בי.ווי.די טאנג או קיה סורנטו? השוואה מלאה 2023
ההמלצה שלנו
הטאנג היא הבחירה הכוללת למי שמעדיפים ביצועים חזקים, שמירת ערך טובה יותר וסיכון גניבה נמוך יותר. קחו בחשבון שטווח הנסיעה המעשי שלה בינוני, הטעינה הביתית איטית והנוחות אינה מצטיינת, ולכן היא מתאימה במיוחד אם אפשרויות הטעינה ושגרת הנסיעות שלכם מתאימות לרכב חשמלי. הסורנטו עדיפה אם מחיר הרכישה, ציון הבטיחות, המוניטין והפופולריות חשובים לכם יותר, והיא מציעה נוחות טובה למשפחה. לפני קניית טאנג משומשת בדקו את מצב הסוללה והיסטוריית הטעינה; בסורנטו בדקו את היסטוריית הטיפולים, ובייחוד את נוזל הגיר ואת מצב המתלים והבלמים.
מחיר רכישה: קיה סורנטו 2023
- בי.ווי.די טאנג 2023: ₪185,000
- קיה סורנטו 2023: ₪164,900
קיה סורנטו זולה יותר לרכישה: ₪164,900 לעומת ₪185,000 לטאנג. הפער הזה הופך אותה לבחירה העדיפה אם חשוב לכם לצמצם את ההוצאה הראשונית.
שמירת ערך: בי.ווי.די טאנג 2023
- בי.ווי.די טאנג 2023: 1.3% בשנה
- קיה סורנטו 2023: 1.8% בשנה
הטאנג מוביל בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 1.3% לעומת 1.8% בסורנטו. הפער מצביע על יתרון לטאנג בשימור ערכו לאורך זמן.
אמינות: בי.ווי.די טאנג 2023
- בי.ווי.די טאנג 2023: 0 ריקולים
- קיה סורנטו 2023: 2 ריקולים
לטאנג מצוינים 0 ריקולים לעומת 2 בסורנטו, ולכן הוא מוביל כאן. עם זאת, כדאי לבדוק את היסטוריית הטיפולים ואת מצב הרכב הספציפי, ובטאנג גם את מצב הסוללה והטעינה.
בטיחות: קיה סורנטו 2023
- בי.ווי.די טאנג 2023: ציון בטיחות 2.75
- קיה סורנטו 2023: ציון בטיחות 5.5
הסורנטו מובילה בציון בטיחות 5.5 לעומת 2.75 בטאנג. אם בטיחות היא השיקול המרכזי, הפער הזה תומך בבחירה בסורנטו.
ביצועים: בי.ווי.די טאנג 2023
- בי.ווי.די טאנג 2023: 518 כ"ס
- קיה סורנטו 2023: 186 כ"ס
לטאנג 518 כ"ס לעומת 186 כ"ס בסורנטו, יתרון משמעותי בביצועים. הסורנטו מספקת שימושיות משפחתית, אך הטאנג מתאימה יותר למי שמחפשים כוח ותאוצה.
מרחב ומשפחה: תיקו
- בי.ווי.די טאנג 2023: 7 מושבים
- קיה סורנטו 2023: 7 מושבים
לשני הרכבים 7 מושבים, כך ששניהם מציעים שימושיות למשפחה גדולה. בטאנג תא המטען קטן מאוד כשכל המושבים בשימוש, ובסורנטו השורה השלישית צפופה ומתאימה בעיקר לילדים.
סיכון גניבה: בי.ווי.די טאנג 2023
- בי.ווי.די טאנג 2023: 3.3 ל-1,000 רכבים
- קיה סורנטו 2023: 41.8 ל-1,000 רכבים
לטאנג שיעור של 3.3 גניבות לכל 1,000 רכבים, לעומת 41.8 בסורנטו. זהו יתרון ברור לטאנג למי שמבקשים לצמצם את החשיפה לסיכון גניבה.
מוניטין ושביעות רצון: קיה סורנטו 2023
- בי.ווי.די טאנג 2023: 4 יתרונות
- קיה סורנטו 2023: 6 יתרונות
הסורנטו מובילה במספר היתרונות המצוינים לה: 6 לעומת 4 בטאנג. הדבר תומך בבחירה בה אם חשובים לכם מוניטין ושביעות רצון.
פופולריות בכביש: קיה סורנטו 2023
- בי.ווי.די טאנג 2023: 258 על הכביש
- קיה סורנטו 2023: 1,155 על הכביש
הסורנטו נפוצה יותר, עם 1,155 רכבים על הכביש לעומת 258 לטאנג. נוכחות רחבה יותר עשויה להתאים למי שמעדיפים דגם מוכר ונפוץ בישראל.
טכנולוגיה ונוחות: תיקו
- בי.ווי.די טאנג 2023: 6 מערכות
- קיה סורנטו 2023: 6 מערכות
לשני הרכבים 6 מערכות, ולכן אין כאן יתרון לאחד מהם לפי המדד הזה.
למי מתאים כל רכב
- בי.ווי.די טאנג 2023: בי.ווי.די טאנג מתאימה לכם אם אתם מחפשים רכב חשמלי גדול עם 7 מושבים, ביצועים חזקים ואבזור עשיר, ויש לכם פתרון טעינה מתאים ואתם מוכנים לבדוק היטב את מצב הסוללה.
- קיה סורנטו 2023: קיה סורנטו מתאימה לכם אם אתם מחפשים SUV משפחתי מרווח ונוח עם 7 מושבים, מערכות בטיחות עשירות ומחיר רכישה נמוך יותר, ומקבלים את מגבלות השורה השלישית ותא המטען כשהמושבים בשימוש.
שאלות נפוצות
מה עדיף, בי.ווי.די טאנג או קיה סורנטו?
הטאנג היא הבחירה הכוללת למי שמעדיפים ביצועים חזקים, שמירת ערך טובה יותר וסיכון גניבה נמוך יותר. קחו בחשבון שטווח הנסיעה המעשי שלה בינוני, הטעינה הביתית איטית והנוחות אינה מצטיינת, ולכן היא מתאימה במיוחד אם אפשרויות הטעינה ושגרת הנסיעות שלכם מתאימות לרכב חשמלי. הסורנטו עדיפה אם מחיר הרכישה, ציון הבטיחות, המוניטין והפופולריות חשובים לכם יותר, והיא מציעה נוחות טובה למשפחה. לפני קניית טאנג משומשת בדקו את מצב הסוללה והיסטוריית הטעינה; בסורנטו בדקו את היסטוריית הטיפולים, ובייחוד את נוזל הגיר ואת מצב המתלים והבלמים.
איזה רכב זול יותר, בי.ווי.די טאנג או קיה סורנטו?
קיה סורנטו 2023 (₪164,900 לעומת ₪185,000). קיה סורנטו זולה יותר לרכישה: ₪164,900 לעומת ₪185,000 לטאנג. הפער הזה הופך אותה לבחירה העדיפה אם חשוב לכם לצמצם את ההוצאה הראשונית.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, בי.ווי.די טאנג או קיה סורנטו?
בי.ווי.די טאנג 2023 (1.3% בשנה לעומת 1.8% בשנה). הטאנג מוביל בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 1.3% לעומת 1.8% בסורנטו. הפער מצביע על יתרון לטאנג בשימור ערכו לאורך זמן.
איזה רכב אמין יותר, בי.ווי.די טאנג או קיה סורנטו?
בי.ווי.די טאנג 2023 (0 ריקולים לעומת 2 ריקולים). לטאנג מצוינים 0 ריקולים לעומת 2 בסורנטו, ולכן הוא מוביל כאן. עם זאת, כדאי לבדוק את היסטוריית הטיפולים ואת מצב הרכב הספציפי, ובטאנג גם את מצב הסוללה והטעינה.
איזה רכב בטיחותי יותר, בי.ווי.די טאנג או קיה סורנטו?
קיה סורנטו 2023 (ציון בטיחות 5.5 לעומת ציון בטיחות 2.75). הסורנטו מובילה בציון בטיחות 5.5 לעומת 2.75 בטאנג. אם בטיחות היא השיקול המרכזי, הפער הזה תומך בבחירה בסורנטו.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, בי.ווי.די טאנג או קיה סורנטו?
בי.ווי.די טאנג 2023 (518 כ"ס לעומת 186 כ"ס). לטאנג 518 כ"ס לעומת 186 כ"ס בסורנטו, יתרון משמעותי בביצועים. הסורנטו מספקת שימושיות משפחתית, אך הטאנג מתאימה יותר למי שמחפשים כוח ותאוצה.
איזה רכב נגנב פחות, בי.ווי.די טאנג או קיה סורנטו?
בי.ווי.די טאנג 2023 (3.3 ל-1,000 רכבים לעומת 41.8 ל-1,000 רכבים). לטאנג שיעור של 3.3 גניבות לכל 1,000 רכבים, לעומת 41.8 בסורנטו. זהו יתרון ברור לטאנג למי שמבקשים לצמצם את החשיפה לסיכון גניבה.
לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, בי.ווי.די טאנג או קיה סורנטו?
קיה סורנטו 2023 (6 יתרונות לעומת 4 יתרונות). הסורנטו מובילה במספר היתרונות המצוינים לה: 6 לעומת 4 בטאנג. הדבר תומך בבחירה בה אם חשובים לכם מוניטין ושביעות רצון.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, בי.ווי.די טאנג או קיה סורנטו?
קיה סורנטו 2023 (1,155 על הכביש לעומת 258 על הכביש). הסורנטו נפוצה יותר, עם 1,155 רכבים על הכביש לעומת 258 לטאנג. נוכחות רחבה יותר עשויה להתאים למי שמעדיפים דגם מוכר ונפוץ בישראל.
בי.ווי.די טאנג בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
קיה סורנטו בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות