לינק LYNKCO 02 או אם ג'י ZS? השוואה מלאה 2026
ההמלצה שלנו
לפי התמונה הכוללת, הלינק LYNKCO 02 הוא הבחירה המתאימה יותר אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך יותר, בטיחות, ביצועים וסיכון גניבה נמוך. ה-MG ZS עדיף למי שמעדיף רכב נפוץ יותר; ביקורות על גרסת Hybrid+ מציינות גם מרווח טוב מאחור ואבזור עשיר, לצד הסתייגויות מנוחות הנסיעה ומאיכות החומרים. לפני קנייה של MG ZS משומש, בדקו את היסטוריית הטיפולים, קריאות השירות ומצב הסוללה ההיברידית. בשני הדגמים מצוינים 0 ריקולים ו-6 מערכות.
מחיר רכישה: לינק LYNKCO 02 2026
- לינק LYNKCO 02 2026: ₪146,000
- אם ג'י ZS 2026: ₪157,918
הלינק LYNKCO 02 זול יותר לרכישה: ₪146,000 לעומת ₪157,918 ב-MG ZS. הפער הוא ₪11,918 לטובת הלינק.
אמינות: תיקו
- לינק LYNKCO 02 2026: 0 ריקולים
- אם ג'י ZS 2026: 0 ריקולים
בשני הדגמים מצוינים 0 ריקולים, כך שאין כאן יתרון מעשי לאחד מהם לפי המדד הזה.
בטיחות: לינק LYNKCO 02 2026
- לינק LYNKCO 02 2026: ציון בטיחות 5.5
- אם ג'י ZS 2026: ציון בטיחות 3
הלינק מוביל בציון הבטיחות: 5.5 לעומת 3 ב-MG ZS, פער שמטה את הכף לטובתו בבחירה שבה בטיחות חשובה.
ביצועים: לינק LYNKCO 02 2026
- לינק LYNKCO 02 2026: 272 כ"ס
- אם ג'י ZS 2026: 115 כ"ס
עם 272 כ״ס לעומת 115 כ״ס, הלינק מציע יתרון ניכר בהספק ובפוטנציאל לביצועים זריזים.
מרחב ומשפחה: לינק LYNKCO 02 2026
- לינק LYNKCO 02 2026: 5 מושבים
- אם ג'י ZS 2026: 5 מושבים
הלינק מוביל בהשוואה למרחב ומשפחה, אך בשני הדגמים יש 5 מושבים. כדאי לבדוק את המרווח בפועל ואת תא המטען בהתאם לצרכים שלכם.
סיכון גניבה: לינק LYNKCO 02 2026
- לינק LYNKCO 02 2026: 0.3 ל-1,000 רכבים
- אם ג'י ZS 2026: 7.1 ל-1,000 רכבים
סיכון הגניבה המצוין ללינק נמוך משמעותית: 0.3 ל-1,000 רכבים לעומת 7.1 ל-1,000 ב-MG ZS.
פופולריות בכביש: אם ג'י ZS 2026
- לינק LYNKCO 02 2026: 727 על הכביש
- אם ג'י ZS 2026: 1,147 על הכביש
ה-MG ZS נפוץ יותר בכביש, עם 1,147 רכבים לעומת 727 ללינק. נפוצות גבוהה עשויה להיות יתרון למי שמעדיף דגם מוכר יותר בשוק המקומי.
טכנולוגיה ונוחות: תיקו
- לינק LYNKCO 02 2026: 6 מערכות
- אם ג'י ZS 2026: 6 מערכות
בשני הדגמים מצוינות 6 מערכות, ולכן אין יתרון לאחד מהם במספר המערכות שנכללו בהשוואה.
למי מתאים כל רכב
- לינק LYNKCO 02 2026: הלינק LYNKCO 02 מתאים לכם אם אתם מחפשים מחיר רכישה נמוך יותר, הספק גבוה, יתרון במדדי הבטיחות וסיכון גניבה נמוך.
- אם ג'י ZS 2026: ה-MG ZS מתאים לכם אם חשובה לכם נפוצות גבוהה בכביש, ובגרסת Hybrid+ אתם מעוניינים גם באבזור עשיר ובמרווח טוב מאחור.
שאלות נפוצות
מה עדיף, לינק LYNKCO 02 או אם ג'י ZS?
לפי התמונה הכוללת, הלינק LYNKCO 02 הוא הבחירה המתאימה יותר אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך יותר, בטיחות, ביצועים וסיכון גניבה נמוך. ה-MG ZS עדיף למי שמעדיף רכב נפוץ יותר; ביקורות על גרסת Hybrid+ מציינות גם מרווח טוב מאחור ואבזור עשיר, לצד הסתייגויות מנוחות הנסיעה ומאיכות החומרים. לפני קנייה של MG ZS משומש, בדקו את היסטוריית הטיפולים, קריאות השירות ומצב הסוללה ההיברידית. בשני הדגמים מצוינים 0 ריקולים ו-6 מערכות.
איזה רכב זול יותר, לינק LYNKCO 02 או אם ג'י ZS?
לינק LYNKCO 02 2026 (₪146,000 לעומת ₪157,918). הלינק LYNKCO 02 זול יותר לרכישה: ₪146,000 לעומת ₪157,918 ב-MG ZS. הפער הוא ₪11,918 לטובת הלינק.
איזה רכב בטיחותי יותר, לינק LYNKCO 02 או אם ג'י ZS?
לינק LYNKCO 02 2026 (ציון בטיחות 5.5 לעומת ציון בטיחות 3). הלינק מוביל בציון הבטיחות: 5.5 לעומת 3 ב-MG ZS, פער שמטה את הכף לטובתו בבחירה שבה בטיחות חשובה.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, לינק LYNKCO 02 או אם ג'י ZS?
לינק LYNKCO 02 2026 (272 כ"ס לעומת 115 כ"ס). עם 272 כ״ס לעומת 115 כ״ס, הלינק מציע יתרון ניכר בהספק ובפוטנציאל לביצועים זריזים.
איזה רכב מרווח יותר, לינק LYNKCO 02 או אם ג'י ZS?
לינק LYNKCO 02 2026 (5 מושבים לעומת 5 מושבים). הלינק מוביל בהשוואה למרחב ומשפחה, אך בשני הדגמים יש 5 מושבים. כדאי לבדוק את המרווח בפועל ואת תא המטען בהתאם לצרכים שלכם.
איזה רכב נגנב פחות, לינק LYNKCO 02 או אם ג'י ZS?
לינק LYNKCO 02 2026 (0.3 ל-1,000 רכבים לעומת 7.1 ל-1,000 רכבים). סיכון הגניבה המצוין ללינק נמוך משמעותית: 0.3 ל-1,000 רכבים לעומת 7.1 ל-1,000 ב-MG ZS.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, לינק LYNKCO 02 או אם ג'י ZS?
אם ג'י ZS 2026 (1,147 על הכביש לעומת 727 על הכביש). ה-MG ZS נפוץ יותר בכביש, עם 1,147 רכבים לעומת 727 ללינק. נפוצות גבוהה עשויה להיות יתרון למי שמעדיף דגם מוכר יותר בשוק המקומי.
לינק LYNKCO 02 בקצרה · הכל על הדגם
אם ג'י ZS בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות