ניסאן קשקאי או טויוטה bZ4X? השוואה מלאה 2023
ההמלצה שלנו
לפי מכלול השיקולים, הקשקאי הוא הבחירה המאוזנת יותר: הוא זול יותר לרכישה, מוביל בשמירת ערך ובמדדי הריקולים והבטיחות, והפער הכולל בינו לבין ה-bZ4X קטן. ה-bZ4X עדיף אם אתם מעדיפים רכב חשמלי, ביצועים חזקים יותר ומכירה מהירה יותר בהמשך. לפני קנייה של bZ4X בדקו את היסטוריית הריקולים, הטעינה והטווח המתאים לשימוש שלכם; בקשקאי בדקו את היסטוריית הטיפולים ואת נוחות הנסיעה בנסיעת מבחן.
מחיר רכישה: ניסאן קשקאי 2023
- ניסאן קשקאי 2023: ₪121,600
- טויוטה bZ4X 2023: ₪138,500
הקשקאי זול יותר לרכישה: ₪121,600 לעומת ₪138,500 ל-bZ4X. הפער במחיר עשוי להשאיר לכם יותר תקציב להוצאות נוספות.
שמירת ערך: ניסאן קשקאי 2023
- ניסאן קשקאי 2023: 5.8% בשנה
- טויוטה bZ4X 2023: 15.9% בשנה
הקשקאי מוביל בשמירת ערך, עם ירידת ערך שנתית של 5.8% לעומת 15.9% ב-bZ4X. בפועל, הפער מצביע על סיכון גבוה יותר לאובדן ערך בטויוטה.
אמינות: ניסאן קשקאי 2023
- ניסאן קשקאי 2023: 2 ריקולים
- טויוטה bZ4X 2023: 6 ריקולים
לקשקאי נרשמו 2 ריקולים לעומת 6 ב-bZ4X, ולכן הוא מוביל במדד הזה. מספר ריקולים לבדו אינו קובע אמינות, וכדאי לבדוק את היסטוריית הרכב ואת ביצוע הריקולים.
בטיחות: ניסאן קשקאי 2023
- ניסאן קשקאי 2023: ציון בטיחות 4
- טויוטה bZ4X 2023: ציון בטיחות 2
הקשקאי מוביל בציון הבטיחות, 4 לעומת 2 ב-bZ4X. אם בטיחות היא שיקול מרכזי, זהו יתרון לטובת הניסאן.
ביצועים: טויוטה bZ4X 2023
- ניסאן קשקאי 2023: 156 כ"ס
- טויוטה bZ4X 2023: 204 כ"ס
ה-bZ4X מציע 204 כ"ס לעומת 156 כ"ס בקשקאי, ולכן מתאים יותר למי שמחפשים ביצועים חזקים יותר.
מרחב ומשפחה: תיקו
- ניסאן קשקאי 2023: 5 מושבים
- טויוטה bZ4X 2023: 5 מושבים
שני הדגמים מציעים 5 מושבים, כך שמספר המושבים זהה ואין כאן יתרון ברור לאחד מהם. שניהם יכולים להתאים לשימוש משפחתי.
סיכון גניבה: טויוטה bZ4X 2023
- ניסאן קשקאי 2023: 6.3 ל-1,000 רכבים
- טויוטה bZ4X 2023: 6.1 ל-1,000 רכבים
ה-bZ4X מוביל בסיכון גניבה, עם 6.1 ל-1,000 רכבים לעומת 6.3 בקשקאי. הפער קטן, אך המדד נוטה לטובת הטויוטה.
מהירות מכירה: טויוטה bZ4X 2023
- ניסאן קשקאי 2023: 38 ימים
- טויוטה bZ4X 2023: 19 ימים
ה-bZ4X נמכר מהר יותר: 19 ימים לעומת 38 ימים לקשקאי. זה עשוי להקל עליכם למכור אותו בהמשך.
מוניטין ושביעות רצון: טויוטה bZ4X 2023
- ניסאן קשקאי 2023: 8 יתרונות
- טויוטה bZ4X 2023: 8 יתרונות
לשני הדגמים 8 יתרונות במוניטין ובשביעות רצון, כך שהערך שמופיע במדד זה זהה. אין כאן פער שמבדיל ביניהם.
פופולריות בכביש: טויוטה bZ4X 2023
- ניסאן קשקאי 2023: 813 על הכביש
- טויוטה bZ4X 2023: 956 על הכביש
ה-bZ4X נפוץ יותר, עם 956 רכבים על הכביש לעומת 813 לקשקאי. הפער מצביע על נוכחות מעט גדולה יותר של הטויוטה בכביש.
טכנולוגיה ונוחות: תיקו
- ניסאן קשקאי 2023: 6 מערכות
- טויוטה bZ4X 2023: 6 מערכות
בשני הדגמים מופיעות 6 מערכות טכנולוגיה ונוחות, כך שאין יתרון לפי המספר הזה. כדאי להשוות את האבזור בפועל ברמת הגימור של כל רכב.
למי מתאים כל רכב
- ניסאן קשקאי 2023: הקשקאי מתאים למי שמחפשים קרוסאובר משפחתי במחיר רכישה נמוך יותר, עם יתרון בשמירת ערך ובמדדי הבטיחות והריקולים.
- טויוטה bZ4X 2023: ה-bZ4X מתאים למי שמעדיפים רכב פנאי חשמלי עם יותר כוח, ומוכנים לבדוק היטב שהטעינה והטווח מתאימים לשגרת הנסיעות שלהם.
שאלות נפוצות
מה עדיף, ניסאן קשקאי או טויוטה bZ4X?
לפי מכלול השיקולים, הקשקאי הוא הבחירה המאוזנת יותר: הוא זול יותר לרכישה, מוביל בשמירת ערך ובמדדי הריקולים והבטיחות, והפער הכולל בינו לבין ה-bZ4X קטן. ה-bZ4X עדיף אם אתם מעדיפים רכב חשמלי, ביצועים חזקים יותר ומכירה מהירה יותר בהמשך. לפני קנייה של bZ4X בדקו את היסטוריית הריקולים, הטעינה והטווח המתאים לשימוש שלכם; בקשקאי בדקו את היסטוריית הטיפולים ואת נוחות הנסיעה בנסיעת מבחן.
איזה רכב זול יותר, ניסאן קשקאי או טויוטה bZ4X?
ניסאן קשקאי 2023 (₪121,600 לעומת ₪138,500). הקשקאי זול יותר לרכישה: ₪121,600 לעומת ₪138,500 ל-bZ4X. הפער במחיר עשוי להשאיר לכם יותר תקציב להוצאות נוספות.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, ניסאן קשקאי או טויוטה bZ4X?
ניסאן קשקאי 2023 (5.8% בשנה לעומת 15.9% בשנה). הקשקאי מוביל בשמירת ערך, עם ירידת ערך שנתית של 5.8% לעומת 15.9% ב-bZ4X. בפועל, הפער מצביע על סיכון גבוה יותר לאובדן ערך בטויוטה.
איזה רכב אמין יותר, ניסאן קשקאי או טויוטה bZ4X?
ניסאן קשקאי 2023 (2 ריקולים לעומת 6 ריקולים). לקשקאי נרשמו 2 ריקולים לעומת 6 ב-bZ4X, ולכן הוא מוביל במדד הזה. מספר ריקולים לבדו אינו קובע אמינות, וכדאי לבדוק את היסטוריית הרכב ואת ביצוע הריקולים.
איזה רכב בטיחותי יותר, ניסאן קשקאי או טויוטה bZ4X?
ניסאן קשקאי 2023 (ציון בטיחות 4 לעומת ציון בטיחות 2). הקשקאי מוביל בציון הבטיחות, 4 לעומת 2 ב-bZ4X. אם בטיחות היא שיקול מרכזי, זהו יתרון לטובת הניסאן.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, ניסאן קשקאי או טויוטה bZ4X?
טויוטה bZ4X 2023 (204 כ"ס לעומת 156 כ"ס). ה-bZ4X מציע 204 כ"ס לעומת 156 כ"ס בקשקאי, ולכן מתאים יותר למי שמחפשים ביצועים חזקים יותר.
איזה רכב נגנב פחות, ניסאן קשקאי או טויוטה bZ4X?
טויוטה bZ4X 2023 (6.1 ל-1,000 רכבים לעומת 6.3 ל-1,000 רכבים). ה-bZ4X מוביל בסיכון גניבה, עם 6.1 ל-1,000 רכבים לעומת 6.3 בקשקאי. הפער קטן, אך המדד נוטה לטובת הטויוטה.
איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, ניסאן קשקאי או טויוטה bZ4X?
טויוטה bZ4X 2023 (19 ימים לעומת 38 ימים). ה-bZ4X נמכר מהר יותר: 19 ימים לעומת 38 ימים לקשקאי. זה עשוי להקל עליכם למכור אותו בהמשך.
לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, ניסאן קשקאי או טויוטה bZ4X?
טויוטה bZ4X 2023 (8 יתרונות לעומת 8 יתרונות). לשני הדגמים 8 יתרונות במוניטין ובשביעות רצון, כך שהערך שמופיע במדד זה זהה. אין כאן פער שמבדיל ביניהם.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, ניסאן קשקאי או טויוטה bZ4X?
טויוטה bZ4X 2023 (956 על הכביש לעומת 813 על הכביש). ה-bZ4X נפוץ יותר, עם 956 רכבים על הכביש לעומת 813 לקשקאי. הפער מצביע על נוכחות מעט גדולה יותר של הטויוטה בכביש.
ניסאן קשקאי בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
טויוטה bZ4X בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות