קיה נירו פלוס או אופל קומבו? השוואה מלאה 2023
ההמלצה שלנו
קיה נירו פלוס היא הבחירה הכוללת המתאימה יותר למי שמעדיפים שמירת ערך, עלויות אחזקה, חיסכון בזיהום, ביצועים, מוניטין וטכנולוגיה. אופל קומבו עדיפה אם מחיר רכישה נמוך יותר, מושב נוסף וסיכון גניבה נמוך הם השיקולים החשובים לכם, והיא מציעה מרחב שימושי במיוחד למשפחה. בבחירת נירו בדקו היטב את גרסת ההנעה, האבזור ומצב מערכת ההנעה והסוללה; בקומבו חשוב לבדוק את היסטוריית התחזוקה והשימוש. בשני הדגמים, בדיקה של הרכב המסוים והיסטוריית הטיפולים חשובה יותר מהשם בלבד.
מחיר רכישה: אופל קומבו 2023
- קיה נירו פלוס 2023: ₪99,999
- אופל קומבו 2023: ₪87,000
אופל קומבו מובילה במחיר רכישה של ₪87,000, לעומת ₪99,999 לנירו פלוס. הפער של ₪12,999 לטובת הקומבו משאיר לכם יותר תקציב לרכישה.
שמירת ערך: קיה נירו פלוס 2023
- קיה נירו פלוס 2023: 15.1% בשנה
- אופל קומבו 2023: 19.8% בשנה
קיה נירו פלוס מובילה בשמירת הערך: ירידת ערך שנתית של 15.1%, לעומת 19.8% בקומבו. בפועל, הנתון מצביע על שחיקה שנתית נמוכה יותר לנירו.
עלויות אחזקה: קיה נירו פלוס 2023
- קיה נירו פלוס 2023: דרגה 2 מתוך 5
- אופל קומבו 2023: דרגה 5 מתוך 5
קיה נירו פלוס מובילה בעלויות האחזקה, עם דרגה 2 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 בקומבו. זהו יתרון לנירו בהוצאות השוטפות, אם כי עלויות בפועל תלויות בגרסה ובמצב הרכב.
אמינות: קיה נירו פלוס 2023
- קיה נירו פלוס 2023: 1 ריקולים
- אופל קומבו 2023: 2 ריקולים
קיה נירו פלוס מובילה במדד האמינות, ולרכב רשום ריקול אחד לעומת שניים בקומבו. מספר ריקולים לבדו אינו קובע את אמינות הרכב, ולכן כדאי לבדוק שהריקולים הרלוונטיים טופלו ואת היסטוריית התחזוקה.
בטיחות: אופל קומבו 2023
- קיה נירו פלוס 2023: ציון בטיחות 1
- אופל קומבו 2023: ציון בטיחות 1.5
אופל קומבו מובילה במדד הבטיחות, עם ציון בטיחות 1.5 לעומת 1 לנירו פלוס. אם בטיחות היא שיקול מרכזי עבורכם, היתרון במדד הזה תומך בבחירה בקומבו.
חיסכון ואיכות סביבה: קיה נירו פלוס 2023
- קיה נירו פלוס 2023: קבוצת זיהום 4
- אופל קומבו 2023: קבוצת זיהום 15
קיה נירו פלוס מובילה בקבוצת זיהום 4, לעומת קבוצת זיהום 15 בקומבו. זהו פער משמעותי במדד הזיהום, והנירו היא הבחירה העדיפה למי שמייחס לכך חשיבות.
ביצועים: קיה נירו פלוס 2023
- קיה נירו פלוס 2023: 141 כ"ס
- אופל קומבו 2023: 131 כ"ס
קיה נירו פלוס מובילה עם 141 כ"ס לעומת 131 כ"ס בקומבו. היתרון הוא של 10 כ"ס, אם כי אופי הביצועים תלוי גם בגרסת ההנעה ובשימוש ברכב.
מרחב ומשפחה: אופל קומבו 2023
- קיה נירו פלוס 2023: 5 מושבים
- אופל קומבו 2023: 6 מושבים
אופל קומבו מובילה במרחב המשפחתי: היא מוצעת עם 6 מושבים לעומת 5 בנירו פלוס. אם אתם זקוקים למושב נוסף, הקומבו מתאימה יותר, אך כדאי לבדוק את תצורת המושבים ואת נפח המטען בפועל.
סיכון גניבה: אופל קומבו 2023
- קיה נירו פלוס 2023: 26.7 ל-1,000 רכבים
- אופל קומבו 2023: 3.1 ל-1,000 רכבים
אופל קומבו מובילה בסיכון הגניבה הנמוך יותר: 3.1 ל-1,000 רכבים, לעומת 26.7 לנירו פלוס. הפער משמעותי ועשוי להפוך את הקומבו לאפשרות מושכת יותר למי שחושש מגניבה.
מוניטין ושביעות רצון: קיה נירו פלוס 2023
- קיה נירו פלוס 2023: 6 יתרונות
- אופל קומבו 2023: 7 יתרונות
קיה נירו פלוס מובילה במדד המוניטין ושביעות הרצון. בסיכומי הביקורות היא מתוארת כרכב שימושי וחסכוני, אך יש גם הסתייגויות לגבי סביבת נהג מיושנת ובידוד רעשים חלש.
פופולריות בכביש: קיה נירו פלוס 2023
- קיה נירו פלוס 2023: 7,123 על הכביש
- אופל קומבו 2023: 503 על הכביש
קיה נירו פלוס נפוצה יותר בכביש: 7,123 רכבים לעומת 503 קומבו. הנפוצות עשויה להקל על מציאת מידע וניסיון של בעלי רכב, אך אינה מבטיחה מצב טוב יותר של רכב מסוים.
טכנולוגיה ונוחות: קיה נירו פלוס 2023
- קיה נירו פלוס 2023: 5 מערכות
- אופל קומבו 2023: 4 מערכות
קיה נירו פלוס מובילה עם 5 מערכות לעומת 4 בקומבו. היתרון במספר המערכות מצטרף לכך שבביקורות מצוינות בה מערכות בטיחות מתקדמות, אך חשוב לוודא אילו מערכות קיימות ברכב הספציפי וברמת הגימור שלו.
למי מתאים כל רכב
- קיה נירו פלוס 2023: קיה נירו פלוס מתאימה לכם אם אתם מחפשים רכב שימושי וחסכוני עם יתרון בשמירת ערך, ביצועים ומערכות, ומוכנים להסתפק בחמישה מושבים.
- אופל קומבו 2023: אופל קומבו מתאימה לכם אם אתם זקוקים ליותר מרחב ולמושב נוסף, ומעדיפים מחיר רכישה נמוך יותר, תוך קבלה של אופי מסחרי וגימור פשוט יותר.
שאלות נפוצות
מה עדיף, קיה נירו פלוס או אופל קומבו?
קיה נירו פלוס היא הבחירה הכוללת המתאימה יותר למי שמעדיפים שמירת ערך, עלויות אחזקה, חיסכון בזיהום, ביצועים, מוניטין וטכנולוגיה. אופל קומבו עדיפה אם מחיר רכישה נמוך יותר, מושב נוסף וסיכון גניבה נמוך הם השיקולים החשובים לכם, והיא מציעה מרחב שימושי במיוחד למשפחה. בבחירת נירו בדקו היטב את גרסת ההנעה, האבזור ומצב מערכת ההנעה והסוללה; בקומבו חשוב לבדוק את היסטוריית התחזוקה והשימוש. בשני הדגמים, בדיקה של הרכב המסוים והיסטוריית הטיפולים חשובה יותר מהשם בלבד.
איזה רכב זול יותר, קיה נירו פלוס או אופל קומבו?
אופל קומבו 2023 (₪87,000 לעומת ₪99,999). אופל קומבו מובילה במחיר רכישה של ₪87,000, לעומת ₪99,999 לנירו פלוס. הפער של ₪12,999 לטובת הקומבו משאיר לכם יותר תקציב לרכישה.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, קיה נירו פלוס או אופל קומבו?
קיה נירו פלוס 2023 (15.1% בשנה לעומת 19.8% בשנה). קיה נירו פלוס מובילה בשמירת הערך: ירידת ערך שנתית של 15.1%, לעומת 19.8% בקומבו. בפועל, הנתון מצביע על שחיקה שנתית נמוכה יותר לנירו.
איזה רכב זול יותר לאחזקה, קיה נירו פלוס או אופל קומבו?
קיה נירו פלוס 2023 (דרגה 2 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). קיה נירו פלוס מובילה בעלויות האחזקה, עם דרגה 2 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 בקומבו. זהו יתרון לנירו בהוצאות השוטפות, אם כי עלויות בפועל תלויות בגרסה ובמצב הרכב.
איזה רכב אמין יותר, קיה נירו פלוס או אופל קומבו?
קיה נירו פלוס 2023 (1 ריקולים לעומת 2 ריקולים). קיה נירו פלוס מובילה במדד האמינות, ולרכב רשום ריקול אחד לעומת שניים בקומבו. מספר ריקולים לבדו אינו קובע את אמינות הרכב, ולכן כדאי לבדוק שהריקולים הרלוונטיים טופלו ואת היסטוריית התחזוקה.
איזה רכב בטיחותי יותר, קיה נירו פלוס או אופל קומבו?
אופל קומבו 2023 (ציון בטיחות 1.5 לעומת ציון בטיחות 1). אופל קומבו מובילה במדד הבטיחות, עם ציון בטיחות 1.5 לעומת 1 לנירו פלוס. אם בטיחות היא שיקול מרכזי עבורכם, היתרון במדד הזה תומך בבחירה בקומבו.
איזה רכב חסכוני יותר, קיה נירו פלוס או אופל קומבו?
קיה נירו פלוס 2023 (קבוצת זיהום 4 לעומת קבוצת זיהום 15). קיה נירו פלוס מובילה בקבוצת זיהום 4, לעומת קבוצת זיהום 15 בקומבו. זהו פער משמעותי במדד הזיהום, והנירו היא הבחירה העדיפה למי שמייחס לכך חשיבות.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, קיה נירו פלוס או אופל קומבו?
קיה נירו פלוס 2023 (141 כ"ס לעומת 131 כ"ס). קיה נירו פלוס מובילה עם 141 כ"ס לעומת 131 כ"ס בקומבו. היתרון הוא של 10 כ"ס, אם כי אופי הביצועים תלוי גם בגרסת ההנעה ובשימוש ברכב.
איזה רכב מרווח יותר, קיה נירו פלוס או אופל קומבו?
אופל קומבו 2023 (6 מושבים לעומת 5 מושבים). אופל קומבו מובילה במרחב המשפחתי: היא מוצעת עם 6 מושבים לעומת 5 בנירו פלוס. אם אתם זקוקים למושב נוסף, הקומבו מתאימה יותר, אך כדאי לבדוק את תצורת המושבים ואת נפח המטען בפועל.
איזה רכב נגנב פחות, קיה נירו פלוס או אופל קומבו?
אופל קומבו 2023 (3.1 ל-1,000 רכבים לעומת 26.7 ל-1,000 רכבים). אופל קומבו מובילה בסיכון הגניבה הנמוך יותר: 3.1 ל-1,000 רכבים, לעומת 26.7 לנירו פלוס. הפער משמעותי ועשוי להפוך את הקומבו לאפשרות מושכת יותר למי שחושש מגניבה.
לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, קיה נירו פלוס או אופל קומבו?
קיה נירו פלוס 2023 (6 יתרונות לעומת 7 יתרונות). קיה נירו פלוס מובילה במדד המוניטין ושביעות הרצון. בסיכומי הביקורות היא מתוארת כרכב שימושי וחסכוני, אך יש גם הסתייגויות לגבי סביבת נהג מיושנת ובידוד רעשים חלש.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, קיה נירו פלוס או אופל קומבו?
קיה נירו פלוס 2023 (7,123 על הכביש לעומת 503 על הכביש). קיה נירו פלוס נפוצה יותר בכביש: 7,123 רכבים לעומת 503 קומבו. הנפוצות עשויה להקל על מציאת מידע וניסיון של בעלי רכב, אך אינה מבטיחה מצב טוב יותר של רכב מסוים.
באיזה רכב יותר מערכות נוחות וטכנולוגיה, קיה נירו פלוס או אופל קומבו?
קיה נירו פלוס 2023 (5 מערכות לעומת 4 מערכות). קיה נירו פלוס מובילה עם 5 מערכות לעומת 4 בקומבו. היתרון במספר המערכות מצטרף לכך שבביקורות מצוינות בה מערכות בטיחות מתקדמות, אך חשוב לוודא אילו מערכות קיימות ברכב הספציפי וברמת הגימור שלו.
קיה נירו פלוס בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
אופל קומבו בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות