, יותר כוח, יותר מערכות ונוחות טובה יותר, וגם אם חשוב לכם שיעור גניבה נמוך יותר. בשתי המכוניות יש 5 מושבים וציון בטיחות 1, וכדאי לבדוק את מצב הרכב והיסטוריית הטיפולים לפני קנייה.

מחיר רכישה: קיה פיקנטו 2024

  • קיה פיקנטו 2024: ₪80,000
  • רנו קליאו 2024: ₪102,600

הפיקנטו זולה משמעותית לרכישה: ₪80,000 לעומת ₪102,600 לקליאו. הפער הזה משאיר לכם יותר תקציב להוצאות נלוות.

שמירת ערך: קיה פיקנטו 2024

  • קיה פיקנטו 2024: 13.8% בשנה
  • רנו קליאו 2024: 16.2% בשנה

הפיקנטו מובילה בשמירת ערך, עם ירידת ערך של 13.8% בשנה לעומת 16.2% בשנה בקליאו. בפועל, שיעור נמוך יותר עשוי לצמצם את אובדן הערך לאורך תקופת הבעלות.

עלויות אחזקה: קיה פיקנטו 2024

  • קיה פיקנטו 2024: דרגה 4 מתוך 5
  • רנו קליאו 2024: דרגה 5 מתוך 5

הפיקנטו מדורגת בדרגה 4 מתוך 5 בעלויות אחזקה, לעומת דרגה 5 מתוך 5 לקליאו. הפער תומך בבחירה בה אם חשוב לכם לצמצם הוצאות שוטפות.

אמינות: רנו קליאו 2024

  • קיה פיקנטו 2024: 1 ריקולים
  • רנו קליאו 2024: 0 ריקולים

לקליאו 0 ריקולים לעומת ריקול אחד בפיקנטו, ולכן היא מובילה במדד זה. עם זאת, מספר הריקולים אינו תמונה מלאה של אמינות לטווח ארוך, ובפרט אין מידע אמין ומספיק על אמינות קליאו 2024 לאורך זמן.

בטיחות: רנו קליאו 2024

  • קיה פיקנטו 2024: ציון בטיחות 1
  • רנו קליאו 2024: ציון בטיחות 1

שתיהן קיבלו ציון בטיחות 1, כך שאין ביניהן פער לפי הערך הזה. בפיקנטו מצוינות מערכות בטיחות אקטיביות כסטנדרט, כולל בלימה אוטונומית.

חיסכון ואיכות סביבה: קיה פיקנטו 2024

  • קיה פיקנטו 2024: קבוצת זיהום 11
  • רנו קליאו 2024: קבוצת זיהום 14

הפיקנטו מובילה עם קבוצת זיהום 11 לעומת קבוצת זיהום 14 בקליאו. מדובר ביתרון בסיווג הזיהום, ולא בהכרח בהשוואה מלאה של צריכת הדלק בפועל.

ביצועים: רנו קליאו 2024

  • קיה פיקנטו 2024: 79 כ"ס
  • רנו קליאו 2024: 91 כ"ס

הקליאו מובילה עם 91 כ״ס לעומת 79 כ״ס בפיקנטו. הפער מעניק לה יתרון בביצועים, אך הביקורות מתארות את מנועה כמתון, בעוד שהפיקנטו חלשה במיוחד בעליות ובעקיפות.

מרחב ומשפחה: רנו קליאו 2024

  • קיה פיקנטו 2024: 5 מושבים
  • רנו קליאו 2024: 5 מושבים

הקליאו מובילה במדד המרחב, אף שלשתיהן 5 מושבים. היא מציעה תא מטען בנפח 391 ליטר, לעומת 255 ליטרים בפיקנטו, ולכן נוחה יותר כשנדרשים מקום למטען ושימוש משפחתי.

סיכון גניבה: רנו קליאו 2024

  • קיה פיקנטו 2024: 11.1 ל-1,000 רכבים
  • רנו קליאו 2024: 4.6 ל-1,000 רכבים

לקליאו שיעור של 4.6 גניבות לכל 1,000 רכבים, לעומת 11.1 בפיקנטו. זהו יתרון בסיכון הגניבה לפי המדד, וכדאי להביא בחשבון גם את השפעת הביקוש לפיקנטו על הצעות הביטוח.

מהירות מכירה: קיה פיקנטו 2024

  • קיה פיקנטו 2024: 32 ימים
  • רנו קליאו 2024: 40 ימים

הפיקנטו נמכרה בתוך 32 ימים לעומת 40 ימים לקליאו. המשמעות היא יתרון לפיקנטו למי שחשובה לו מכירה מהירה יותר.

מוניטין ושביעות רצון: קיה פיקנטו 2024

  • קיה פיקנטו 2024: 6 יתרונות
  • רנו קליאו 2024: 5 יתרונות

הפיקנטו מובילה עם 6 יתרונות לעומת 5 לקליאו. היא נהנית גם ממוניטין טוב ושוק יד שנייה חזק בישראל.

פופולריות בכביש: קיה פיקנטו 2024

  • קיה פיקנטו 2024: 5,260 על הכביש
  • רנו קליאו 2024: 116 על הכביש

הפיקנטו נפוצה בהרבה: 5,260 על הכביש לעומת 116 לקליאו. הפופולריות עשויה להקל על מציאת מידע, שירות וקונים בעת מכירה, אך גם מחייבת לבדוק היטב הצעות ביטוח.

טכנולוגיה ונוחות: רנו קליאו 2024

  • קיה פיקנטו 2024: 5 מערכות
  • רנו קליאו 2024: 6 מערכות

הקליאו מובילה עם 6 מערכות לעומת 5 בפיקנטו. היא מציעה גם נוחות נסיעה טובה, בעוד שהפיקנטו עלולה להיות פחות נעימה בגלל מתלים נוקשים ותיבה רובוטית מורגשת.

למי מתאים כל רכב

  • קיה פיקנטו 2024: הפיקנטו מתאימה לכם אם רוב הנסיעות עירוניות ואתם מעדיפים מחיר נמוך, מוניטין ושוק יד שנייה חזק, תוך ויתור על ביצועים ונוחות מיטביים בנסיעות ארוכות.
  • רנו קליאו 2024: הקליאו מתאימה לכם אם אתם זקוקים לתא מטען גדול יותר, ליותר כוח ולנוחות טובה יותר, ומוכנים לשלם יותר ברכישה ולקבל פופולריות נמוכה יותר בשוק המקומי.

שאלות נפוצות

מה עדיף, קיה פיקנטו או רנו קליאו?

הפיקנטו היא הבחירה המתאימה יותר אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך, שמירת ערך, הוצאות אחזקה מתונות ומכירה מהירה. היא מתאימה במיוחד לעיר, אך קחו בחשבון שהביצועים צנועים, התיבה הרובוטית מורגשת והנוחות בנסיעות ארוכות מוגבלת. הקליאו עדיפה אם אתם צריכים תא מטען גדול יותר, יותר כוח, יותר מערכות ונוחות טובה יותר, וגם אם חשוב לכם שיעור גניבה נמוך יותר. בשתי המכוניות יש 5 מושבים וציון בטיחות 1, וכדאי לבדוק את מצב הרכב והיסטוריית הטיפולים לפני קנייה.

איזה רכב זול יותר, קיה פיקנטו או רנו קליאו?

קיה פיקנטו 2024 (₪80,000 לעומת ₪102,600). הפיקנטו זולה משמעותית לרכישה: ₪80,000 לעומת ₪102,600 לקליאו. הפער הזה משאיר לכם יותר תקציב להוצאות נלוות.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, קיה פיקנטו או רנו קליאו?

קיה פיקנטו 2024 (13.8% בשנה לעומת 16.2% בשנה). הפיקנטו מובילה בשמירת ערך, עם ירידת ערך של 13.8% בשנה לעומת 16.2% בשנה בקליאו. בפועל, שיעור נמוך יותר עשוי לצמצם את אובדן הערך לאורך תקופת הבעלות.

איזה רכב זול יותר לאחזקה, קיה פיקנטו או רנו קליאו?

קיה פיקנטו 2024 (דרגה 4 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). הפיקנטו מדורגת בדרגה 4 מתוך 5 בעלויות אחזקה, לעומת דרגה 5 מתוך 5 לקליאו. הפער תומך בבחירה בה אם חשוב לכם לצמצם הוצאות שוטפות.

איזה רכב אמין יותר, קיה פיקנטו או רנו קליאו?

רנו קליאו 2024 (0 ריקולים לעומת 1 ריקולים). לקליאו 0 ריקולים לעומת ריקול אחד בפיקנטו, ולכן היא מובילה במדד זה. עם זאת, מספר הריקולים אינו תמונה מלאה של אמינות לטווח ארוך, ובפרט אין מידע אמין ומספיק על אמינות קליאו 2024 לאורך זמן.

איזה רכב בטיחותי יותר, קיה פיקנטו או רנו קליאו?

רנו קליאו 2024 (ציון בטיחות 1 לעומת ציון בטיחות 1). שתיהן קיבלו ציון בטיחות 1, כך שאין ביניהן פער לפי הערך הזה. בפיקנטו מצוינות מערכות בטיחות אקטיביות כסטנדרט, כולל בלימה אוטונומית.

איזה רכב חסכוני יותר, קיה פיקנטו או רנו קליאו?

קיה פיקנטו 2024 (קבוצת זיהום 11 לעומת קבוצת זיהום 14). הפיקנטו מובילה עם קבוצת זיהום 11 לעומת קבוצת זיהום 14 בקליאו. מדובר ביתרון בסיווג הזיהום, ולא בהכרח בהשוואה מלאה של צריכת הדלק בפועל.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, קיה פיקנטו או רנו קליאו?

רנו קליאו 2024 (91 כ"ס לעומת 79 כ"ס). הקליאו מובילה עם 91 כ״ס לעומת 79 כ״ס בפיקנטו. הפער מעניק לה יתרון בביצועים, אך הביקורות מתארות את מנועה כמתון, בעוד שהפיקנטו חלשה במיוחד בעליות ובעקיפות.

איזה רכב מרווח יותר, קיה פיקנטו או רנו קליאו?

רנו קליאו 2024 (5 מושבים לעומת 5 מושבים). הקליאו מובילה במדד המרחב, אף שלשתיהן 5 מושבים. היא מציעה תא מטען בנפח 391 ליטר, לעומת 255 ליטרים בפיקנטו, ולכן נוחה יותר כשנדרשים מקום למטען ושימוש משפחתי.

איזה רכב נגנב פחות, קיה פיקנטו או רנו קליאו?

רנו קליאו 2024 (4.6 ל-1,000 רכבים לעומת 11.1 ל-1,000 רכבים). לקליאו שיעור של 4.6 גניבות לכל 1,000 רכבים, לעומת 11.1 בפיקנטו. זהו יתרון בסיכון הגניבה לפי המדד, וכדאי להביא בחשבון גם את השפעת הביקוש לפיקנטו על הצעות הביטוח.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, קיה פיקנטו או רנו קליאו?

קיה פיקנטו 2024 (32 ימים לעומת 40 ימים). הפיקנטו נמכרה בתוך 32 ימים לעומת 40 ימים לקליאו. המשמעות היא יתרון לפיקנטו למי שחשובה לו מכירה מהירה יותר.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, קיה פיקנטו או רנו קליאו?

קיה פיקנטו 2024 (6 יתרונות לעומת 5 יתרונות). הפיקנטו מובילה עם 6 יתרונות לעומת 5 לקליאו. היא נהנית גם ממוניטין טוב ושוק יד שנייה חזק בישראל.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, קיה פיקנטו או רנו קליאו?

קיה פיקנטו 2024 (5,260 על הכביש לעומת 116 על הכביש). הפיקנטו נפוצה בהרבה: 5,260 על הכביש לעומת 116 לקליאו. הפופולריות עשויה להקל על מציאת מידע, שירות וקונים בעת מכירה, אך גם מחייבת לבדוק היטב הצעות ביטוח.

באיזה רכב יותר מערכות נוחות וטכנולוגיה, קיה פיקנטו או רנו קליאו?

רנו קליאו 2024 (6 מערכות לעומת 5 מערכות). הקליאו מובילה עם 6 מערכות לעומת 5 בפיקנטו. היא מציעה גם נוחות נסיעה טובה, בעוד שהפיקנטו עלולה להיות פחות נעימה בגלל מתלים נוקשים ותיבה רובוטית מורגשת.

קיה פיקנטו בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

רנו קליאו בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם