סיטרואן C3 או יונדאי i10? השוואה מלאה 2024

ההמלצה שלנו

לרוב הקונים שמחפשים רכב משומש שימושי, חסכוני וקל יותר למכירה, יונדאי i10 2024 היא הבחירה העדיפה. היא חזקה בשמירת ערך, בעלויות השוטפות, במהירות המכירה, בפופולריות ובאבזור הבטיחות. סיטרואן C3 2024 עדיפה אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך יותר, מנוע חזק יותר וסיכון גניבה נמוך יותר, והיא גם מציעה נוחות נסיעה טובה. לפני רכישת C3 חשוב לבדוק היטב את היסטוריית הטיפולים והשימוש, וב-i10 האוטומטית כדאי לנסוע ולוודא שנוח לכם עם פעולת התיבה הרובוטית.

מחיר רכישה: סיטרואן C3 2024

  • סיטרואן C3 2024: ₪73,650
  • יונדאי i10 2024: ₪79,000

סיטרואן C3 2024 זולה יותר לרכישה: ₪73,650 לעומת ₪79,000 ליונדאי i10 2024. אם חשוב לכם לצמצם את ההוצאה הראשונית, ה-C3 נותנת יתרון ברור.

שמירת ערך: יונדאי i10 2024

  • סיטרואן C3 2024: 17.1% בשנה
  • יונדאי i10 2024: 13.1% בשנה

יונדאי i10 2024 מובילה בשמירת ערך: ירידת הערך השנתית שלה היא 13.1%, לעומת 17.1% בסיטרואן C3 2024. בפועל, ה-i10 צפויה לשמור טוב יותר על ערכה לאורך זמן.

עלויות אחזקה: יונדאי i10 2024

  • סיטרואן C3 2024: דרגה 5 מתוך 5
  • יונדאי i10 2024: דרגה 4 מתוך 5

יונדאי i10 2024 מובילה בעלויות האחזקה; גם הוצאות הדלק השנתיות המוערכות נמוכות יותר, כ-5,676 ש״ח לעומת כ-6,325 ש״ח ב-C3, בנסועה של 15,000 ק״מ. חשוב לבדוק בנפרד עלויות טיפולים ותיקונים, במיוחד בתיבה הרובוטית של ה-i10.

אמינות: תיקו

  • סיטרואן C3 2024: 0 ריקולים
  • יונדאי i10 2024: 0 ריקולים

אין יתרון בין הדגמים במספר הריקולים: לשניהם 0 ריקולים. הנתון הזה לבדו אינו מבטיח אמינות ארוכת טווח, ולכן כדאי לבדוק את היסטוריית הטיפולים של הרכב המסוים.

בטיחות: יונדאי i10 2024

  • סיטרואן C3 2024: ציון בטיחות 1
  • יונדאי i10 2024: ציון בטיחות 1

יונדאי i10 2024 מובילה בעדיפות זו, אף שלשני הדגמים מופיע ציון בטיחות 1. ל-i10 מערך בטיחות מקיף, אך קחו בחשבון שבביקורות דירוג הריסוק שלה הוא שלושה כוכבי Euro NCAP.

חיסכון ואיכות סביבה: יונדאי i10 2024

  • סיטרואן C3 2024: קבוצת זיהום 14
  • יונדאי i10 2024: קבוצת זיהום 11

יונדאי i10 2024 מובילה: היא בקבוצת זיהום 11, לעומת קבוצת זיהום 14 בסיטרואן C3 2024. ההבדל משקף יתרון ל-i10 במדד הזיהום.

ביצועים: סיטרואן C3 2024

  • סיטרואן C3 2024: 110 כ"ס
  • יונדאי i10 2024: 84 כ"ס

סיטרואן C3 2024 מובילה בביצועים עם מנוע בהספק 110 כ״ס, לעומת 84 כ״ס ב-i10. ההספק העדיף מתאים למי שמרבה לנסוע מחוץ לעיר או רוצה יותר כוח זמין, בעוד שה-i10 האוטומטית מתוארת כאיטית.

מרחב ומשפחה: סיטרואן C3 2024

  • סיטרואן C3 2024: 5 מושבים
  • יונדאי i10 2024: 5 מושבים

סיטרואן C3 2024 מובילה בעדיפות המרחב, ושני הדגמים מציעים 5 מושבים. עם זאת, ה-C3 מתפשרת על המרווח מאחור, וגם ה-i10 מתאימה יותר לארבעה נוסעים מאשר לחמישה בוגרים.

סיכון גניבה: סיטרואן C3 2024

  • סיטרואן C3 2024: 3.9 ל-1,000 רכבים
  • יונדאי i10 2024: 5.6 ל-1,000 רכבים

סיטרואן C3 2024 מובילה בסיכון גניבה נמוך יותר: 3.9 ל-1,000 רכבים, לעומת 5.6 ל-1,000 ב-i10. זה יתרון שמפחית את הסיכון היחסי, אך אינו מבטל את הצורך לבדוק עלויות ביטוח ומיגון.

מהירות מכירה: יונדאי i10 2024

  • סיטרואן C3 2024: 34 ימים
  • יונדאי i10 2024: 25 ימים

יונדאי i10 2024 נמכרת מהר יותר: 25 ימים לעומת 34 ימים לסיטרואן C3 2024. המשמעות היא שה-i10 עשויה להיות קלה יותר למכירה כשתרצו להחליף רכב.

מוניטין ושביעות רצון: יונדאי i10 2024

  • סיטרואן C3 2024: 6 יתרונות
  • יונדאי i10 2024: 8 יתרונות

יונדאי i10 2024 מובילה במוניטין ובשביעות רצון, עם 8 יתרונות לעומת 6 בסיטרואן C3 2024. הפער תומך בבחירה ב-i10 למי שמחפש דגם אהוד יותר.

פופולריות בכביש: יונדאי i10 2024

  • סיטרואן C3 2024: 510 על הכביש
  • יונדאי i10 2024: 1,807 על הכביש

יונדאי i10 2024 נפוצה יותר בכביש: 1,807 רכבים לעומת 510 סיטרואן C3 2024. הפופולריות עשויה להקל על מציאת מידע, שירות וקונים בעת מכירה.

טכנולוגיה ונוחות: יונדאי i10 2024

  • סיטרואן C3 2024: 3 מערכות
  • יונדאי i10 2024: 4 מערכות

יונדאי i10 2024 מובילה עם 4 מערכות לעומת 3 בסיטרואן C3 2024. ל-i10 גם הנדסת אנוש נוחה, בעוד שב-C3 חלק מהפונקציות מופעלות דרך מסך מסורבל לתפעול.

למי מתאים כל רכב

  • סיטרואן C3 2024: סיטרואן C3 2024 מתאימה לכם אם אתם רוצים לשלם פחות בקנייה, ליהנות ממנוע חזק ומנוחות נסיעה טובה, ומוכנים לבדוק בקפידה את היסטוריית הטיפולים ואת מצב הרכב.
  • יונדאי i10 2024: יונדאי i10 2024 מתאימה לכם אם חשובים לכם שמירת ערך, הוצאות דלק נמוכות יחסית, קלות מכירה ותמרון נוח בעיר, ואתם יכולים להשלים עם ביצועים מתונים ותיבה רובוטית מורגשת.

שאלות נפוצות

מה עדיף, סיטרואן C3 או יונדאי i10?

לרוב הקונים שמחפשים רכב משומש שימושי, חסכוני וקל יותר למכירה, יונדאי i10 2024 היא הבחירה העדיפה. היא חזקה בשמירת ערך, בעלויות השוטפות, במהירות המכירה, בפופולריות ובאבזור הבטיחות. סיטרואן C3 2024 עדיפה אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך יותר, מנוע חזק יותר וסיכון גניבה נמוך יותר, והיא גם מציעה נוחות נסיעה טובה. לפני רכישת C3 חשוב לבדוק היטב את היסטוריית הטיפולים והשימוש, וב-i10 האוטומטית כדאי לנסוע ולוודא שנוח לכם עם פעולת התיבה הרובוטית.

איזה רכב זול יותר, סיטרואן C3 או יונדאי i10?

סיטרואן C3 2024 (₪73,650 לעומת ₪79,000). סיטרואן C3 2024 זולה יותר לרכישה: ₪73,650 לעומת ₪79,000 ליונדאי i10 2024. אם חשוב לכם לצמצם את ההוצאה הראשונית, ה-C3 נותנת יתרון ברור.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, סיטרואן C3 או יונדאי i10?

יונדאי i10 2024 (13.1% בשנה לעומת 17.1% בשנה). יונדאי i10 2024 מובילה בשמירת ערך: ירידת הערך השנתית שלה היא 13.1%, לעומת 17.1% בסיטרואן C3 2024. בפועל, ה-i10 צפויה לשמור טוב יותר על ערכה לאורך זמן.

איזה רכב זול יותר לאחזקה, סיטרואן C3 או יונדאי i10?

יונדאי i10 2024 (דרגה 4 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). יונדאי i10 2024 מובילה בעלויות האחזקה; גם הוצאות הדלק השנתיות המוערכות נמוכות יותר, כ-5,676 ש״ח לעומת כ-6,325 ש״ח ב-C3, בנסועה של 15,000 ק״מ. חשוב לבדוק בנפרד עלויות טיפולים ותיקונים, במיוחד בתיבה הרובוטית של ה-i10.

איזה רכב בטיחותי יותר, סיטרואן C3 או יונדאי i10?

יונדאי i10 2024 (ציון בטיחות 1 לעומת ציון בטיחות 1). יונדאי i10 2024 מובילה בעדיפות זו, אף שלשני הדגמים מופיע ציון בטיחות 1. ל-i10 מערך בטיחות מקיף, אך קחו בחשבון שבביקורות דירוג הריסוק שלה הוא שלושה כוכבי Euro NCAP.

איזה רכב חסכוני יותר, סיטרואן C3 או יונדאי i10?

יונדאי i10 2024 (קבוצת זיהום 11 לעומת קבוצת זיהום 14). יונדאי i10 2024 מובילה: היא בקבוצת זיהום 11, לעומת קבוצת זיהום 14 בסיטרואן C3 2024. ההבדל משקף יתרון ל-i10 במדד הזיהום.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, סיטרואן C3 או יונדאי i10?

סיטרואן C3 2024 (110 כ"ס לעומת 84 כ"ס). סיטרואן C3 2024 מובילה בביצועים עם מנוע בהספק 110 כ״ס, לעומת 84 כ״ס ב-i10. ההספק העדיף מתאים למי שמרבה לנסוע מחוץ לעיר או רוצה יותר כוח זמין, בעוד שה-i10 האוטומטית מתוארת כאיטית.

איזה רכב מרווח יותר, סיטרואן C3 או יונדאי i10?

סיטרואן C3 2024 (5 מושבים לעומת 5 מושבים). סיטרואן C3 2024 מובילה בעדיפות המרחב, ושני הדגמים מציעים 5 מושבים. עם זאת, ה-C3 מתפשרת על המרווח מאחור, וגם ה-i10 מתאימה יותר לארבעה נוסעים מאשר לחמישה בוגרים.

איזה רכב נגנב פחות, סיטרואן C3 או יונדאי i10?

סיטרואן C3 2024 (3.9 ל-1,000 רכבים לעומת 5.6 ל-1,000 רכבים). סיטרואן C3 2024 מובילה בסיכון גניבה נמוך יותר: 3.9 ל-1,000 רכבים, לעומת 5.6 ל-1,000 ב-i10. זה יתרון שמפחית את הסיכון היחסי, אך אינו מבטל את הצורך לבדוק עלויות ביטוח ומיגון.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, סיטרואן C3 או יונדאי i10?

יונדאי i10 2024 (25 ימים לעומת 34 ימים). יונדאי i10 2024 נמכרת מהר יותר: 25 ימים לעומת 34 ימים לסיטרואן C3 2024. המשמעות היא שה-i10 עשויה להיות קלה יותר למכירה כשתרצו להחליף רכב.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, סיטרואן C3 או יונדאי i10?

יונדאי i10 2024 (8 יתרונות לעומת 6 יתרונות). יונדאי i10 2024 מובילה במוניטין ובשביעות רצון, עם 8 יתרונות לעומת 6 בסיטרואן C3 2024. הפער תומך בבחירה ב-i10 למי שמחפש דגם אהוד יותר.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, סיטרואן C3 או יונדאי i10?

יונדאי i10 2024 (1,807 על הכביש לעומת 510 על הכביש). יונדאי i10 2024 נפוצה יותר בכביש: 1,807 רכבים לעומת 510 סיטרואן C3 2024. הפופולריות עשויה להקל על מציאת מידע, שירות וקונים בעת מכירה.

באיזה רכב יותר מערכות נוחות וטכנולוגיה, סיטרואן C3 או יונדאי i10?

יונדאי i10 2024 (4 מערכות לעומת 3 מערכות). יונדאי i10 2024 מובילה עם 4 מערכות לעומת 3 בסיטרואן C3 2024. ל-i10 גם הנדסת אנוש נוחה, בעוד שב-C3 חלק מהפונקציות מופעלות דרך מסך מסורבל לתפעול.

סיטרואן C3 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

יונדאי i10 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם