סיטרואן C3 או קיה פיקנטו? השוואה מלאה 2024
ההמלצה שלנו
קיה פיקנטו היא הבחירה הכוללת העדיפה למי שמחפשים מוניטין חזק, שמירת ערך, אבזור ושימוש עירוני נוח לתמרון. סיטרואן C3 מתאימה יותר אם מחיר קנייה נמוך יותר, כוח, מרחב וסיכון גניבה נמוך חשובים לכם במיוחד. לפני רכישת C3 בדקו היטב את היסטוריית הטיפולים, ולפני רכישת פיקנטו נסו את התיבה הרובוטית גם בזינוק בעלייה. בשתיהן כדאי לבדוק את מצב הרכב ואת תיעוד התחזוקה לפני סגירת העסקה.
מחיר רכישה: סיטרואן C3 2024
- סיטרואן C3 2024: ₪73,650
- קיה פיקנטו 2024: ₪80,000
סיטרואן C3 זולה יותר לרכישה: ₪73,650 לעומת ₪80,000 לפיקנטו. הפער של ₪6,350 משאיר יותר תקציב בצד, אבל כדאי לבדוק את היסטוריית הטיפולים, במיוחד אם הרכב שימש בצי.
שמירת ערך: קיה פיקנטו 2024
- סיטרואן C3 2024: 17.1% בשנה
- קיה פיקנטו 2024: 13.8% בשנה
קיה פיקנטו מובילה בשמירת ערך: ירידת הערך שלה היא 13.8% בשנה, לעומת 17.1% ב-C3. בפועל, הפיקנטו צפויה לשמור טוב יותר על שווי הקנייה לאורך זמן.
עלויות אחזקה: קיה פיקנטו 2024
- סיטרואן C3 2024: דרגה 5 מתוך 5
- קיה פיקנטו 2024: דרגה 4 מתוך 5
קיה פיקנטו עדיפה בעלויות האחזקה, בדרגה 4 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 ל-C3. היתרון עשוי להתאים למי שמחפשים הוצאות שוטפות מתונות, אך אין כאן פירוט של מחירי טיפולים או תיקונים.
אמינות: סיטרואן C3 2024
- סיטרואן C3 2024: 0 ריקולים
- קיה פיקנטו 2024: 1 ריקולים
ל-C3 יש 0 ריקולים לעומת ריקול אחד בפיקנטו, ולכן היא מובילה לפי נתון הריקולים. עם זאת, זה לא מבטיח אמינות ארוכת טווח; בדקו תיעוד טיפולים ומצב מכני, ובפיקנטו שימו לב במיוחד ללוח פיקוד החלונות ולפעולת התיבה.
בטיחות: קיה פיקנטו 2024
- סיטרואן C3 2024: ציון בטיחות 1
- קיה פיקנטו 2024: ציון בטיחות 1
קיה פיקנטו מובילה בהשוואה הזו, אף שלשתיהן ציון בטיחות 1. הפער בפועל אינו מתבטא בציון המוצג, ולכן כדאי לבחון את מערכות הבטיחות ואת רמת האבזור של המכונית הספציפית.
חיסכון ואיכות סביבה: קיה פיקנטו 2024
- סיטרואן C3 2024: קבוצת זיהום 14
- קיה פיקנטו 2024: קבוצת זיהום 11
קיה פיקנטו עדיפה בקבוצת הזיהום: 11 לעומת 14 ב-C3. זהו יתרון במדד הזיהום, אך אינו תחליף להשוואת צריכת הדלק בפועל.
ביצועים: סיטרואן C3 2024
- סיטרואן C3 2024: 110 כ"ס
- קיה פיקנטו 2024: 79 כ"ס
סיטרואן C3 חזקה יותר, עם 110 כ״ס לעומת 79 כ״ס בפיקנטו. הפער מורגש כשנדרשים להאצות ולעקיפות; הפיקנטו מתאימה יותר לנסיעה עירונית רגועה.
מרחב ומשפחה: סיטרואן C3 2024
- סיטרואן C3 2024: 5 מושבים
- קיה פיקנטו 2024: 5 מושבים
סיטרואן C3 מובילה במרחב למשפחה, אף שלשתיהן חמישה מושבים. בפועל, המרווח מאחור ב-C3 מוגבל, ולכן כדאי לבדוק בעצמכם אם הוא מתאים לנוסעים הקבועים.
סיכון גניבה: סיטרואן C3 2024
- סיטרואן C3 2024: 3.9 ל-1,000 רכבים
- קיה פיקנטו 2024: 11.1 ל-1,000 רכבים
ל-C3 סיכון גניבה נמוך יותר: 3.9 ל-1,000 רכבים לעומת 11.1 בפיקנטו. הנתון עשוי להיות רלוונטי גם לבחירת מיגון ולבדיקת הצעת הביטוח.
מהירות מכירה: קיה פיקנטו 2024
- סיטרואן C3 2024: 34 ימים
- קיה פיקנטו 2024: 32 ימים
קיה פיקנטו נמכרת מהר יותר, עם 32 ימים לעומת 34 ימים ל-C3. הפער קטן, אך הוא מצביע על יתרון קל לפיקנטו במכירה עתידית.
מוניטין ושביעות רצון: קיה פיקנטו 2024
- סיטרואן C3 2024: 6 יתרונות
- קיה פיקנטו 2024: 6 יתרונות
קיה פיקנטו מובילה במוניטין ובשביעות רצון, אף שלשתיהן מופיעים 6 יתרונות. הפער כאן אינו במספר היתרונות, אלא בהעדפה הכוללת לטובת הפיקנטו.
פופולריות בכביש: קיה פיקנטו 2024
- סיטרואן C3 2024: 510 על הכביש
- קיה פיקנטו 2024: 5,260 על הכביש
קיה פיקנטו נפוצה הרבה יותר: 5,260 על הכביש לעומת 510 ל-C3. הפופולריות יכולה להקל על מציאת קונים, אך גם אומרת שהפיקנטו מבוקשת יותר ועלולה למשוך גנבים.
טכנולוגיה ונוחות: קיה פיקנטו 2024
- סיטרואן C3 2024: 3 מערכות
- קיה פיקנטו 2024: 5 מערכות
קיה פיקנטו מובילה עם 5 מערכות לעומת 3 ב-C3. בדקו ברכב הספציפי אילו מערכות קיימות ואיך נוח לכם לתפעל אותן, במיוחד משום שחלק מהפעולות ב-C3 עוברות דרך מסך המולטימדיה.
למי מתאים כל רכב
- סיטרואן C3 2024: סיטרואן C3 מתאימה לכם אם אתם רוצים לשלם פחות, ליהנות ממנוע חזק יותר ומנוחות נסיעה טובה, ומוכנים לבדוק בקפדנות את היסטוריית הטיפולים ואת המרווח מאחור.
- קיה פיקנטו 2024: קיה פיקנטו מתאימה לכם אם רוב הנסיעות עירוניות ואתם מעדיפים רכב מבוקש, מאובזר ושומר ערך, ומוכנים להתפשר על ביצועים ועל הנעימות של התיבה הרובוטית.
שאלות נפוצות
מה עדיף, סיטרואן C3 או קיה פיקנטו?
קיה פיקנטו היא הבחירה הכוללת העדיפה למי שמחפשים מוניטין חזק, שמירת ערך, אבזור ושימוש עירוני נוח לתמרון. סיטרואן C3 מתאימה יותר אם מחיר קנייה נמוך יותר, כוח, מרחב וסיכון גניבה נמוך חשובים לכם במיוחד. לפני רכישת C3 בדקו היטב את היסטוריית הטיפולים, ולפני רכישת פיקנטו נסו את התיבה הרובוטית גם בזינוק בעלייה. בשתיהן כדאי לבדוק את מצב הרכב ואת תיעוד התחזוקה לפני סגירת העסקה.
איזה רכב זול יותר, סיטרואן C3 או קיה פיקנטו?
סיטרואן C3 2024 (₪73,650 לעומת ₪80,000). סיטרואן C3 זולה יותר לרכישה: ₪73,650 לעומת ₪80,000 לפיקנטו. הפער של ₪6,350 משאיר יותר תקציב בצד, אבל כדאי לבדוק את היסטוריית הטיפולים, במיוחד אם הרכב שימש בצי.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, סיטרואן C3 או קיה פיקנטו?
קיה פיקנטו 2024 (13.8% בשנה לעומת 17.1% בשנה). קיה פיקנטו מובילה בשמירת ערך: ירידת הערך שלה היא 13.8% בשנה, לעומת 17.1% ב-C3. בפועל, הפיקנטו צפויה לשמור טוב יותר על שווי הקנייה לאורך זמן.
איזה רכב זול יותר לאחזקה, סיטרואן C3 או קיה פיקנטו?
קיה פיקנטו 2024 (דרגה 4 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). קיה פיקנטו עדיפה בעלויות האחזקה, בדרגה 4 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 ל-C3. היתרון עשוי להתאים למי שמחפשים הוצאות שוטפות מתונות, אך אין כאן פירוט של מחירי טיפולים או תיקונים.
איזה רכב אמין יותר, סיטרואן C3 או קיה פיקנטו?
סיטרואן C3 2024 (0 ריקולים לעומת 1 ריקולים). ל-C3 יש 0 ריקולים לעומת ריקול אחד בפיקנטו, ולכן היא מובילה לפי נתון הריקולים. עם זאת, זה לא מבטיח אמינות ארוכת טווח; בדקו תיעוד טיפולים ומצב מכני, ובפיקנטו שימו לב במיוחד ללוח פיקוד החלונות ולפעולת התיבה.
איזה רכב בטיחותי יותר, סיטרואן C3 או קיה פיקנטו?
קיה פיקנטו 2024 (ציון בטיחות 1 לעומת ציון בטיחות 1). קיה פיקנטו מובילה בהשוואה הזו, אף שלשתיהן ציון בטיחות 1. הפער בפועל אינו מתבטא בציון המוצג, ולכן כדאי לבחון את מערכות הבטיחות ואת רמת האבזור של המכונית הספציפית.
איזה רכב חסכוני יותר, סיטרואן C3 או קיה פיקנטו?
קיה פיקנטו 2024 (קבוצת זיהום 11 לעומת קבוצת זיהום 14). קיה פיקנטו עדיפה בקבוצת הזיהום: 11 לעומת 14 ב-C3. זהו יתרון במדד הזיהום, אך אינו תחליף להשוואת צריכת הדלק בפועל.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, סיטרואן C3 או קיה פיקנטו?
סיטרואן C3 2024 (110 כ"ס לעומת 79 כ"ס). סיטרואן C3 חזקה יותר, עם 110 כ״ס לעומת 79 כ״ס בפיקנטו. הפער מורגש כשנדרשים להאצות ולעקיפות; הפיקנטו מתאימה יותר לנסיעה עירונית רגועה.
איזה רכב מרווח יותר, סיטרואן C3 או קיה פיקנטו?
סיטרואן C3 2024 (5 מושבים לעומת 5 מושבים). סיטרואן C3 מובילה במרחב למשפחה, אף שלשתיהן חמישה מושבים. בפועל, המרווח מאחור ב-C3 מוגבל, ולכן כדאי לבדוק בעצמכם אם הוא מתאים לנוסעים הקבועים.
איזה רכב נגנב פחות, סיטרואן C3 או קיה פיקנטו?
סיטרואן C3 2024 (3.9 ל-1,000 רכבים לעומת 11.1 ל-1,000 רכבים). ל-C3 סיכון גניבה נמוך יותר: 3.9 ל-1,000 רכבים לעומת 11.1 בפיקנטו. הנתון עשוי להיות רלוונטי גם לבחירת מיגון ולבדיקת הצעת הביטוח.
איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, סיטרואן C3 או קיה פיקנטו?
קיה פיקנטו 2024 (32 ימים לעומת 34 ימים). קיה פיקנטו נמכרת מהר יותר, עם 32 ימים לעומת 34 ימים ל-C3. הפער קטן, אך הוא מצביע על יתרון קל לפיקנטו במכירה עתידית.
לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, סיטרואן C3 או קיה פיקנטו?
קיה פיקנטו 2024 (6 יתרונות לעומת 6 יתרונות). קיה פיקנטו מובילה במוניטין ובשביעות רצון, אף שלשתיהן מופיעים 6 יתרונות. הפער כאן אינו במספר היתרונות, אלא בהעדפה הכוללת לטובת הפיקנטו.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, סיטרואן C3 או קיה פיקנטו?
קיה פיקנטו 2024 (5,260 על הכביש לעומת 510 על הכביש). קיה פיקנטו נפוצה הרבה יותר: 5,260 על הכביש לעומת 510 ל-C3. הפופולריות יכולה להקל על מציאת קונים, אך גם אומרת שהפיקנטו מבוקשת יותר ועלולה למשוך גנבים.
באיזה רכב יותר מערכות נוחות וטכנולוגיה, סיטרואן C3 או קיה פיקנטו?
קיה פיקנטו 2024 (5 מערכות לעומת 3 מערכות). קיה פיקנטו מובילה עם 5 מערכות לעומת 3 ב-C3. בדקו ברכב הספציפי אילו מערכות קיימות ואיך נוח לכם לתפעל אותן, במיוחד משום שחלק מהפעולות ב-C3 עוברות דרך מסך המולטימדיה.
סיטרואן C3 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
קיה פיקנטו בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות