יונדאי i10 או פיג'ו 208? השוואה מלאה 2024

ההמלצה שלנו

הפיג'ו 208 היא הבחירה הכוללת העדיפה למי שמחפשים יותר כוח, אבזור ויתרונות במדדי האחזקה, החיסכון והמרחב. ה-i10 מתאימה יותר אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך, שמירת ערך, פופולריות וסיכוי למכירה מהירה. קחו בחשבון שב-i10 האוטומטית התיבה הרובוטית עשויה להיות איטית ומורגשת, ואילו אמינות הפיג'ו 2024 עדיין אינה מבוססת היטב במידע הקיים. אם אתם מעדיפים רכב עירוני קטן וזול יותר לקנייה, ה-i10 עשויה להתאים לכם יותר; אם ביצועים ואבזור חשובים יותר, הפיג'ו עדיפה.

מחיר רכישה: יונדאי i10 2024

  • יונדאי i10 2024: ₪79,000
  • פיג'ו 208 2024: ₪83,545

יונדאי i10 עולה ₪79,000 לעומת ₪83,545 לפיג'ו 208, כך שהיא חוסכת ₪4,545 במחיר הרכישה.

שמירת ערך: יונדאי i10 2024

  • יונדאי i10 2024: 13.1% בשנה
  • פיג'ו 208 2024: 18.3% בשנה

ה-i10 מובילה בשמירת ערך: ירידת הערך השנתית המוצגת היא 13.1%, לעומת 18.3% בפיג'ו. הפער עשוי להיות משמעותי כשתמכרו את הרכב בהמשך.

עלויות אחזקה: פיג'ו 208 2024

  • יונדאי i10 2024: דרגה 4 מתוך 5
  • פיג'ו 208 2024: דרגה 3 מתוך 5

הפיג'ו מובילה בעלויות האחזקה, עם דרגה 3 לעומת דרגה 4 ל-i10. לפי המדד הזה היא הבחירה העדיפה להוצאות אחזקה, אף שאין כאן פירוט כספי של הפער.

אמינות: יונדאי i10 2024

  • יונדאי i10 2024: 0 ריקולים
  • פיג'ו 208 2024: 3 ריקולים

ה-i10 מובילה במדד האמינות, עם 0 ריקולים לעומת 3 בפיג'ו. עם זאת, אין במידע רשימה של תקלות מכניות סדרתיות, ולגבי הפיג'ו מצוין שהמידע על שנת 2024 עדיין מוגבל.

בטיחות: פיג'ו 208 2024

  • יונדאי i10 2024: ציון בטיחות 1
  • פיג'ו 208 2024: ציון בטיחות 1

הפיג'ו מובילה במדד הבטיחות, אך לשני הרכבים ציון בטיחות 1, כך שאין פער בערך שמוצג. בביקורות על ה-i10 מצוין דירוג של שלושה כוכבי Euro NCAP, ולכן כדאי לבדוק את רמת הבטיחות של הגרסה המסוימת שאתם בוחנים.

חיסכון ואיכות סביבה: פיג'ו 208 2024

  • יונדאי i10 2024: קבוצת זיהום 11
  • פיג'ו 208 2024: קבוצת זיהום 8

הפיג'ו מובילה במדד החיסכון והסביבה: היא בקבוצת זיהום 8 לעומת קבוצת זיהום 11 ב-i10. זהו יתרון בסיווג הזיהום, אך אין כאן נתון צריכת דלק ישיר שמשווה בין הגרסאות.

ביצועים: פיג'ו 208 2024

  • יונדאי i10 2024: 84 כ"ס
  • פיג'ו 208 2024: 130 כ"ס

לפיג'ו 130 כ"ס לעומת 84 כ"ס ב-i10, פער שמבטא יתרון ברור בכוח הזמין. בביקורת על ה-i10 מצוין שהביצועים מוגבלים במיוחד בעליות ובעומס, ושהתיבה הרובוטית איטית ומורגשת.

מרחב ומשפחה: פיג'ו 208 2024

  • יונדאי i10 2024: 5 מושבים
  • פיג'ו 208 2024: 5 מושבים

הפיג'ו מובילה במדד המרחב והמשפחה, אף שלשני הרכבים 5 מושבים. ה-i10 מתוארת כמרווחת יחסית לגודל המיני שלה, אך הספסל האחורי עלול להיות פחות נוח למבוגרים בנסיעות ארוכות.

סיכון גניבה: פיג'ו 208 2024

  • יונדאי i10 2024: 5.6 ל-1,000 רכבים
  • פיג'ו 208 2024: 3.6 ל-1,000 רכבים

לפיג'ו סיכון גניבה נמוך יותר במדד המוצג: 3.6 ל-1,000 רכבים לעומת 5.6 ל-1,000 ב-i10. הפער פועל לטובת הפיג'ו בהיבט זה.

מהירות מכירה: יונדאי i10 2024

  • יונדאי i10 2024: 25 ימים
  • פיג'ו 208 2024: 37 ימים

ה-i10 נמכרת מהר יותר לפי הנתון המוצג: 25 ימים לעומת 37 ימים לפיג'ו. המשמעות היא יתרון אפשרי בנוחות ובמהירות המכירה כשיגיע הזמן להחליף רכב.

מוניטין ושביעות רצון: פיג'ו 208 2024

  • יונדאי i10 2024: 8 יתרונות
  • פיג'ו 208 2024: 5 יתרונות

הפיג'ו מובילה במדד המוניטין ושביעות הרצון, אך אין בביקורות שנכללו נתוני בעלים לשנת 2024 שמסבירים את היתרון. לכן כדאי להתייחס אליו בזהירות ולבדוק חוות דעת על הגרסה המדויקת.

פופולריות בכביש: יונדאי i10 2024

  • יונדאי i10 2024: 1,807 על הכביש
  • פיג'ו 208 2024: 387 על הכביש

ה-i10 נפוצה יותר בכביש, עם 1,807 רכבים לעומת 387 פיג'ו 208. הפופולריות עשויה להקל על מציאת מידע וניסיון מקומי, אך אינה מבטיחה כשלעצמה אמינות או עלויות נמוכות יותר.

טכנולוגיה ונוחות: פיג'ו 208 2024

  • יונדאי i10 2024: 4 מערכות
  • פיג'ו 208 2024: 6 מערכות

הפיג'ו מובילה עם 6 מערכות לעומת 4 ב-i10. מתיחת הפנים של ה-i10 הוסיפה USB-C ושיפורים במערכות הבטיחות, אבל בספירת המערכות המוצגת היתרון הוא של הפיג'ו.

למי מתאים כל רכב

  • יונדאי i10 2024: יונדאי i10 מתאימה לכם אם אתם מחפשים מכונית עירונית קטנה, במחיר רכישה נמוך יותר, עם שמירת ערך טובה ופופולריות גבוהה; קחו בחשבון את הביצועים המוגבלים ואת אופי התיבה הרובוטית בגרסה האוטומטית.
  • פיג'ו 208 2024: פיג'ו 208 מתאימה לכם אם אתם מעדיפים יותר כוח, אבזור ויתרונות במדדי האחזקה והחיסכון, ומוכנים לשלם יותר בקנייה ולהסתמך על מידע אמינות מוגבל לשנת 2024.

שאלות נפוצות

מה עדיף, יונדאי i10 או פיג'ו 208?

הפיג'ו 208 היא הבחירה הכוללת העדיפה למי שמחפשים יותר כוח, אבזור ויתרונות במדדי האחזקה, החיסכון והמרחב. ה-i10 מתאימה יותר אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך, שמירת ערך, פופולריות וסיכוי למכירה מהירה. קחו בחשבון שב-i10 האוטומטית התיבה הרובוטית עשויה להיות איטית ומורגשת, ואילו אמינות הפיג'ו 2024 עדיין אינה מבוססת היטב במידע הקיים. אם אתם מעדיפים רכב עירוני קטן וזול יותר לקנייה, ה-i10 עשויה להתאים לכם יותר; אם ביצועים ואבזור חשובים יותר, הפיג'ו עדיפה.

איזה רכב זול יותר, יונדאי i10 או פיג'ו 208?

יונדאי i10 2024 (₪79,000 לעומת ₪83,545). יונדאי i10 עולה ₪79,000 לעומת ₪83,545 לפיג'ו 208, כך שהיא חוסכת ₪4,545 במחיר הרכישה.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, יונדאי i10 או פיג'ו 208?

יונדאי i10 2024 (13.1% בשנה לעומת 18.3% בשנה). ה-i10 מובילה בשמירת ערך: ירידת הערך השנתית המוצגת היא 13.1%, לעומת 18.3% בפיג'ו. הפער עשוי להיות משמעותי כשתמכרו את הרכב בהמשך.

איזה רכב זול יותר לאחזקה, יונדאי i10 או פיג'ו 208?

פיג'ו 208 2024 (דרגה 3 מתוך 5 לעומת דרגה 4 מתוך 5). הפיג'ו מובילה בעלויות האחזקה, עם דרגה 3 לעומת דרגה 4 ל-i10. לפי המדד הזה היא הבחירה העדיפה להוצאות אחזקה, אף שאין כאן פירוט כספי של הפער.

איזה רכב אמין יותר, יונדאי i10 או פיג'ו 208?

יונדאי i10 2024 (0 ריקולים לעומת 3 ריקולים). ה-i10 מובילה במדד האמינות, עם 0 ריקולים לעומת 3 בפיג'ו. עם זאת, אין במידע רשימה של תקלות מכניות סדרתיות, ולגבי הפיג'ו מצוין שהמידע על שנת 2024 עדיין מוגבל.

איזה רכב בטיחותי יותר, יונדאי i10 או פיג'ו 208?

פיג'ו 208 2024 (ציון בטיחות 1 לעומת ציון בטיחות 1). הפיג'ו מובילה במדד הבטיחות, אך לשני הרכבים ציון בטיחות 1, כך שאין פער בערך שמוצג. בביקורות על ה-i10 מצוין דירוג של שלושה כוכבי Euro NCAP, ולכן כדאי לבדוק את רמת הבטיחות של הגרסה המסוימת שאתם בוחנים.

איזה רכב חסכוני יותר, יונדאי i10 או פיג'ו 208?

פיג'ו 208 2024 (קבוצת זיהום 8 לעומת קבוצת זיהום 11). הפיג'ו מובילה במדד החיסכון והסביבה: היא בקבוצת זיהום 8 לעומת קבוצת זיהום 11 ב-i10. זהו יתרון בסיווג הזיהום, אך אין כאן נתון צריכת דלק ישיר שמשווה בין הגרסאות.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, יונדאי i10 או פיג'ו 208?

פיג'ו 208 2024 (130 כ"ס לעומת 84 כ"ס). לפיג'ו 130 כ"ס לעומת 84 כ"ס ב-i10, פער שמבטא יתרון ברור בכוח הזמין. בביקורת על ה-i10 מצוין שהביצועים מוגבלים במיוחד בעליות ובעומס, ושהתיבה הרובוטית איטית ומורגשת.

איזה רכב מרווח יותר, יונדאי i10 או פיג'ו 208?

פיג'ו 208 2024 (5 מושבים לעומת 5 מושבים). הפיג'ו מובילה במדד המרחב והמשפחה, אף שלשני הרכבים 5 מושבים. ה-i10 מתוארת כמרווחת יחסית לגודל המיני שלה, אך הספסל האחורי עלול להיות פחות נוח למבוגרים בנסיעות ארוכות.

איזה רכב נגנב פחות, יונדאי i10 או פיג'ו 208?

פיג'ו 208 2024 (3.6 ל-1,000 רכבים לעומת 5.6 ל-1,000 רכבים). לפיג'ו סיכון גניבה נמוך יותר במדד המוצג: 3.6 ל-1,000 רכבים לעומת 5.6 ל-1,000 ב-i10. הפער פועל לטובת הפיג'ו בהיבט זה.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, יונדאי i10 או פיג'ו 208?

יונדאי i10 2024 (25 ימים לעומת 37 ימים). ה-i10 נמכרת מהר יותר לפי הנתון המוצג: 25 ימים לעומת 37 ימים לפיג'ו. המשמעות היא יתרון אפשרי בנוחות ובמהירות המכירה כשיגיע הזמן להחליף רכב.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, יונדאי i10 או פיג'ו 208?

פיג'ו 208 2024 (5 יתרונות לעומת 8 יתרונות). הפיג'ו מובילה במדד המוניטין ושביעות הרצון, אך אין בביקורות שנכללו נתוני בעלים לשנת 2024 שמסבירים את היתרון. לכן כדאי להתייחס אליו בזהירות ולבדוק חוות דעת על הגרסה המדויקת.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, יונדאי i10 או פיג'ו 208?

יונדאי i10 2024 (1,807 על הכביש לעומת 387 על הכביש). ה-i10 נפוצה יותר בכביש, עם 1,807 רכבים לעומת 387 פיג'ו 208. הפופולריות עשויה להקל על מציאת מידע וניסיון מקומי, אך אינה מבטיחה כשלעצמה אמינות או עלויות נמוכות יותר.

באיזה רכב יותר מערכות נוחות וטכנולוגיה, יונדאי i10 או פיג'ו 208?

פיג'ו 208 2024 (6 מערכות לעומת 4 מערכות). הפיג'ו מובילה עם 6 מערכות לעומת 4 ב-i10. מתיחת הפנים של ה-i10 הוסיפה USB-C ושיפורים במערכות הבטיחות, אבל בספירת המערכות המוצגת היתרון הוא של הפיג'ו.

יונדאי i10 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

פיג'ו 208 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם