יונדאי אלנטרה או טויוטה קורולה? השוואה מלאה 2024

ההמלצה שלנו

האלנטרה היא הבחירה הכוללת המתאימה יותר למי שמעדיפים בטיחות, כוח, אבזור ומרחב, ובפרט אם חשוב לכם שיעור הגניבה הנמוך יותר. הקורולה עדיפה אם המחיר, עלויות האחזקה, שמירת הערך והסחירות חשובים לכם יותר; היא גם מתאימה למי שמעדיפים אופי נסיעה רגוע. בבדיקת האלנטרה שימו לב להיסטוריית הטיפולים, לרמת הגימור, לרעשי דרך ולפעולת המערכת ההיברידית. בשתי המכוניות בדקו את מצב הרכב והמערכת ההיברידית בפועל, ובקורולה בפרט ודאו שטופלו ריקולים ושיש תיעוד טיפולים.

מחיר רכישה: טויוטה קורולה 2024

  • יונדאי אלנטרה 2024: ₪127,350
  • טויוטה קורולה 2024: ₪115,600

הקורולה זולה יותר לרכישה: ₪115,600 לעומת ₪127,350 לאלנטרה. הפער של ₪11,750 משאיר לכם יותר מרווח בתקציב.

שמירת ערך: טויוטה קורולה 2024

  • יונדאי אלנטרה 2024: 11.1% בשנה
  • טויוטה קורולה 2024: 9.9% בשנה

הקורולה מובילה בשמירת ערך, עם ירידת ערך של 9.9% בשנה לעומת 11.1% באלנטרה. בפועל, הקורולה צפויה לשמור טוב יותר על ערכה לאורך זמן.

עלויות אחזקה: טויוטה קורולה 2024

  • יונדאי אלנטרה 2024: דרגה 2 מתוך 5
  • טויוטה קורולה 2024: דרגה 1 מתוך 5

הקורולה מדורגת בדרגה 1 מתוך 5 בעלויות אחזקה, לעומת דרגה 2 מתוך 5 באלנטרה. זהו יתרון לטובת הוצאות שוטפות נמוכות יותר.

אמינות: יונדאי אלנטרה 2024

  • יונדאי אלנטרה 2024: 1 ריקולים
  • טויוטה קורולה 2024: 17 ריקולים

לאלנטרה יתרון ברור במדד הריקולים: 1 לעומת 17 בקורולה. עם זאת, מספר ריקולים אינו תחליף לבדיקה של היסטוריית הטיפולים ושל ביצוע תיקונים שנדרשו.

בטיחות: יונדאי אלנטרה 2024

  • יונדאי אלנטרה 2024: ציון בטיחות 6.5
  • טויוטה קורולה 2024: ציון בטיחות 2

האלנטרה מובילה עם ציון בטיחות 6.5, לעומת ציון 2 בקורולה. זהו יתרון משמעותי לטובתה בבחירה שמעמידה בטיחות בראש סדר העדיפויות.

חיסכון ואיכות סביבה: טויוטה קורולה 2024

  • יונדאי אלנטרה 2024: קבוצת זיהום 4
  • טויוטה קורולה 2024: קבוצת זיהום 3

הקורולה מובילה בקבוצת זיהום 3, לעומת קבוצת זיהום 4 באלנטרה. ההפרש מצביע על יתרון לקורולה במדד הזיהום.

ביצועים: יונדאי אלנטרה 2024

  • יונדאי אלנטרה 2024: 139 כ"ס
  • טויוטה קורולה 2024: 98 כ"ס

האלנטרה מספקת 139 כ״ס לעומת 98 כ״ס בקורולה, ולכן מציעה יותר כוח זמין. מנגד, הקורולה מתאימה יותר למי שמעדיפים נסיעה רגועה על פני ביצועים.

מרחב ומשפחה: תיקו

  • יונדאי אלנטרה 2024: 5 מושבים
  • טויוטה קורולה 2024: 5 מושבים

שתי המכוניות מציעות 5 מושבים, ולכן אין כאן יתרון במספר המקומות. בפועל, האלנטרה מתוארת כבעלת מרווח פנימי ותא מטען גדולים, בעוד שבקורולה המושב האחורי ותא המטען פחות מצטיינים.

סיכון גניבה: יונדאי אלנטרה 2024

  • יונדאי אלנטרה 2024: 8.4 ל-1,000 רכבים
  • טויוטה קורולה 2024: 23.6 ל-1,000 רכבים

לאלנטרה שיעור גניבה נמוך יותר: 8.4 ל-1,000 רכבים, לעומת 23.6 ל-1,000 בקורולה. זהו יתרון מעשי למי שרוצים לצמצם את החשיפה לסיכון גניבה.

מהירות מכירה: טויוטה קורולה 2024

  • יונדאי אלנטרה 2024: 26 ימים
  • טויוטה קורולה 2024: 22 ימים

הקורולה נמכרת מהר יותר, בתוך 22 ימים לעומת 26 ימים לאלנטרה. הפער קטן, אך הוא מצביע על סחירות מעט טובה יותר לקורולה.

מוניטין ושביעות רצון: טויוטה קורולה 2024

  • יונדאי אלנטרה 2024: 6 יתרונות
  • טויוטה קורולה 2024: 6 יתרונות

הקורולה מובילה בקטגוריה, אף שלשתי המכוניות 6 יתרונות. לכן אין כאן פער במספר היתרונות עצמו, וההבדל המעשי אינו ברור מהערך הזה לבדו.

פופולריות בכביש: יונדאי אלנטרה 2024

  • יונדאי אלנטרה 2024: 8,160 על הכביש
  • טויוטה קורולה 2024: 3,905 על הכביש

האלנטרה נפוצה יותר בכביש, עם 8,160 רכבים לעומת 3,905 קורולה. תפוצה גבוהה עשויה להקל על מציאת מידע, בעלי מקצוע וחלקים, אך אינה מבטיחה מצב טוב יותר של רכב מסוים.

טכנולוגיה ונוחות: יונדאי אלנטרה 2024

  • יונדאי אלנטרה 2024: 6 מערכות
  • טויוטה קורולה 2024: 5 מערכות

לאלנטרה 6 מערכות לעומת 5 בקורולה, והיא מובילה באבזור ובנוחות לפי מדד זה. בדקו ברכב המסוים אילו מערכות קיימות, שכן האבזור עשוי להשתנות לפי רמת הגימור.

למי מתאים כל רכב

  • יונדאי אלנטרה 2024: האלנטרה מתאימה למי שמחפשים משפחתית היברידית מרווחת וחזקה יותר, עם יתרון בבטיחות, באבזור ובסיכון הגניבה.
  • טויוטה קורולה 2024: הקורולה מתאימה למי שמעדיפים מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך ועלויות אחזקה, ומסתפקים בביצועים מתונים.

שאלות נפוצות

מה עדיף, יונדאי אלנטרה או טויוטה קורולה?

האלנטרה היא הבחירה הכוללת המתאימה יותר למי שמעדיפים בטיחות, כוח, אבזור ומרחב, ובפרט אם חשוב לכם שיעור הגניבה הנמוך יותר. הקורולה עדיפה אם המחיר, עלויות האחזקה, שמירת הערך והסחירות חשובים לכם יותר; היא גם מתאימה למי שמעדיפים אופי נסיעה רגוע. בבדיקת האלנטרה שימו לב להיסטוריית הטיפולים, לרמת הגימור, לרעשי דרך ולפעולת המערכת ההיברידית. בשתי המכוניות בדקו את מצב הרכב והמערכת ההיברידית בפועל, ובקורולה בפרט ודאו שטופלו ריקולים ושיש תיעוד טיפולים.

איזה רכב זול יותר, יונדאי אלנטרה או טויוטה קורולה?

טויוטה קורולה 2024 (₪115,600 לעומת ₪127,350). הקורולה זולה יותר לרכישה: ₪115,600 לעומת ₪127,350 לאלנטרה. הפער של ₪11,750 משאיר לכם יותר מרווח בתקציב.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, יונדאי אלנטרה או טויוטה קורולה?

טויוטה קורולה 2024 (9.9% בשנה לעומת 11.1% בשנה). הקורולה מובילה בשמירת ערך, עם ירידת ערך של 9.9% בשנה לעומת 11.1% באלנטרה. בפועל, הקורולה צפויה לשמור טוב יותר על ערכה לאורך זמן.

איזה רכב זול יותר לאחזקה, יונדאי אלנטרה או טויוטה קורולה?

טויוטה קורולה 2024 (דרגה 1 מתוך 5 לעומת דרגה 2 מתוך 5). הקורולה מדורגת בדרגה 1 מתוך 5 בעלויות אחזקה, לעומת דרגה 2 מתוך 5 באלנטרה. זהו יתרון לטובת הוצאות שוטפות נמוכות יותר.

איזה רכב אמין יותר, יונדאי אלנטרה או טויוטה קורולה?

יונדאי אלנטרה 2024 (1 ריקולים לעומת 17 ריקולים). לאלנטרה יתרון ברור במדד הריקולים: 1 לעומת 17 בקורולה. עם זאת, מספר ריקולים אינו תחליף לבדיקה של היסטוריית הטיפולים ושל ביצוע תיקונים שנדרשו.

איזה רכב בטיחותי יותר, יונדאי אלנטרה או טויוטה קורולה?

יונדאי אלנטרה 2024 (ציון בטיחות 6.5 לעומת ציון בטיחות 2). האלנטרה מובילה עם ציון בטיחות 6.5, לעומת ציון 2 בקורולה. זהו יתרון משמעותי לטובתה בבחירה שמעמידה בטיחות בראש סדר העדיפויות.

איזה רכב חסכוני יותר, יונדאי אלנטרה או טויוטה קורולה?

טויוטה קורולה 2024 (קבוצת זיהום 3 לעומת קבוצת זיהום 4). הקורולה מובילה בקבוצת זיהום 3, לעומת קבוצת זיהום 4 באלנטרה. ההפרש מצביע על יתרון לקורולה במדד הזיהום.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, יונדאי אלנטרה או טויוטה קורולה?

יונדאי אלנטרה 2024 (139 כ"ס לעומת 98 כ"ס). האלנטרה מספקת 139 כ״ס לעומת 98 כ״ס בקורולה, ולכן מציעה יותר כוח זמין. מנגד, הקורולה מתאימה יותר למי שמעדיפים נסיעה רגועה על פני ביצועים.

איזה רכב נגנב פחות, יונדאי אלנטרה או טויוטה קורולה?

יונדאי אלנטרה 2024 (8.4 ל-1,000 רכבים לעומת 23.6 ל-1,000 רכבים). לאלנטרה שיעור גניבה נמוך יותר: 8.4 ל-1,000 רכבים, לעומת 23.6 ל-1,000 בקורולה. זהו יתרון מעשי למי שרוצים לצמצם את החשיפה לסיכון גניבה.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, יונדאי אלנטרה או טויוטה קורולה?

טויוטה קורולה 2024 (22 ימים לעומת 26 ימים). הקורולה נמכרת מהר יותר, בתוך 22 ימים לעומת 26 ימים לאלנטרה. הפער קטן, אך הוא מצביע על סחירות מעט טובה יותר לקורולה.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, יונדאי אלנטרה או טויוטה קורולה?

טויוטה קורולה 2024 (6 יתרונות לעומת 6 יתרונות). הקורולה מובילה בקטגוריה, אף שלשתי המכוניות 6 יתרונות. לכן אין כאן פער במספר היתרונות עצמו, וההבדל המעשי אינו ברור מהערך הזה לבדו.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, יונדאי אלנטרה או טויוטה קורולה?

יונדאי אלנטרה 2024 (8,160 על הכביש לעומת 3,905 על הכביש). האלנטרה נפוצה יותר בכביש, עם 8,160 רכבים לעומת 3,905 קורולה. תפוצה גבוהה עשויה להקל על מציאת מידע, בעלי מקצוע וחלקים, אך אינה מבטיחה מצב טוב יותר של רכב מסוים.

באיזה רכב יותר מערכות נוחות וטכנולוגיה, יונדאי אלנטרה או טויוטה קורולה?

יונדאי אלנטרה 2024 (6 מערכות לעומת 5 מערכות). לאלנטרה 6 מערכות לעומת 5 בקורולה, והיא מובילה באבזור ובנוחות לפי מדד זה. בדקו ברכב המסוים אילו מערכות קיימות, שכן האבזור עשוי להשתנות לפי רמת הגימור.

יונדאי אלנטרה בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

טויוטה קורולה בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם