יונדאי טוסון או ניסאן קשקאי? השוואה מלאה 2026
ההמלצה שלנו
הקשקאי הוא הבחירה המתאימה יותר אם אתם נותנים משקל למחיר הרכישה, לעלויות האחזקה, לשמירת הערך ולסיכון גניבה נמוך יותר. הטוסון עדיף אם בטיחות, כוח, פופולריות ומהירות מכירה חשובים לכם יותר; הוא גם מתואר בסקירה כמרווח במיוחד. בשני הדגמים אין ריקולים רשומים, אך עדיין אין בסיס משמעותי לקביעת אמינות ארוכת טווח של שנת 2026. לפני החלטה, בדקו את הגרסה המדויקת: לקשקאי e-Power יתרונות בצריכת דלק ובתחושת הנהיגה, ואילו בין גרסאות הטוסון יש הבדלים בהנעה, במרכב ובהוצאות האפשריות.
מחיר רכישה: ניסאן קשקאי 2026
- יונדאי טוסון 2026: ₪191,316
- ניסאן קשקאי 2026: ₪160,900
הקשקאי מוביל במחיר רכישה של ₪160,900, לעומת ₪191,316 לטוסון, פער שמותיר לכם יותר תקציב לרכישה ולהוצאות נלוות.
שמירת ערך: ניסאן קשקאי 2026
- יונדאי טוסון 2026: 14.6% בשנה
- ניסאן קשקאי 2026: 12.7% בשנה
הקשקאי מוביל בשמירת ערך עם ירידה שנתית של 12.7%, לעומת 14.6% בטוסון. הפער מצביע על שחיקה שנתית מתונה יותר בקשקאי.
עלויות אחזקה: ניסאן קשקאי 2026
- יונדאי טוסון 2026: דרגה 5 מתוך 5
- ניסאן קשקאי 2026: דרגה 2 מתוך 5
הקשקאי מוביל בעלויות האחזקה עם דרגה 2 מתוך 5, לעומת דרגה 5 מתוך 5 בטוסון. בפועל, הדירוג מצביע על יתרון לקשקאי בהוצאות השוטפות.
אמינות: תיקו
- יונדאי טוסון 2026: 0 ריקולים
- ניסאן קשקאי 2026: 0 ריקולים
שניהם רשומים עם 0 ריקולים, כך שאין ביניהם פער לפי המדד הזה. לדגמי 2026 עדיין אין מידע ארוך טווח משמעותי על אמינות.
בטיחות: יונדאי טוסון 2026
- יונדאי טוסון 2026: ציון בטיחות 9.5
- ניסאן קשקאי 2026: ציון בטיחות 5
הטוסון מוביל עם ציון בטיחות 9.5, לעומת 5 בקשקאי. זהו יתרון ברור לטוסון למי שבטיחות היא שיקול מרכזי.
חיסכון ואיכות סביבה: ניסאן קשקאי 2026
- יונדאי טוסון 2026: קבוצת זיהום 13
- ניסאן קשקאי 2026: קבוצת זיהום 4
הקשקאי מוביל עם קבוצת זיהום 4, לעומת קבוצת זיהום 13 בטוסון. הפער מצביע על יתרון לקשקאי במדד הזיהום.
ביצועים: יונדאי טוסון 2026
- יונדאי טוסון 2026: 230 כ"ס
- ניסאן קשקאי 2026: 156 כ"ס
הטוסון מוביל עם 230 כ"ס, לעומת 156 כ"ס בקשקאי. היתרון בכוח מתאים למי שמחפשים תגובות חזקות יותר, אם כי הביצועים בפועל תלויים גם בגרסה.
מרחב ומשפחה: תיקו
- יונדאי טוסון 2026: 5 מושבים
- ניסאן קשקאי 2026: 5 מושבים
שניהם מציעים 5 מושבים, ואין כאן פער לפי הערך הזה. בסקירות, הטוסון מתואר כמרווח במיוחד, בעוד הקשקאי מספק מרחב משפחתי שימושי.
סיכון גניבה: ניסאן קשקאי 2026
- יונדאי טוסון 2026: 13.6 ל-1,000 רכבים
- ניסאן קשקאי 2026: 6.3 ל-1,000 רכבים
הקשקאי מוביל עם 6.3 גניבות לכל 1,000 רכבים, לעומת 13.6 בטוסון. המשמעות היא סיכון גניבה נמוך יותר לפי המדד הזה.
מהירות מכירה: יונדאי טוסון 2026
- יונדאי טוסון 2026: 34 ימים
- ניסאן קשקאי 2026: 40 ימים
הטוסון מוביל במהירות המכירה, עם 34 ימים לעומת 40 ימים בקשקאי. מדובר ביתרון של שישה ימים לפי הנתונים האלה.
מוניטין ושביעות רצון: ניסאן קשקאי 2026
- יונדאי טוסון 2026: 7 יתרונות
- ניסאן קשקאי 2026: 7 יתרונות
הקשקאי מוביל במדד המוניטין ושביעות הרצון; לשני הדגמים מופיעים 7 יתרונות, כך שהערכים המוצגים אינם מראים פער ברור בגודל רשימת היתרונות.
פופולריות בכביש: יונדאי טוסון 2026
- יונדאי טוסון 2026: 4,327 על הכביש
- ניסאן קשקאי 2026: 1,148 על הכביש
הטוסון מוביל בפופולריות, עם 4,327 רכבים על הכביש לעומת 1,148 בקשקאי. מספר גדול יותר עשוי להעיד על נוכחות מוכרת יותר בשוק המקומי.
טכנולוגיה ונוחות: תיקו
- יונדאי טוסון 2026: 6 מערכות
- ניסאן קשקאי 2026: 6 מערכות
שניהם מציעים 6 מערכות לפי המדד, ולכן אין פער במספר המערכות. הסקירות מתארות את הטוסון כמאובזר ונוח ואת סביבת הנהג בקשקאי כאיכותית וברורה.
למי מתאים כל רכב
- יונדאי טוסון 2026: הטוסון מתאים לכם אם אתם מחפשים רכב פנאי מרווח ומאובזר, עם יתרון בבטיחות ובכוח, ומוכנים לשלם יותר בקנייה.
- ניסאן קשקאי 2026: הקשקאי מתאים לכם אם מחיר רכישה נמוך יותר, עלויות אחזקה מתונות וסיכון גניבה נמוך חשובים לכם, ובמיוחד אם אתם שוקלים את גרסת e-Power.
שאלות נפוצות
מה עדיף, יונדאי טוסון או ניסאן קשקאי?
הקשקאי הוא הבחירה המתאימה יותר אם אתם נותנים משקל למחיר הרכישה, לעלויות האחזקה, לשמירת הערך ולסיכון גניבה נמוך יותר. הטוסון עדיף אם בטיחות, כוח, פופולריות ומהירות מכירה חשובים לכם יותר; הוא גם מתואר בסקירה כמרווח במיוחד. בשני הדגמים אין ריקולים רשומים, אך עדיין אין בסיס משמעותי לקביעת אמינות ארוכת טווח של שנת 2026. לפני החלטה, בדקו את הגרסה המדויקת: לקשקאי e-Power יתרונות בצריכת דלק ובתחושת הנהיגה, ואילו בין גרסאות הטוסון יש הבדלים בהנעה, במרכב ובהוצאות האפשריות.
איזה רכב זול יותר, יונדאי טוסון או ניסאן קשקאי?
ניסאן קשקאי 2026 (₪160,900 לעומת ₪191,316). הקשקאי מוביל במחיר רכישה של ₪160,900, לעומת ₪191,316 לטוסון, פער שמותיר לכם יותר תקציב לרכישה ולהוצאות נלוות.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, יונדאי טוסון או ניסאן קשקאי?
ניסאן קשקאי 2026 (12.7% בשנה לעומת 14.6% בשנה). הקשקאי מוביל בשמירת ערך עם ירידה שנתית של 12.7%, לעומת 14.6% בטוסון. הפער מצביע על שחיקה שנתית מתונה יותר בקשקאי.
איזה רכב זול יותר לאחזקה, יונדאי טוסון או ניסאן קשקאי?
ניסאן קשקאי 2026 (דרגה 2 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). הקשקאי מוביל בעלויות האחזקה עם דרגה 2 מתוך 5, לעומת דרגה 5 מתוך 5 בטוסון. בפועל, הדירוג מצביע על יתרון לקשקאי בהוצאות השוטפות.
איזה רכב בטיחותי יותר, יונדאי טוסון או ניסאן קשקאי?
יונדאי טוסון 2026 (ציון בטיחות 9.5 לעומת ציון בטיחות 5). הטוסון מוביל עם ציון בטיחות 9.5, לעומת 5 בקשקאי. זהו יתרון ברור לטוסון למי שבטיחות היא שיקול מרכזי.
איזה רכב חסכוני יותר, יונדאי טוסון או ניסאן קשקאי?
ניסאן קשקאי 2026 (קבוצת זיהום 4 לעומת קבוצת זיהום 13). הקשקאי מוביל עם קבוצת זיהום 4, לעומת קבוצת זיהום 13 בטוסון. הפער מצביע על יתרון לקשקאי במדד הזיהום.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, יונדאי טוסון או ניסאן קשקאי?
יונדאי טוסון 2026 (230 כ"ס לעומת 156 כ"ס). הטוסון מוביל עם 230 כ"ס, לעומת 156 כ"ס בקשקאי. היתרון בכוח מתאים למי שמחפשים תגובות חזקות יותר, אם כי הביצועים בפועל תלויים גם בגרסה.
איזה רכב נגנב פחות, יונדאי טוסון או ניסאן קשקאי?
ניסאן קשקאי 2026 (6.3 ל-1,000 רכבים לעומת 13.6 ל-1,000 רכבים). הקשקאי מוביל עם 6.3 גניבות לכל 1,000 רכבים, לעומת 13.6 בטוסון. המשמעות היא סיכון גניבה נמוך יותר לפי המדד הזה.
איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, יונדאי טוסון או ניסאן קשקאי?
יונדאי טוסון 2026 (34 ימים לעומת 40 ימים). הטוסון מוביל במהירות המכירה, עם 34 ימים לעומת 40 ימים בקשקאי. מדובר ביתרון של שישה ימים לפי הנתונים האלה.
לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, יונדאי טוסון או ניסאן קשקאי?
ניסאן קשקאי 2026 (7 יתרונות לעומת 7 יתרונות). הקשקאי מוביל במדד המוניטין ושביעות הרצון; לשני הדגמים מופיעים 7 יתרונות, כך שהערכים המוצגים אינם מראים פער ברור בגודל רשימת היתרונות.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, יונדאי טוסון או ניסאן קשקאי?
יונדאי טוסון 2026 (4,327 על הכביש לעומת 1,148 על הכביש). הטוסון מוביל בפופולריות, עם 4,327 רכבים על הכביש לעומת 1,148 בקשקאי. מספר גדול יותר עשוי להעיד על נוכחות מוכרת יותר בשוק המקומי.
יונדאי טוסון בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
ניסאן קשקאי בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
השוואות נוספות
- אלפא רומיאו טונלה מול יונדאי טוסון
- אלפא רומיאו טונלה מול ניסאן קשקאי
- אאודי Q2 מול יונדאי טוסון
- בי.ווי.די אטו 2 מול יונדאי טוסון
- בי.ווי.די אטו 2 מול ניסאן קשקאי
- בי.ווי.די אטו 3 מול יונדאי טוסון
- בי.ווי.די סיל U מול יונדאי טוסון
- בי.ווי.די סי ליון 05 מול יונדאי טוסון
- בי.ווי.די סי ליון 05 מול ניסאן קשקאי
- צ'רי טיאגו 4 פרו מול ניסאן קשקאי