לקסוס NX או זיקר 001? השוואה מלאה 2024
ההמלצה שלנו
לפי התמונה הכוללת, הזיקר 001 היא הבחירה העדיפה: היא זולה יותר לרכישה, מציגה ירידת ערך שנתית נמוכה יותר, רשומים לה פחות ריקולים והיא חזקה משמעותית. הלקסוס NX מתאימה יותר אם חשובה לכם פופולריות בכביש, או אם אתם מעדיפים רכב פנאי יוקרתי עם מערכת היברידית ואיכות הרכבה טובה. קחו בחשבון שבנסיעה עירונית הלקסוס עשויה להרגיש נוקשה, והמרווח מאחור אינו מצטיין. בדקו את היסטוריית הטיפולים ואת השלמת קריאות השירות לפני קנייה.
מחיר רכישה: זיקר 001 2024
- לקסוס NX 2024: ₪265,000
- זיקר 001 2024: ₪246,000
הזיקר 001 עולה ₪246,000 לעומת ₪265,000 ללקסוס NX, כך שהוא זול יותר לרכישה.
שמירת ערך: זיקר 001 2024
- לקסוס NX 2024: 5.3% בשנה
- זיקר 001 2024: 3.1% בשנה
הזיקר מוביל עם ירידת ערך שנתית של 3.1%, לעומת 5.3% בלקסוס. הפער עשוי להיות משמעותי למי שמתכננים למכור בהמשך.
אמינות: זיקר 001 2024
- לקסוס NX 2024: 1 ריקולים
- זיקר 001 2024: 0 ריקולים
לזיקר 001 רשומים 0 ריקולים, לעומת 1 בלקסוס NX. לפני קנייה של הלקסוס חשוב לבדוק אם קריאת השירות הרלוונטית לגרסה ולרכב המסוים טופלה.
בטיחות: זיקר 001 2024
- לקסוס NX 2024: ציון בטיחות 7.5
- זיקר 001 2024: ציון בטיחות 10.5
הזיקר מוביל בציון בטיחות 10.5 לעומת 7.5 בלקסוס. זהו יתרון ברור למי שמעדיפים את דירוג הבטיחות.
ביצועים: זיקר 001 2024
- לקסוס NX 2024: 190 כ"ס
- זיקר 001 2024: 544 כ"ס
לזיקר 001 הספק של 544 כ״ס לעומת 190 כ״ס בלקסוס NX. הפער מבטא יתרון גדול בכוח ובביצועים.
מרחב ומשפחה: תיקו
- לקסוס NX 2024: 5 מושבים
- זיקר 001 2024: 5 מושבים
שני הרכבים מציעים 5 מושבים, ולכן אין יתרון במספר המושבים. במבחני הלקסוס צוין שהמרווח מאחור מוגבל יחסית.
פופולריות בכביש: לקסוס NX 2024
- לקסוס NX 2024: 1,034 על הכביש
- זיקר 001 2024: 604 על הכביש
הלקסוס נפוצה יותר: 1,034 כלי רכב על הכביש לעומת 604 לזיקר. עבור מי שמעדיפים דגם שרואים יותר בכביש, זה יתרון ללקסוס.
טכנולוגיה ונוחות: תיקו
- לקסוס NX 2024: 6 מערכות
- זיקר 001 2024: 6 מערכות
שני הרכבים מציעים 6 מערכות, כך שאין יתרון במספר המערכות. בלקסוס מצוינים אבזור עשיר ובידוד רעשים טוב, לצד נוחות עירונית נוקשה יחסית.
למי מתאים כל רכב
- לקסוס NX 2024: לקסוס NX 2024 מתאימה למי שמעדיפים רכב פנאי יוקרתי והיברידי, עם אבזור עשיר, איכות הרכבה טובה ונוכחות רבה יותר בכביש.
- זיקר 001 2024: זיקר 001 2024 מתאימה למי שמחפשים מחיר רכישה נמוך יותר, ביצועים חזקים יותר ויתרון במדדי ירידת ערך, ריקולים ובטיחות.
שאלות נפוצות
מה עדיף, לקסוס NX או זיקר 001?
לפי התמונה הכוללת, הזיקר 001 היא הבחירה העדיפה: היא זולה יותר לרכישה, מציגה ירידת ערך שנתית נמוכה יותר, רשומים לה פחות ריקולים והיא חזקה משמעותית. הלקסוס NX מתאימה יותר אם חשובה לכם פופולריות בכביש, או אם אתם מעדיפים רכב פנאי יוקרתי עם מערכת היברידית ואיכות הרכבה טובה. קחו בחשבון שבנסיעה עירונית הלקסוס עשויה להרגיש נוקשה, והמרווח מאחור אינו מצטיין. בדקו את היסטוריית הטיפולים ואת השלמת קריאות השירות לפני קנייה.
איזה רכב זול יותר, לקסוס NX או זיקר 001?
זיקר 001 2024 (₪246,000 לעומת ₪265,000). הזיקר 001 עולה ₪246,000 לעומת ₪265,000 ללקסוס NX, כך שהוא זול יותר לרכישה.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, לקסוס NX או זיקר 001?
זיקר 001 2024 (3.1% בשנה לעומת 5.3% בשנה). הזיקר מוביל עם ירידת ערך שנתית של 3.1%, לעומת 5.3% בלקסוס. הפער עשוי להיות משמעותי למי שמתכננים למכור בהמשך.
איזה רכב אמין יותר, לקסוס NX או זיקר 001?
זיקר 001 2024 (0 ריקולים לעומת 1 ריקולים). לזיקר 001 רשומים 0 ריקולים, לעומת 1 בלקסוס NX. לפני קנייה של הלקסוס חשוב לבדוק אם קריאת השירות הרלוונטית לגרסה ולרכב המסוים טופלה.
איזה רכב בטיחותי יותר, לקסוס NX או זיקר 001?
זיקר 001 2024 (ציון בטיחות 10.5 לעומת ציון בטיחות 7.5). הזיקר מוביל בציון בטיחות 10.5 לעומת 7.5 בלקסוס. זהו יתרון ברור למי שמעדיפים את דירוג הבטיחות.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, לקסוס NX או זיקר 001?
זיקר 001 2024 (544 כ"ס לעומת 190 כ"ס). לזיקר 001 הספק של 544 כ״ס לעומת 190 כ״ס בלקסוס NX. הפער מבטא יתרון גדול בכוח ובביצועים.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, לקסוס NX או זיקר 001?
לקסוס NX 2024 (1,034 על הכביש לעומת 604 על הכביש). הלקסוס נפוצה יותר: 1,034 כלי רכב על הכביש לעומת 604 לזיקר. עבור מי שמעדיפים דגם שרואים יותר בכביש, זה יתרון ללקסוס.
לקסוס NX בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות