ניסאן קשקאי או סובארו אאוטבק? השוואה מלאה 2022
ההמלצה שלנו
למי שמחפשים מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך טובה יותר, בטיחות וסיווג סביבתי עדיפים, הקשקאי הוא הבחירה המתאימה יותר. האאוטבק עדיף אם חשובים לכם יותר מרחב ונוחות, הנעה כפולה ויכולת בשבילים, וכן היתרונות שלו במדדי ריקולים, ביצועים וסיכון גניבה. קחו בחשבון שבאאוטבק צריכת הדלק עשויה להיות גבוהה, ובקשקאי חשוב לבדוק בקפידה את תיבת ה-CVT והיסטוריית התחזוקה. בשני המקרים מומלץ לבדוק את הרכב הספציפי לפני קנייה, ולא להסתמך רק על נתוני הדגם.
מחיר רכישה: ניסאן קשקאי 2022
- ניסאן קשקאי 2022: ₪108,500
- סובארו אאוטבק 2022: ₪134,000
הקשקאי זול יותר לרכישה: ₪108,500 לעומת ₪134,000 לאאוטבק. הפער במחיר עשוי להשאיר לכם יותר תקציב להוצאות אחרות.
שמירת ערך: ניסאן קשקאי 2022
- ניסאן קשקאי 2022: 8.1% בשנה
- סובארו אאוטבק 2022: 15.8% בשנה
הקשקאי מאבד מערכו בקצב שנתי של 8.1%, לעומת 15.8% באאוטבק. זהו יתרון שעשוי להיות משמעותי אם תמכרו את הרכב בהמשך.
עלויות אחזקה: תיקו
- ניסאן קשקאי 2022: דרגה 5 מתוך 5
- סובארו אאוטבק 2022: דרגה 5 מתוך 5
שני הדגמים קיבלו דרגה 5 מתוך 5 בעלויות אחזקה, כך שאין כאן יתרון מבוסס לאחד מהם.
אמינות: סובארו אאוטבק 2022
- ניסאן קשקאי 2022: 4 ריקולים
- סובארו אאוטבק 2022: 0 ריקולים
לאאוטבק אין ריקולים רשומים, לעומת 4 בקשקאי. עם זאת, ריקולים לבדם אינם תמונה מלאה של אמינות, וכדאי לבדוק את היסטוריית הטיפולים של הרכב המסוים.
בטיחות: ניסאן קשקאי 2022
- ניסאן קשקאי 2022: ציון בטיחות 4
- סובארו אאוטבק 2022: ציון בטיחות 3
הקשקאי מוביל בציון בטיחות 4 לעומת 3 באאוטבק, ויש לו גם חבילת בטיחות אקטיבית עשירה. באאוטבק מצוין מערך בטיחות מתקדם, אך יתרון העדיפות הוא של הקשקאי.
חיסכון ואיכות סביבה: ניסאן קשקאי 2022
- ניסאן קשקאי 2022: קבוצת זיהום 14
- סובארו אאוטבק 2022: קבוצת זיהום 15
הקשקאי בקבוצת זיהום 14 והאאוטבק בקבוצה 15, יתרון קטן לקשקאי בסיווג הסביבתי. לפי הביקורות, צריכת הדלק של האאוטבק עלולה להיות משמעותית, במיוחד בעיר או תחת עומס.
ביצועים: סובארו אאוטבק 2022
- ניסאן קשקאי 2022: 156 כ"ס
- סובארו אאוטבק 2022: 170 כ"ס
לאאוטבק 170 כ״ס לעומת 156 כ״ס בקשקאי, אך הביקורות מתארות את ביצועי מנוע האאוטבק כפושרים תחת עומס. היתרון במספר כוחות הסוס לא בהכרח מתבטא בתחושת זריזות עדיפה בכל מצב.
מרחב ומשפחה: תיקו
- ניסאן קשקאי 2022: 5 מושבים
- סובארו אאוטבק 2022: 5 מושבים
לשניהם 5 מושבים. האאוטבק מתואר כמרווח במיוחד, עם תא מטען גדול, ולכן עשוי להתאים יותר אם מרחב לנוסעים ולמטען הוא השיקול המרכזי.
סיכון גניבה: סובארו אאוטבק 2022
- ניסאן קשקאי 2022: 6.3 ל-1,000 רכבים
- סובארו אאוטבק 2022: 2.5 ל-1,000 רכבים
באאוטבק נרשמו 2.5 גניבות לכל 1,000 רכבים, לעומת 6.3 בקשקאי. הפער מצביע על סיכון גניבה נמוך יותר לאאוטבק לפי המדד הזה.
מהירות מכירה: תיקו
- ניסאן קשקאי 2022: 40 ימים
- סובארו אאוטבק 2022: 40 ימים
שניהם נמכרים בממוצע בתוך 40 ימים, כך שמהירות המכירה אינה מבדילה ביניהם.
מוניטין ושביעות רצון: תיקו
- ניסאן קשקאי 2022: 5 יתרונות
- סובארו אאוטבק 2022: 7 יתרונות
לשני הדגמים יתרונות שמוזכרים בביקורות: לקשקאי 5 ולאאוטבק 7. האאוטבק בולט בנוחות ובמרחב, והקשקאי באבזור, בבטיחות ובצריכת דלק טובה יחסית.
פופולריות בכביש: ניסאן קשקאי 2022
- ניסאן קשקאי 2022: 1,352 על הכביש
- סובארו אאוטבק 2022: 165 על הכביש
הקשקאי נפוץ הרבה יותר, עם 1,352 רכבים על הכביש לעומת 165 אאוטבקים. נפוצות עשויה להקל על מציאת מידע ושירות, אך אינה מבטיחה מצב טוב יותר של רכב מסוים.
טכנולוגיה ונוחות: תיקו
- ניסאן קשקאי 2022: 6 מערכות
- סובארו אאוטבק 2022: 6 מערכות
לשניהם 6 מערכות. הביקורות מתארות את הקשקאי כמאובזר ואת האאוטבק כנוח במיוחד, כך שהבחירה תלויה יותר בהעדפה בין אבזור לנוחות.
למי מתאים כל רכב
- ניסאן קשקאי 2022: ניסאן קשקאי 2022 מתאים למי שמחפשים רכב פנאי קומפקטי במחיר נמוך יותר, עם אבזור ובטיחות עשירים, חיסכון יחסי ופופולריות גבוהה.
- סובארו אאוטבק 2022: סובארו אאוטבק 2022 מתאים למי שמעדיפים מרחב, נוחות, תא מטען גדול והנעה כפולה לנסיעות בשבילים, ומוכנים להביא בחשבון צריכת דלק גבוהה יותר.
שאלות נפוצות
מה עדיף, ניסאן קשקאי או סובארו אאוטבק?
למי שמחפשים מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך טובה יותר, בטיחות וסיווג סביבתי עדיפים, הקשקאי הוא הבחירה המתאימה יותר. האאוטבק עדיף אם חשובים לכם יותר מרחב ונוחות, הנעה כפולה ויכולת בשבילים, וכן היתרונות שלו במדדי ריקולים, ביצועים וסיכון גניבה. קחו בחשבון שבאאוטבק צריכת הדלק עשויה להיות גבוהה, ובקשקאי חשוב לבדוק בקפידה את תיבת ה-CVT והיסטוריית התחזוקה. בשני המקרים מומלץ לבדוק את הרכב הספציפי לפני קנייה, ולא להסתמך רק על נתוני הדגם.
איזה רכב זול יותר, ניסאן קשקאי או סובארו אאוטבק?
ניסאן קשקאי 2022 (₪108,500 לעומת ₪134,000). הקשקאי זול יותר לרכישה: ₪108,500 לעומת ₪134,000 לאאוטבק. הפער במחיר עשוי להשאיר לכם יותר תקציב להוצאות אחרות.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, ניסאן קשקאי או סובארו אאוטבק?
ניסאן קשקאי 2022 (8.1% בשנה לעומת 15.8% בשנה). הקשקאי מאבד מערכו בקצב שנתי של 8.1%, לעומת 15.8% באאוטבק. זהו יתרון שעשוי להיות משמעותי אם תמכרו את הרכב בהמשך.
איזה רכב אמין יותר, ניסאן קשקאי או סובארו אאוטבק?
סובארו אאוטבק 2022 (0 ריקולים לעומת 4 ריקולים). לאאוטבק אין ריקולים רשומים, לעומת 4 בקשקאי. עם זאת, ריקולים לבדם אינם תמונה מלאה של אמינות, וכדאי לבדוק את היסטוריית הטיפולים של הרכב המסוים.
איזה רכב בטיחותי יותר, ניסאן קשקאי או סובארו אאוטבק?
ניסאן קשקאי 2022 (ציון בטיחות 4 לעומת ציון בטיחות 3). הקשקאי מוביל בציון בטיחות 4 לעומת 3 באאוטבק, ויש לו גם חבילת בטיחות אקטיבית עשירה. באאוטבק מצוין מערך בטיחות מתקדם, אך יתרון העדיפות הוא של הקשקאי.
איזה רכב חסכוני יותר, ניסאן קשקאי או סובארו אאוטבק?
ניסאן קשקאי 2022 (קבוצת זיהום 14 לעומת קבוצת זיהום 15). הקשקאי בקבוצת זיהום 14 והאאוטבק בקבוצה 15, יתרון קטן לקשקאי בסיווג הסביבתי. לפי הביקורות, צריכת הדלק של האאוטבק עלולה להיות משמעותית, במיוחד בעיר או תחת עומס.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, ניסאן קשקאי או סובארו אאוטבק?
סובארו אאוטבק 2022 (170 כ"ס לעומת 156 כ"ס). לאאוטבק 170 כ״ס לעומת 156 כ״ס בקשקאי, אך הביקורות מתארות את ביצועי מנוע האאוטבק כפושרים תחת עומס. היתרון במספר כוחות הסוס לא בהכרח מתבטא בתחושת זריזות עדיפה בכל מצב.
איזה רכב נגנב פחות, ניסאן קשקאי או סובארו אאוטבק?
סובארו אאוטבק 2022 (2.5 ל-1,000 רכבים לעומת 6.3 ל-1,000 רכבים). באאוטבק נרשמו 2.5 גניבות לכל 1,000 רכבים, לעומת 6.3 בקשקאי. הפער מצביע על סיכון גניבה נמוך יותר לאאוטבק לפי המדד הזה.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, ניסאן קשקאי או סובארו אאוטבק?
ניסאן קשקאי 2022 (1,352 על הכביש לעומת 165 על הכביש). הקשקאי נפוץ הרבה יותר, עם 1,352 רכבים על הכביש לעומת 165 אאוטבקים. נפוצות עשויה להקל על מציאת מידע ושירות, אך אינה מבטיחה מצב טוב יותר של רכב מסוים.
ניסאן קשקאי בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
סובארו אאוטבק בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות