ב.מ.וו סדרה 5 או מרצדס-בנץ EQE? השוואה מלאה 2025
ההמלצה שלנו
ב.מ.וו סדרה 5 היא הבחירה הכוללת המאוזנת יותר: היא זולה יותר לרכישה, מובילה בנתוני הריקולים, נמכרת מעט מהר יותר ונפוצה יותר בכביש. מרצדס EQE עדיפה אם חשובים לכם במיוחד שמירת ערך, ציון בטיחות גבוה יותר, הספק גדול יותר וטווח נסיעה חשמלי מרשים. לפני רכישת EQE משומשת, בדקו את מצב הסוללה ואת השלמת הריקולים; בכל אחת מהן כדאי לבדוק את הרכב המסוים והיסטוריית הטיפולים. בסדרה 5 תקבלו נוחות, איכות חומרים והתנהגות כביש מהנה, אך יש להביא בחשבון את האבזור הבסיסי יחסית בגרסת הכניסה.
מחיר רכישה: ב.מ.וו סדרה 5 2025
- ב.מ.וו סדרה 5 2025: ₪412,450
- מרצדס-בנץ EQE 2025: ₪435,000
ב.מ.וו סדרה 5 מובילה במחיר הרכישה: ₪412,450 לעומת ₪435,000 ל-EQE, פער של ₪22,550 לטובתה.
שמירת ערך: מרצדס-בנץ EQE 2025
- ב.מ.וו סדרה 5 2025: 21.4% בשנה
- מרצדס-בנץ EQE 2025: 9.7% בשנה
מרצדס EQE מובילה בשמירת ערך: ירידה שנתית של 9.7% לעומת 21.4% בסדרה 5. בפועל, הנתון מצביע על ירידת ערך מתונה יותר ל-EQE.
אמינות: ב.מ.וו סדרה 5 2025
- ב.מ.וו סדרה 5 2025: 0 ריקולים
- מרצדס-בנץ EQE 2025: 3 ריקולים
ב.מ.וו מובילה לפי נתוני הריקולים: 0 לעומת 3 ב-EQE. עדיין כדאי לבדוק את היסטוריית הרכב המסוים, וב-EQE לוודא שכל הריקולים טופלו.
בטיחות: מרצדס-בנץ EQE 2025
- ב.מ.וו סדרה 5 2025: ציון בטיחות 3
- מרצדס-בנץ EQE 2025: ציון בטיחות 6.5
מרצדס EQE מובילה בציון בטיחות 6.5, לעומת 3 בסדרה 5. הפער משמעותי למי שנותנים עדיפות לבטיחות.
ביצועים: מרצדס-בנץ EQE 2025
- ב.מ.וו סדרה 5 2025: 249 כ"ס
- מרצדס-בנץ EQE 2025: 292 כ"ס
מרצדס EQE מובילה בהספק של 292 כ"ס לעומת 249 כ"ס בסדרה 5, ולכן מציעה יותר כוח זמין.
מרחב ומשפחה: תיקו
- ב.מ.וו סדרה 5 2025: 5 מושבים
- מרצדס-בנץ EQE 2025: 5 מושבים
אין יתרון במרחב לפי מספר המושבים: לשני הדגמים 5 מושבים. ה-EQE מתוארת כמרווחת מלפנים ומאחור, וגם סדרה 5 מציעה מרווח טוב מאחור.
מהירות מכירה: ב.מ.וו סדרה 5 2025
- ב.מ.וו סדרה 5 2025: 32 ימים
- מרצדס-בנץ EQE 2025: 34 ימים
ב.מ.וו מובילה במהירות המכירה: 32 ימים לעומת 34 ימים ל-EQE. מדובר בפער קטן של יומיים.
מוניטין ושביעות רצון: ב.מ.וו סדרה 5 2025
- ב.מ.וו סדרה 5 2025: 6 יתרונות
- מרצדס-בנץ EQE 2025: 7 יתרונות
היתרון בהשוואה הוא לב.מ.וו, אך מספר היתרונות המופיע הוא 6 בסדרה 5 לעומת 7 ב-EQE, כך שהערכים עצמם אינם מראים פער חד וברור.
פופולריות בכביש: ב.מ.וו סדרה 5 2025
- ב.מ.וו סדרה 5 2025: 279 על הכביש
- מרצדס-בנץ EQE 2025: 139 על הכביש
ב.מ.וו סדרה 5 נפוצה יותר בכביש, עם 279 רכבים לעומת 139 ל-EQE. נוכחות גדולה יותר עשויה להקל על מציאת קונים והיכרות עם הדגם.
טכנולוגיה ונוחות: תיקו
- ב.מ.וו סדרה 5 2025: 6 מערכות
- מרצדס-בנץ EQE 2025: 6 מערכות
אין יתרון במספר המערכות: בשני הדגמים מצוינות 6 מערכות. סדרה 5 מציעה סביבת נהג טכנולוגית ונוחות נסיעה גבוהה, ואילו ב-EQE הטכנולוגיה עשירה אך התפעול עלול להיות מסורבל.
אגרת רישוי: ב.מ.וו סדרה 5 2025
- ב.מ.וו סדרה 5 2025: מחיר חדש ₪222,000
- מרצדס-בנץ EQE 2025: מחיר חדש ₪536,000
היתרון שנקבע הוא לב.מ.וו. הערכים המופיעים הם מחיר חדש של ₪222,000 לסדרה 5 ו-₪536,000 ל-EQE, ולא סכומי אגרת רישוי.
למי מתאים כל רכב
- ב.מ.וו סדרה 5 2025: ב.מ.וו סדרה 5 מתאימה לכם אם אתם מחפשים מכונית סאלון נוחה ואיכותית עם התנהגות כביש מהנה, ובפרט אם מחיר הרכישה, אמינות לפי נתוני הריקולים ופופולריות חשובים לכם.
- מרצדס-בנץ EQE 2025: מרצדס EQE מתאימה לכם אם אתם רוצים מכונית סאלון חשמלית עם טווח נסיעה מרשים, ביצועים חזקים ויתרון בשמירת ערך ובציון הבטיחות.
שאלות נפוצות
מה עדיף, ב.מ.וו סדרה 5 או מרצדס-בנץ EQE?
ב.מ.וו סדרה 5 היא הבחירה הכוללת המאוזנת יותר: היא זולה יותר לרכישה, מובילה בנתוני הריקולים, נמכרת מעט מהר יותר ונפוצה יותר בכביש. מרצדס EQE עדיפה אם חשובים לכם במיוחד שמירת ערך, ציון בטיחות גבוה יותר, הספק גדול יותר וטווח נסיעה חשמלי מרשים. לפני רכישת EQE משומשת, בדקו את מצב הסוללה ואת השלמת הריקולים; בכל אחת מהן כדאי לבדוק את הרכב המסוים והיסטוריית הטיפולים. בסדרה 5 תקבלו נוחות, איכות חומרים והתנהגות כביש מהנה, אך יש להביא בחשבון את האבזור הבסיסי יחסית בגרסת הכניסה.
איזה רכב זול יותר, ב.מ.וו סדרה 5 או מרצדס-בנץ EQE?
ב.מ.וו סדרה 5 2025 (₪412,450 לעומת ₪435,000). ב.מ.וו סדרה 5 מובילה במחיר הרכישה: ₪412,450 לעומת ₪435,000 ל-EQE, פער של ₪22,550 לטובתה.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, ב.מ.וו סדרה 5 או מרצדס-בנץ EQE?
מרצדס-בנץ EQE 2025 (9.7% בשנה לעומת 21.4% בשנה). מרצדס EQE מובילה בשמירת ערך: ירידה שנתית של 9.7% לעומת 21.4% בסדרה 5. בפועל, הנתון מצביע על ירידת ערך מתונה יותר ל-EQE.
איזה רכב אמין יותר, ב.מ.וו סדרה 5 או מרצדס-בנץ EQE?
ב.מ.וו סדרה 5 2025 (0 ריקולים לעומת 3 ריקולים). ב.מ.וו מובילה לפי נתוני הריקולים: 0 לעומת 3 ב-EQE. עדיין כדאי לבדוק את היסטוריית הרכב המסוים, וב-EQE לוודא שכל הריקולים טופלו.
איזה רכב בטיחותי יותר, ב.מ.וו סדרה 5 או מרצדס-בנץ EQE?
מרצדס-בנץ EQE 2025 (ציון בטיחות 6.5 לעומת ציון בטיחות 3). מרצדס EQE מובילה בציון בטיחות 6.5, לעומת 3 בסדרה 5. הפער משמעותי למי שנותנים עדיפות לבטיחות.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, ב.מ.וו סדרה 5 או מרצדס-בנץ EQE?
מרצדס-בנץ EQE 2025 (292 כ"ס לעומת 249 כ"ס). מרצדס EQE מובילה בהספק של 292 כ"ס לעומת 249 כ"ס בסדרה 5, ולכן מציעה יותר כוח זמין.
איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, ב.מ.וו סדרה 5 או מרצדס-בנץ EQE?
ב.מ.וו סדרה 5 2025 (32 ימים לעומת 34 ימים). ב.מ.וו מובילה במהירות המכירה: 32 ימים לעומת 34 ימים ל-EQE. מדובר בפער קטן של יומיים.
לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, ב.מ.וו סדרה 5 או מרצדס-בנץ EQE?
ב.מ.וו סדרה 5 2025 (6 יתרונות לעומת 7 יתרונות). היתרון בהשוואה הוא לב.מ.וו, אך מספר היתרונות המופיע הוא 6 בסדרה 5 לעומת 7 ב-EQE, כך שהערכים עצמם אינם מראים פער חד וברור.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, ב.מ.וו סדרה 5 או מרצדס-בנץ EQE?
ב.מ.וו סדרה 5 2025 (279 על הכביש לעומת 139 על הכביש). ב.מ.וו סדרה 5 נפוצה יותר בכביש, עם 279 רכבים לעומת 139 ל-EQE. נוכחות גדולה יותר עשויה להקל על מציאת קונים והיכרות עם הדגם.
לאיזה רכב אגרת רישוי נמוכה יותר, ב.מ.וו סדרה 5 או מרצדס-בנץ EQE?
ב.מ.וו סדרה 5 2025 (מחיר חדש ₪222,000 לעומת מחיר חדש ₪536,000). היתרון שנקבע הוא לב.מ.וו. הערכים המופיעים הם מחיר חדש של ₪222,000 לסדרה 5 ו-₪536,000 ל-EQE, ולא סכומי אגרת רישוי.
ב.מ.וו סדרה 5 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
מרצדס-בנץ EQE בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות