ניסאן קשקאי או פולקסווגן T-קרוס? השוואה מלאה 2023

ההמלצה שלנו

הקשקאי מתאים יותר למי שמעדיף מרחב משפחתי, בטיחות, ביצועים ושמירת ערך, והוא גם מוביל בתוצאה הכוללת. ה-T-Cross הוא חלופה טובה אם מחיר רכישה נמוך יותר, היעדר ריקולים וסיכון גניבה נמוך יותר חשובים לכם במיוחד. לפני החלטה, השוו בין רמות הגימור ובדקו היסטוריית טיפולים, וב-T-Cross שימו לב לפעולת תיבת ה-DSG בנסיעה עירונית. אם התקציב הוא השיקול הראשון, ה-T-Cross מציע נקודת כניסה זולה יותר; אם אתם מחפשים רכב משפחתי מאוזן יותר, הקשקאי הוא הבחירה המתאימה.

מחיר רכישה: פולקסווגן T-קרוס 2023

  • ניסאן קשקאי 2023: ₪121,600
  • פולקסווגן T-קרוס 2023: ₪90,650

ה-T-Cross זול יותר לרכישה: ₪90,650 לעומת ₪121,600 לקשקאי. הפער משמעותי אם חשוב לכם לצמצם את ההוצאה הראשונית.

שמירת ערך: ניסאן קשקאי 2023

  • ניסאן קשקאי 2023: 5.8% בשנה
  • פולקסווגן T-קרוס 2023: 12.0% בשנה

הקשקאי מוביל בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 5.8% לעומת 12.0% ב-T-Cross. בפועל, הפער עשוי להיות חשוב אם אתם מתכננים למכור את הרכב בהמשך.

עלויות אחזקה: ניסאן קשקאי 2023

  • ניסאן קשקאי 2023: דרגה 2 מתוך 5
  • פולקסווגן T-קרוס 2023: דרגה 5 מתוך 5

הקשקאי עדיף בעלויות האחזקה, עם דרגה 2 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 ב-T-Cross. זהו יתרון למי שמבקש לצמצם הוצאות שוטפות, אך כדאי לבדוק את היסטוריית הטיפולים של הרכב המסוים.

אמינות: פולקסווגן T-קרוס 2023

  • ניסאן קשקאי 2023: 2 ריקולים
  • פולקסווגן T-קרוס 2023: 0 ריקולים

ל-T-Cross יש 0 ריקולים, לעומת 2 בקשקאי. זהו יתרון במידע על ריקולים, אך אינו לבדו תמונה מלאה של אמינות; בדקו היסטוריית טיפולים ומצב מכני.

בטיחות: ניסאן קשקאי 2023

  • ניסאן קשקאי 2023: ציון בטיחות 4
  • פולקסווגן T-קרוס 2023: ציון בטיחות 2

הקשקאי מוביל עם ציון בטיחות 4 לעומת 2 ב-T-Cross. אם בטיחות היא שיקול מרכזי, זהו יתרון לטובת הקשקאי, לצד בדיקת רמת הגימור והמערכות ברכב הספציפי.

חיסכון ואיכות סביבה: ניסאן קשקאי 2023

  • ניסאן קשקאי 2023: קבוצת זיהום 5
  • פולקסווגן T-קרוס 2023: קבוצת זיהום 14

הקשקאי עדיף בקבוצת הזיהום, 5 לעומת 14 ב-T-Cross. מנגד, חיסכון בפועל בדלק תלוי בגרסה ובאופי הנסיעה, וביקורות מציינות שצריכת הדלק של גרסת הבנזין אינה נמוכה במיוחד.

ביצועים: ניסאן קשקאי 2023

  • ניסאן קשקאי 2023: 156 כ"ס
  • פולקסווגן T-קרוס 2023: 110 כ"ס

הקשקאי מציע 156 כ"ס לעומת 110 כ"ס ב-T-Cross. הפער נותן לקשקאי יתרון בכוח הזמין, בעוד שביקורות מתארות גם את מנוע ה-T-Cross כבעל ביצועים טובים ביחס לגודלו.

מרחב ומשפחה: ניסאן קשקאי 2023

  • ניסאן קשקאי 2023: 5 מושבים
  • פולקסווגן T-קרוס 2023: 5 מושבים

לשני הרכבים 5 מושבים, והקשקאי מוביל בעדיפות הזו. הוא מתואר כמרווח למשפחה, במיוחד מאחור, ואילו ל-T-Cross יש יתרון שימושי של ספסל אחורי נע ותא מטען משתנה.

סיכון גניבה: פולקסווגן T-קרוס 2023

  • ניסאן קשקאי 2023: 6.3 ל-1,000 רכבים
  • פולקסווגן T-קרוס 2023: 5.4 ל-1,000 רכבים

סיכון הגניבה נמוך יותר ב-T-Cross: 5.4 ל-1,000 רכבים לעומת 6.3 בקשקאי. הפער קטן יחסית, אך מעניק ל-T-Cross יתרון בשיקול הזה.

מוניטין ושביעות רצון: פולקסווגן T-קרוס 2023

  • ניסאן קשקאי 2023: 8 יתרונות
  • פולקסווגן T-קרוס 2023: 5 יתרונות

ה-T-Cross מוביל בעדיפות זו. בביקורות הוא מתואר כרכב סולידי ואיכותי, אך כדאי לשקלל גם את התרשמותכם בנסיעת מבחן ובבדיקת הרכב עצמו.

פופולריות בכביש: ניסאן קשקאי 2023

  • ניסאן קשקאי 2023: 813 על הכביש
  • פולקסווגן T-קרוס 2023: 500 על הכביש

הקשקאי נפוץ יותר בכביש, עם 813 רכבים לעומת 500 ל-T-Cross. תפוצה רחבה יותר עשויה להיות שיקול למי שמעדיף דגם מוכר ונפוץ.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • ניסאן קשקאי 2023: 6 מערכות
  • פולקסווגן T-קרוס 2023: 6 מערכות

שני הרכבים מציעים 6 מערכות, ולכן אין יתרון במספר המערכות. בדקו אילו מערכות קיימות ברמת הגימור של כל רכב ואת נוחות התפעול שלהן.

למי מתאים כל רכב

  • ניסאן קשקאי 2023: הקשקאי מתאים לכם אם אתם מחפשים קרוסאובר משפחתי מרווח, עם יתרון בבטיחות, ביצועים ושמירת ערך, ומוכנים לשלם יותר ברכישה.
  • פולקסווגן T-קרוס 2023: ה-T-Cross מתאים לכם אם חשוב לכם מחיר רכישה נמוך יותר, ממדים קומפקטיים ושימושיות עירונית, ואתם מוכנים לבדוק היטב את פעולת תיבת ה-DSG.

שאלות נפוצות

מה עדיף, ניסאן קשקאי או פולקסווגן T-קרוס?

הקשקאי מתאים יותר למי שמעדיף מרחב משפחתי, בטיחות, ביצועים ושמירת ערך, והוא גם מוביל בתוצאה הכוללת. ה-T-Cross הוא חלופה טובה אם מחיר רכישה נמוך יותר, היעדר ריקולים וסיכון גניבה נמוך יותר חשובים לכם במיוחד. לפני החלטה, השוו בין רמות הגימור ובדקו היסטוריית טיפולים, וב-T-Cross שימו לב לפעולת תיבת ה-DSG בנסיעה עירונית. אם התקציב הוא השיקול הראשון, ה-T-Cross מציע נקודת כניסה זולה יותר; אם אתם מחפשים רכב משפחתי מאוזן יותר, הקשקאי הוא הבחירה המתאימה.

איזה רכב זול יותר, ניסאן קשקאי או פולקסווגן T-קרוס?

פולקסווגן T-קרוס 2023 (₪90,650 לעומת ₪121,600). ה-T-Cross זול יותר לרכישה: ₪90,650 לעומת ₪121,600 לקשקאי. הפער משמעותי אם חשוב לכם לצמצם את ההוצאה הראשונית.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, ניסאן קשקאי או פולקסווגן T-קרוס?

ניסאן קשקאי 2023 (5.8% בשנה לעומת 12.0% בשנה). הקשקאי מוביל בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 5.8% לעומת 12.0% ב-T-Cross. בפועל, הפער עשוי להיות חשוב אם אתם מתכננים למכור את הרכב בהמשך.

איזה רכב זול יותר לאחזקה, ניסאן קשקאי או פולקסווגן T-קרוס?

ניסאן קשקאי 2023 (דרגה 2 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). הקשקאי עדיף בעלויות האחזקה, עם דרגה 2 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 ב-T-Cross. זהו יתרון למי שמבקש לצמצם הוצאות שוטפות, אך כדאי לבדוק את היסטוריית הטיפולים של הרכב המסוים.

איזה רכב אמין יותר, ניסאן קשקאי או פולקסווגן T-קרוס?

פולקסווגן T-קרוס 2023 (0 ריקולים לעומת 2 ריקולים). ל-T-Cross יש 0 ריקולים, לעומת 2 בקשקאי. זהו יתרון במידע על ריקולים, אך אינו לבדו תמונה מלאה של אמינות; בדקו היסטוריית טיפולים ומצב מכני.

איזה רכב בטיחותי יותר, ניסאן קשקאי או פולקסווגן T-קרוס?

ניסאן קשקאי 2023 (ציון בטיחות 4 לעומת ציון בטיחות 2). הקשקאי מוביל עם ציון בטיחות 4 לעומת 2 ב-T-Cross. אם בטיחות היא שיקול מרכזי, זהו יתרון לטובת הקשקאי, לצד בדיקת רמת הגימור והמערכות ברכב הספציפי.

איזה רכב חסכוני יותר, ניסאן קשקאי או פולקסווגן T-קרוס?

ניסאן קשקאי 2023 (קבוצת זיהום 5 לעומת קבוצת זיהום 14). הקשקאי עדיף בקבוצת הזיהום, 5 לעומת 14 ב-T-Cross. מנגד, חיסכון בפועל בדלק תלוי בגרסה ובאופי הנסיעה, וביקורות מציינות שצריכת הדלק של גרסת הבנזין אינה נמוכה במיוחד.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, ניסאן קשקאי או פולקסווגן T-קרוס?

ניסאן קשקאי 2023 (156 כ"ס לעומת 110 כ"ס). הקשקאי מציע 156 כ"ס לעומת 110 כ"ס ב-T-Cross. הפער נותן לקשקאי יתרון בכוח הזמין, בעוד שביקורות מתארות גם את מנוע ה-T-Cross כבעל ביצועים טובים ביחס לגודלו.

איזה רכב מרווח יותר, ניסאן קשקאי או פולקסווגן T-קרוס?

ניסאן קשקאי 2023 (5 מושבים לעומת 5 מושבים). לשני הרכבים 5 מושבים, והקשקאי מוביל בעדיפות הזו. הוא מתואר כמרווח למשפחה, במיוחד מאחור, ואילו ל-T-Cross יש יתרון שימושי של ספסל אחורי נע ותא מטען משתנה.

איזה רכב נגנב פחות, ניסאן קשקאי או פולקסווגן T-קרוס?

פולקסווגן T-קרוס 2023 (5.4 ל-1,000 רכבים לעומת 6.3 ל-1,000 רכבים). סיכון הגניבה נמוך יותר ב-T-Cross: 5.4 ל-1,000 רכבים לעומת 6.3 בקשקאי. הפער קטן יחסית, אך מעניק ל-T-Cross יתרון בשיקול הזה.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, ניסאן קשקאי או פולקסווגן T-קרוס?

פולקסווגן T-קרוס 2023 (5 יתרונות לעומת 8 יתרונות). ה-T-Cross מוביל בעדיפות זו. בביקורות הוא מתואר כרכב סולידי ואיכותי, אך כדאי לשקלל גם את התרשמותכם בנסיעת מבחן ובבדיקת הרכב עצמו.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, ניסאן קשקאי או פולקסווגן T-קרוס?

ניסאן קשקאי 2023 (813 על הכביש לעומת 500 על הכביש). הקשקאי נפוץ יותר בכביש, עם 813 רכבים לעומת 500 ל-T-Cross. תפוצה רחבה יותר עשויה להיות שיקול למי שמעדיף דגם מוכר ונפוץ.

ניסאן קשקאי בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

פולקסווגן T-קרוס בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם