ניסאן קשקאי או סוזוקי קרוסאובר? השוואה מלאה 2026
ההמלצה שלנו
הקשקאי מתאים יותר אם חשובים לכם ביצועים, בטיחות, עלויות אחזקה וסיווג סביבתי, והוא גם מוביל בסיכום הכללי. הקרוסאובר הוא בחירה טובה אם מחיר הרכישה, סיכון גניבה נמוך ומכירה מהירה חשובים לכם יותר, ובנוסף הוא מציע תא מטען בנפח 430 ליטר ואפשרות להנעה כפולה. שני הדגמים מציעים 5 מושבים ולשניהם 0 ריקולים, אך אין עדיין בסיס מספק לקביעה נחרצת על אמינותם ארוכת הטווח ב-2026. לפני החלטה, בדקו את הגרסה המדויקת ואת התאמת המרחב, הנוחות ועלויות הביטוח לצרכים שלכם.
מחיר רכישה: סוזוקי קרוסאובר 2026
- ניסאן קשקאי 2026: ₪157,500
- סוזוקי קרוסאובר 2026: ₪134,900
הסוזוקי קרוסאובר זול יותר לרכישה: ₪134,900 לעומת ₪157,500 לקשקאי, פער של ₪22,600. זה יתרון משמעותי אם חשוב לכם להקטין את ההוצאה הראשונית.
שמירת ערך: ניסאן קשקאי 2026
- ניסאן קשקאי 2026: 12.7% בשנה
- סוזוקי קרוסאובר 2026: 13.0% בשנה
הקשקאי מוביל בשמירת ערך, עם ירידת ערך שנתית של 12.7% לעומת 13.0% בקרוסאובר. הפער קטן, ולכן אין כאן הבדל גדול בציפייה לירידת הערך.
עלויות אחזקה: ניסאן קשקאי 2026
- ניסאן קשקאי 2026: דרגה 2 מתוך 5
- סוזוקי קרוסאובר 2026: דרגה 4 מתוך 5
הקשקאי נמצא בדרגת אחזקה 2 מתוך 5, לעומת דרגה 4 מתוך 5 בקרוסאובר. זה מצביע על יתרון לקשקאי בעלויות האחזקה, אך כדאי לבדוק מחירי טיפולים וחלפים בהתאם לגרסה.
אמינות: תיקו
- ניסאן קשקאי 2026: 0 ריקולים
- סוזוקי קרוסאובר 2026: 0 ריקולים
לשני הדגמים 0 ריקולים, ולכן אין יתרון ברור לאחד מהם בנתון הזה. עדיין אין מספיק מידע ארוך טווח על שנת 2026 כדי להסיק ממנו לבדו על אמינות לאורך שנים.
בטיחות: ניסאן קשקאי 2026
- ניסאן קשקאי 2026: ציון בטיחות 5
- סוזוקי קרוסאובר 2026: ציון בטיחות 4.5
הקשקאי מוביל עם ציון בטיחות 5 לעומת 4.5 בקרוסאובר. אם בטיחות היא שיקול מרכזי, זה יתרון לטובת הקשקאי.
חיסכון ואיכות סביבה: ניסאן קשקאי 2026
- ניסאן קשקאי 2026: קבוצת זיהום 4
- סוזוקי קרוסאובר 2026: קבוצת זיהום 11
הקשקאי בקבוצת זיהום 4, לעומת קבוצת זיהום 11 בקרוסאובר. זה פער משמעותי בסיווג הסביבתי, אך אינו תחליף להשוואת צריכת דלק בפועל בין הגרסאות.
ביצועים: ניסאן קשקאי 2026
- ניסאן קשקאי 2026: 156 כ"ס
- סוזוקי קרוסאובר 2026: 120 כ"ס
לקשקאי 156 כ"ס לעומת 120 כ"ס בקרוסאובר, והוא מוביל בביצועים. הקרוסאובר עדיין מתואר כבעל ביצועים טובים, אך לקשקאי יותר כוח זמין.
מרחב ומשפחה: ניסאן קשקאי 2026
- ניסאן קשקאי 2026: 5 מושבים
- סוזוקי קרוסאובר 2026: 5 מושבים
הקשקאי מוביל בקטגוריית המרחב והמשפחה, ויש לו מרחב אחורי ותא מטען שימושיים למשפחה. שני הדגמים מציעים 5 מושבים, והקרוסאובר מתואר כמרווח עם תא מטען בנפח 430 ליטר, כך שכדאי לבדוק את המרחב בפועל עם המשפחה והציוד שלכם.
סיכון גניבה: סוזוקי קרוסאובר 2026
- ניסאן קשקאי 2026: 6.3 ל-1,000 רכבים
- סוזוקי קרוסאובר 2026: 2.8 ל-1,000 רכבים
לקרוסאובר סיכון גניבה נמוך יותר: 2.8 ל-1,000 רכבים לעומת 6.3 ל-1,000 בקשקאי. זה יתרון שעשוי להיות חשוב גם לשקט הנפשי וגם בבדיקת עלויות הביטוח.
מהירות מכירה: סוזוקי קרוסאובר 2026
- ניסאן קשקאי 2026: 40 ימים
- סוזוקי קרוסאובר 2026: 18 ימים
הקרוסאובר נמכר בממוצע בתוך 18 ימים, לעומת 40 ימים לקשקאי. הפער מצביע על יתרון לקרוסאובר למי שצפויים לרצות למכור את הרכב במהירות.
מוניטין ושביעות רצון: ניסאן קשקאי 2026
- ניסאן קשקאי 2026: 7 יתרונות
- סוזוקי קרוסאובר 2026: 6 יתרונות
הקשקאי מוביל במוניטין ובשביעות רצון, עם 7 יתרונות לעומת 6 בקרוסאובר. זה יתרון מתון, לצד חוות דעת שמתארות את הקשקאי כאיכותי ואת הקרוסאובר כפשוט ומיושן יותר בתא הנוסעים.
פופולריות בכביש: ניסאן קשקאי 2026
- ניסאן קשקאי 2026: 1,162 על הכביש
- סוזוקי קרוסאובר 2026: 1,127 על הכביש
הקשקאי מוביל בפופולריות עם 1,162 רכבים על הכביש לעומת 1,127 לקרוסאובר. מדובר בפער קטן, ושני הדגמים נפוצים בהיקף דומה.
טכנולוגיה ונוחות: תיקו
- ניסאן קשקאי 2026: 6 מערכות
- סוזוקי קרוסאובר 2026: 6 מערכות
לשני הדגמים 6 מערכות בתחום הטכנולוגיה והנוחות, ולכן אין כאן יתרון כמותי ברור. הקרוסאובר כולל אבזור שימושי כמו בקרת שיוט אדפטיבית וקישוריות אלחוטית, בעוד שבקשקאי סביבת הנהג מתוארת כאיכותית ונוחה לשימוש.
למי מתאים כל רכב
- ניסאן קשקאי 2026: ניסאן קשקאי 2026 מתאים לכם אם אתם מעדיפים יותר כוח, יתרון בבטיחות ועלויות אחזקה נמוכות יותר, ומעריכים סביבת נהג איכותית והתנהגות כביש טובה.
- סוזוקי קרוסאובר 2026: סוזוקי קרוסאובר 2026 מתאים לכם אם מחיר רכישה נמוך יותר, סיכון גניבה נמוך ומכירה מהירה חשובים לכם, ואתם מחפשים קרוסאובר שימושי עם תא מטען גדול ואפשרות להנעה כפולה.
שאלות נפוצות
מה עדיף, ניסאן קשקאי או סוזוקי קרוסאובר?
הקשקאי מתאים יותר אם חשובים לכם ביצועים, בטיחות, עלויות אחזקה וסיווג סביבתי, והוא גם מוביל בסיכום הכללי. הקרוסאובר הוא בחירה טובה אם מחיר הרכישה, סיכון גניבה נמוך ומכירה מהירה חשובים לכם יותר, ובנוסף הוא מציע תא מטען בנפח 430 ליטר ואפשרות להנעה כפולה. שני הדגמים מציעים 5 מושבים ולשניהם 0 ריקולים, אך אין עדיין בסיס מספק לקביעה נחרצת על אמינותם ארוכת הטווח ב-2026. לפני החלטה, בדקו את הגרסה המדויקת ואת התאמת המרחב, הנוחות ועלויות הביטוח לצרכים שלכם.
איזה רכב זול יותר, ניסאן קשקאי או סוזוקי קרוסאובר?
סוזוקי קרוסאובר 2026 (₪134,900 לעומת ₪157,500). הסוזוקי קרוסאובר זול יותר לרכישה: ₪134,900 לעומת ₪157,500 לקשקאי, פער של ₪22,600. זה יתרון משמעותי אם חשוב לכם להקטין את ההוצאה הראשונית.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, ניסאן קשקאי או סוזוקי קרוסאובר?
ניסאן קשקאי 2026 (12.7% בשנה לעומת 13.0% בשנה). הקשקאי מוביל בשמירת ערך, עם ירידת ערך שנתית של 12.7% לעומת 13.0% בקרוסאובר. הפער קטן, ולכן אין כאן הבדל גדול בציפייה לירידת הערך.
איזה רכב זול יותר לאחזקה, ניסאן קשקאי או סוזוקי קרוסאובר?
ניסאן קשקאי 2026 (דרגה 2 מתוך 5 לעומת דרגה 4 מתוך 5). הקשקאי נמצא בדרגת אחזקה 2 מתוך 5, לעומת דרגה 4 מתוך 5 בקרוסאובר. זה מצביע על יתרון לקשקאי בעלויות האחזקה, אך כדאי לבדוק מחירי טיפולים וחלפים בהתאם לגרסה.
איזה רכב בטיחותי יותר, ניסאן קשקאי או סוזוקי קרוסאובר?
ניסאן קשקאי 2026 (ציון בטיחות 5 לעומת ציון בטיחות 4.5). הקשקאי מוביל עם ציון בטיחות 5 לעומת 4.5 בקרוסאובר. אם בטיחות היא שיקול מרכזי, זה יתרון לטובת הקשקאי.
איזה רכב חסכוני יותר, ניסאן קשקאי או סוזוקי קרוסאובר?
ניסאן קשקאי 2026 (קבוצת זיהום 4 לעומת קבוצת זיהום 11). הקשקאי בקבוצת זיהום 4, לעומת קבוצת זיהום 11 בקרוסאובר. זה פער משמעותי בסיווג הסביבתי, אך אינו תחליף להשוואת צריכת דלק בפועל בין הגרסאות.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, ניסאן קשקאי או סוזוקי קרוסאובר?
ניסאן קשקאי 2026 (156 כ"ס לעומת 120 כ"ס). לקשקאי 156 כ"ס לעומת 120 כ"ס בקרוסאובר, והוא מוביל בביצועים. הקרוסאובר עדיין מתואר כבעל ביצועים טובים, אך לקשקאי יותר כוח זמין.
איזה רכב מרווח יותר, ניסאן קשקאי או סוזוקי קרוסאובר?
ניסאן קשקאי 2026 (5 מושבים לעומת 5 מושבים). הקשקאי מוביל בקטגוריית המרחב והמשפחה, ויש לו מרחב אחורי ותא מטען שימושיים למשפחה. שני הדגמים מציעים 5 מושבים, והקרוסאובר מתואר כמרווח עם תא מטען בנפח 430 ליטר, כך שכדאי לבדוק את המרחב בפועל עם המשפחה והציוד שלכם.
איזה רכב נגנב פחות, ניסאן קשקאי או סוזוקי קרוסאובר?
סוזוקי קרוסאובר 2026 (2.8 ל-1,000 רכבים לעומת 6.3 ל-1,000 רכבים). לקרוסאובר סיכון גניבה נמוך יותר: 2.8 ל-1,000 רכבים לעומת 6.3 ל-1,000 בקשקאי. זה יתרון שעשוי להיות חשוב גם לשקט הנפשי וגם בבדיקת עלויות הביטוח.
איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, ניסאן קשקאי או סוזוקי קרוסאובר?
סוזוקי קרוסאובר 2026 (18 ימים לעומת 40 ימים). הקרוסאובר נמכר בממוצע בתוך 18 ימים, לעומת 40 ימים לקשקאי. הפער מצביע על יתרון לקרוסאובר למי שצפויים לרצות למכור את הרכב במהירות.
לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, ניסאן קשקאי או סוזוקי קרוסאובר?
ניסאן קשקאי 2026 (7 יתרונות לעומת 6 יתרונות). הקשקאי מוביל במוניטין ובשביעות רצון, עם 7 יתרונות לעומת 6 בקרוסאובר. זה יתרון מתון, לצד חוות דעת שמתארות את הקשקאי כאיכותי ואת הקרוסאובר כפשוט ומיושן יותר בתא הנוסעים.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, ניסאן קשקאי או סוזוקי קרוסאובר?
ניסאן קשקאי 2026 (1,162 על הכביש לעומת 1,127 על הכביש). הקשקאי מוביל בפופולריות עם 1,162 רכבים על הכביש לעומת 1,127 לקרוסאובר. מדובר בפער קטן, ושני הדגמים נפוצים בהיקף דומה.
ניסאן קשקאי בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
סוזוקי קרוסאובר בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות