ניסאן קשקאי או סקודה קאמיק? השוואה מלאה 2026

ההמלצה שלנו

אם מחיר הקנייה, שמירת הערך ומהירות המכירה חשובים לכם, סקודה קאמיק היא הבחירה המתאימה יותר, והיא גם מציגה סיכון גניבה נמוך יותר. אם אתם מעדיפים ביצועים חזקים יותר, יתרון במדדי האחזקה, הזיהום, המרחב, המוניטין והטכנולוגיה, ניסאן קשקאי מתאימה יותר, אך היא יקרה יותר לרכישה וירידת הערך שלה גבוהה יותר. לשימוש עירוני בדקו בנסיעת מבחן את נוחות הקאמיק ואת פעולת ה-DSG7 בפקקים ובחניה; בקשקאי שימו לב להבדלים בין גרסת הבנזין ל-e-Power. אין כאן מנצחת כוללת, ולכן כדאי לבחור לפי הפשרות שחשובות לכם ולבדוק את מצב הרכב והיסטוריית הטיפולים.

מחיר רכישה: סקודה קאמיק 2026

  • ניסאן קשקאי 2026: ₪157,500
  • סקודה קאמיק 2026: ₪143,210

סקודה קאמיק זולה יותר לרכישה: ₪143,210 לעומת ₪157,500 בקשקאי, פער של ₪14,290. זה משאיר לכם יותר תקציב לרישוי, ביטוח והוצאות ראשוניות.

שמירת ערך: סקודה קאמיק 2026

  • ניסאן קשקאי 2026: 12.7% בשנה
  • סקודה קאמיק 2026: 6.5% בשנה

לקאמיק ירידת ערך שנתית של 6.5%, לעומת 12.7% בקשקאי. הפער עשוי להתבטא בשמירת חלק גדול יותר ממחיר הרכישה בעת מכירה, אם המגמה תימשך.

עלויות אחזקה: ניסאן קשקאי 2026

  • ניסאן קשקאי 2026: דרגה 2 מתוך 5
  • סקודה קאמיק 2026: דרגה 4 מתוך 5

הקשקאי מוביל בעלויות האחזקה, בדרגה 2 מתוך 5 לעומת דרגה 4 מתוך 5 בקאמיק. זהו יתרון לטובת הקשקאי בהוצאות האחזקה, אף שאין כאן פירוט של סכומי הטיפולים.

אמינות: תיקו

  • ניסאן קשקאי 2026: 0 ריקולים
  • סקודה קאמיק 2026: 0 ריקולים

שניהם רשומים עם 0 ריקולים, ולכן אין ביניהם פער לפי המדד הזה. בקאמיק כדאי לבדוק היטב את פעולת תיבת ה-DSG7, ובקשקאי אין עדיין מספיק ניסיון ארוך טווח לדגם 2026.

בטיחות: תיקו

  • ניסאן קשקאי 2026: ציון בטיחות 5
  • סקודה קאמיק 2026: ציון בטיחות 5

לשניהם ציון בטיחות 5, כך שאין יתרון לאחד מהם לפי המדד הזה. בבדיקה של הרכב המסוים כדאי לוודא אילו מערכות בטיחות מותקנות ברמת הגימור שלו.

חיסכון ואיכות סביבה: ניסאן קשקאי 2026

  • ניסאן קשקאי 2026: קבוצת זיהום 4
  • סקודה קאמיק 2026: קבוצת זיהום 10

הקשקאי מוביל בקבוצת זיהום 4, לעומת קבוצה 10 בקאמיק. זהו יתרון במדד הזיהום, אך הנתון לבדו אינו מפרט את צריכת הדלק בפועל של הגרסה שתבחרו.

ביצועים: ניסאן קשקאי 2026

  • ניסאן קשקאי 2026: 156 כ"ס
  • סקודה קאמיק 2026: 115 כ"ס

לקשקאי 156 כ״ס לעומת 115 כ״ס בקאמיק, יתרון שמעניק לו יותר כוח זמין. הקאמיק מתואר כבעל ביצועים מספקים לשימוש יומיומי, אך הקשקאי מתאים יותר אם הביצועים חשובים לכם.

מרחב ומשפחה: ניסאן קשקאי 2026

  • ניסאן קשקאי 2026: 5 מושבים
  • סקודה קאמיק 2026: 5 מושבים

שניהם מציעים 5 מושבים, אך הקשקאי מוביל במדד המרחב והמשפחה. גם בסקירות מתואר מרחב משפחתי שימושי, בעוד שבקאמיק תעלת ההינע הגבוהה עלולה לפגוע בנוחות הנוסע האמצעי מאחור.

סיכון גניבה: סקודה קאמיק 2026

  • ניסאן קשקאי 2026: 6.3 ל-1,000 רכבים
  • סקודה קאמיק 2026: 1.7 ל-1,000 רכבים

לקאמיק נרשמו 1.7 גניבות לכל 1,000 רכבים, לעומת 6.3 בקשקאי. הפער מצביע על סיכון גניבה נמוך יותר לקאמיק, אך עדיין כדאי לבדוק את עלויות הביטוח והמיגון לרכב המסוים.

מהירות מכירה: סקודה קאמיק 2026

  • ניסאן קשקאי 2026: 40 ימים
  • סקודה קאמיק 2026: 22 ימים

הקאמיק נמכרה בממוצע בתוך 22 ימים, לעומת 40 ימים לקשקאי. המשמעות היא שהקאמיק עשויה להיות קלה ומהירה יותר למכירה, אם הנתונים ימשיכו לשקף את השוק.

מוניטין ושביעות רצון: ניסאן קשקאי 2026

  • ניסאן קשקאי 2026: 7 יתרונות
  • סקודה קאמיק 2026: 6 יתרונות

לקשקאי 7 יתרונות לעומת 6 לקאמיק, ולכן יש לו יתרון קטן במדד המוניטין ושביעות הרצון. בסקירה שלו מצוינים סביבת נהג איכותית, נוחות והתנהגות כביש טובה, לצד חסרונות כמו רעשי רוח.

פופולריות בכביש: סקודה קאמיק 2026

  • ניסאן קשקאי 2026: 1,162 על הכביש
  • סקודה קאמיק 2026: 1,660 על הכביש

על הכביש יש 1,660 קאמיק לעומת 1,162 קשקאי. הקאמיק נפוצה יותר, דבר שעשוי להקל על השוואת רכבים ומציאת קונים, אך אינו מבטיח מחיר מכירה מסוים.

טכנולוגיה ונוחות: ניסאן קשקאי 2026

  • ניסאן קשקאי 2026: 6 מערכות
  • סקודה קאמיק 2026: 5 מערכות

בקשקאי 6 מערכות לעומת 5 בקאמיק, יתרון של מערכת אחת. הסקירה מתארת סביבת נהג איכותית בקשקאי, בעוד שבקאמיק בולטים אבזור בטיחות וקישוריות לצד נוחות עירונית ובידוד רעשים בינוניים.

למי מתאים כל רכב

  • ניסאן קשקאי 2026: ניסאן קשקאי מתאימה למי שמחפשים יותר כוח, מרחב משפחתי ומערכות נוחות, ומוכנים לשלם יותר בקנייה ולהביא בחשבון ירידת ערך גבוהה יותר.
  • סקודה קאמיק 2026: סקודה קאמיק מתאימה למי שמעדיפים מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך ומהירות מכירה טובות יותר, ומסתפקים בביצועים ובנוחות שמתאימים בעיקר לשימוש יומיומי.

שאלות נפוצות

מה עדיף, ניסאן קשקאי או סקודה קאמיק?

אם מחיר הקנייה, שמירת הערך ומהירות המכירה חשובים לכם, סקודה קאמיק היא הבחירה המתאימה יותר, והיא גם מציגה סיכון גניבה נמוך יותר. אם אתם מעדיפים ביצועים חזקים יותר, יתרון במדדי האחזקה, הזיהום, המרחב, המוניטין והטכנולוגיה, ניסאן קשקאי מתאימה יותר, אך היא יקרה יותר לרכישה וירידת הערך שלה גבוהה יותר. לשימוש עירוני בדקו בנסיעת מבחן את נוחות הקאמיק ואת פעולת ה-DSG7 בפקקים ובחניה; בקשקאי שימו לב להבדלים בין גרסת הבנזין ל-e-Power. אין כאן מנצחת כוללת, ולכן כדאי לבחור לפי הפשרות שחשובות לכם ולבדוק את מצב הרכב והיסטוריית הטיפולים.

איזה רכב זול יותר, ניסאן קשקאי או סקודה קאמיק?

סקודה קאמיק 2026 (₪143,210 לעומת ₪157,500). סקודה קאמיק זולה יותר לרכישה: ₪143,210 לעומת ₪157,500 בקשקאי, פער של ₪14,290. זה משאיר לכם יותר תקציב לרישוי, ביטוח והוצאות ראשוניות.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, ניסאן קשקאי או סקודה קאמיק?

סקודה קאמיק 2026 (6.5% בשנה לעומת 12.7% בשנה). לקאמיק ירידת ערך שנתית של 6.5%, לעומת 12.7% בקשקאי. הפער עשוי להתבטא בשמירת חלק גדול יותר ממחיר הרכישה בעת מכירה, אם המגמה תימשך.

איזה רכב זול יותר לאחזקה, ניסאן קשקאי או סקודה קאמיק?

ניסאן קשקאי 2026 (דרגה 2 מתוך 5 לעומת דרגה 4 מתוך 5). הקשקאי מוביל בעלויות האחזקה, בדרגה 2 מתוך 5 לעומת דרגה 4 מתוך 5 בקאמיק. זהו יתרון לטובת הקשקאי בהוצאות האחזקה, אף שאין כאן פירוט של סכומי הטיפולים.

איזה רכב חסכוני יותר, ניסאן קשקאי או סקודה קאמיק?

ניסאן קשקאי 2026 (קבוצת זיהום 4 לעומת קבוצת זיהום 10). הקשקאי מוביל בקבוצת זיהום 4, לעומת קבוצה 10 בקאמיק. זהו יתרון במדד הזיהום, אך הנתון לבדו אינו מפרט את צריכת הדלק בפועל של הגרסה שתבחרו.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, ניסאן קשקאי או סקודה קאמיק?

ניסאן קשקאי 2026 (156 כ"ס לעומת 115 כ"ס). לקשקאי 156 כ״ס לעומת 115 כ״ס בקאמיק, יתרון שמעניק לו יותר כוח זמין. הקאמיק מתואר כבעל ביצועים מספקים לשימוש יומיומי, אך הקשקאי מתאים יותר אם הביצועים חשובים לכם.

איזה רכב מרווח יותר, ניסאן קשקאי או סקודה קאמיק?

ניסאן קשקאי 2026 (5 מושבים לעומת 5 מושבים). שניהם מציעים 5 מושבים, אך הקשקאי מוביל במדד המרחב והמשפחה. גם בסקירות מתואר מרחב משפחתי שימושי, בעוד שבקאמיק תעלת ההינע הגבוהה עלולה לפגוע בנוחות הנוסע האמצעי מאחור.

איזה רכב נגנב פחות, ניסאן קשקאי או סקודה קאמיק?

סקודה קאמיק 2026 (1.7 ל-1,000 רכבים לעומת 6.3 ל-1,000 רכבים). לקאמיק נרשמו 1.7 גניבות לכל 1,000 רכבים, לעומת 6.3 בקשקאי. הפער מצביע על סיכון גניבה נמוך יותר לקאמיק, אך עדיין כדאי לבדוק את עלויות הביטוח והמיגון לרכב המסוים.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, ניסאן קשקאי או סקודה קאמיק?

סקודה קאמיק 2026 (22 ימים לעומת 40 ימים). הקאמיק נמכרה בממוצע בתוך 22 ימים, לעומת 40 ימים לקשקאי. המשמעות היא שהקאמיק עשויה להיות קלה ומהירה יותר למכירה, אם הנתונים ימשיכו לשקף את השוק.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, ניסאן קשקאי או סקודה קאמיק?

ניסאן קשקאי 2026 (7 יתרונות לעומת 6 יתרונות). לקשקאי 7 יתרונות לעומת 6 לקאמיק, ולכן יש לו יתרון קטן במדד המוניטין ושביעות הרצון. בסקירה שלו מצוינים סביבת נהג איכותית, נוחות והתנהגות כביש טובה, לצד חסרונות כמו רעשי רוח.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, ניסאן קשקאי או סקודה קאמיק?

סקודה קאמיק 2026 (1,660 על הכביש לעומת 1,162 על הכביש). על הכביש יש 1,660 קאמיק לעומת 1,162 קשקאי. הקאמיק נפוצה יותר, דבר שעשוי להקל על השוואת רכבים ומציאת קונים, אך אינו מבטיח מחיר מכירה מסוים.

באיזה רכב יותר מערכות נוחות וטכנולוגיה, ניסאן קשקאי או סקודה קאמיק?

ניסאן קשקאי 2026 (6 מערכות לעומת 5 מערכות). בקשקאי 6 מערכות לעומת 5 בקאמיק, יתרון של מערכת אחת. הסקירה מתארת סביבת נהג איכותית בקשקאי, בעוד שבקאמיק בולטים אבזור בטיחות וקישוריות לצד נוחות עירונית ובידוד רעשים בינוניים.

ניסאן קשקאי בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

סקודה קאמיק בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם