ניסאן קשקאי או סיאט ארונה? השוואה מלאה 2026

ההמלצה שלנו

בסך הכול, הקשקאי מתאימה יותר אם אתם נותנים משקל לביצועים, בטיחות, מרחב משפחתי ועלויות אחזקה, והיא הבחירה הכוללת בין השתיים. הארונה עדיפה אם מחיר הקנייה, שמירת הערך, מהירות המכירה וסיכון גניבה נמוך יותר חשובים לכם יותר. מבחינת שימושיות, לארונה תא מטען של 400 ליטר, אך מאחור היא צפופה יותר ונוחות הנסיעה קשיחה יחסית; בקשקאי תקבלו חוויית נהיגה איכותית ומרחב משפחתי שימושי, אך במחיר גבוה יותר. בשני הדגמים כדאי לבדוק את הגרסה בפועל ואת מצב הרכב, ובארונה לשים לב במיוחד לפעולת תיבת ה-DSG בנסיעה איטית.

מחיר רכישה: סיאט ארונה 2026

  • ניסאן קשקאי 2026: ₪160,900
  • סיאט ארונה 2026: ₪132,298

סיאט ארונה מובילה במחיר רכישה של ₪132,298, לעומת ₪160,900 לקשקאי. הפער של ₪28,602 לטובת הארונה משמעותי אם חשוב לכם להקטין את ההוצאה הראשונית.

שמירת ערך: סיאט ארונה 2026

  • ניסאן קשקאי 2026: 12.7% בשנה
  • סיאט ארונה 2026: 8.6% בשנה

הארונה מובילה בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 8.6% לעומת 12.7% בקשקאי. בפועל, הנתון מצביע על שחיקה שנתית מתונה יותר בארונה.

עלויות אחזקה: ניסאן קשקאי 2026

  • ניסאן קשקאי 2026: דרגה 2 מתוך 5
  • סיאט ארונה 2026: דרגה 4 מתוך 5

הקשקאי מוביל בעלויות האחזקה, בדרגה 2 מתוך 5 לעומת דרגה 4 מתוך 5 בארונה. הפער לטובתו עשוי להיות חשוב אם אתם מתכננים להחזיק ברכב לאורך זמן.

אמינות: תיקו

  • ניסאן קשקאי 2026: 0 ריקולים
  • סיאט ארונה 2026: 0 ריקולים

יש תיקו: לשני הדגמים 0 ריקולים. זה נתון חיובי, אך בפני עצמו אינו מבטיח אמינות לאורך שנים, ובשני הדגמים עדיין חסרים נתוני אמינות ארוכי טווח לשנת 2026.

בטיחות: ניסאן קשקאי 2026

  • ניסאן קשקאי 2026: ציון בטיחות 5
  • סיאט ארונה 2026: ציון בטיחות 3

הקשקאי מוביל, עם ציון בטיחות 5 לעומת 3 בארונה. אם בטיחות היא שיקול מרכזי עבורכם, הפער תומך בבחירה בקשקאי.

חיסכון ואיכות סביבה: ניסאן קשקאי 2026

  • ניסאן קשקאי 2026: קבוצת זיהום 4
  • סיאט ארונה 2026: קבוצת זיהום 11

הקשקאי מוביל בקבוצת הזיהום, 4 לעומת 11 בארונה. זהו יתרון ברור יותר למי שמעדיפים רכב עם סיווג זיהום נמוך יותר.

ביצועים: ניסאן קשקאי 2026

  • ניסאן קשקאי 2026: 156 כ"ס
  • סיאט ארונה 2026: 115 כ"ס

לקשקאי 156 כ״ס לעומת 115 כ״ס בארונה. תוספת ההספק מעניקה לקשקאי יתרון בביצועים, בעוד שהארונה מציעה כוח מתון יותר.

מרחב ומשפחה: ניסאן קשקאי 2026

  • ניסאן קשקאי 2026: 5 מושבים
  • סיאט ארונה 2026: 5 מושבים

הקשקאי מוביל במרחב ובשימוש משפחתי, אף שלשני הרכבים 5 מושבים. הארונה שימושית עם תא מטען בנפח 400 ליטר, אך המרחב מאחור מוגבל יותר.

סיכון גניבה: סיאט ארונה 2026

  • ניסאן קשקאי 2026: 6.3 ל-1,000 רכבים
  • סיאט ארונה 2026: 2.8 ל-1,000 רכבים

הארונה מובילה בסיכון הגניבה: 2.8 ל-1,000 רכבים לעומת 6.3 ל-1,000 בקשקאי. לפי הנתונים האלה, הסיכון נמוך יותר בארונה.

מהירות מכירה: סיאט ארונה 2026

  • ניסאן קשקאי 2026: 40 ימים
  • סיאט ארונה 2026: 29 ימים

הארונה נמכרת מהר יותר, בתוך 29 ימים לעומת 40 ימים לקשקאי. הפער עשוי להקל עליכם למכור אותה כשיגיע הזמן להחליף רכב.

מוניטין ושביעות רצון: ניסאן קשקאי 2026

  • ניסאן קשקאי 2026: 7 יתרונות
  • סיאט ארונה 2026: 6 יתרונות

הקשקאי מוביל במוניטין ובשביעות רצון עם 7 יתרונות לעומת 6 בארונה. זהו יתרון מתון, ולא פער גדול בין הדגמים.

פופולריות בכביש: סיאט ארונה 2026

  • ניסאן קשקאי 2026: 1,148 על הכביש
  • סיאט ארונה 2026: 1,489 על הכביש

הארונה נפוצה יותר בכביש, עם 1,489 רכבים לעומת 1,148 קשקאי. הפער מצביע על תפוצה מעט רחבה יותר של הארונה.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • ניסאן קשקאי 2026: 6 מערכות
  • סיאט ארונה 2026: 6 מערכות

יש תיקו במספר המערכות: 6 בכל אחד מהרכבים. לכן אין כאן יתרון לפי הכמות, וכדאי לבדוק אילו מערכות חשובות לכם ולוודא שהן קיימות בגרסה המסוימת.

למי מתאים כל רכב

  • ניסאן קשקאי 2026: ניסאן קשקאי מתאימה לכם אם אתם מחפשים קרוסאובר משפחתי עם ביצועים חזקים, מרחב שימושי והתנהגות כביש טובה, ומוכנים לשלם יותר כדי לקבל יתרונות אלה.
  • סיאט ארונה 2026: סיאט ארונה מתאימה לכם אם אתם מעדיפים מחיר רכישה נמוך יותר, רכב קטן וקל לתמרון ותא מטען שימושי, ומקבלים מרווח אחורי מצומצם ונוחות נסיעה מעט קשיחה.

שאלות נפוצות

מה עדיף, ניסאן קשקאי או סיאט ארונה?

בסך הכול, הקשקאי מתאימה יותר אם אתם נותנים משקל לביצועים, בטיחות, מרחב משפחתי ועלויות אחזקה, והיא הבחירה הכוללת בין השתיים. הארונה עדיפה אם מחיר הקנייה, שמירת הערך, מהירות המכירה וסיכון גניבה נמוך יותר חשובים לכם יותר. מבחינת שימושיות, לארונה תא מטען של 400 ליטר, אך מאחור היא צפופה יותר ונוחות הנסיעה קשיחה יחסית; בקשקאי תקבלו חוויית נהיגה איכותית ומרחב משפחתי שימושי, אך במחיר גבוה יותר. בשני הדגמים כדאי לבדוק את הגרסה בפועל ואת מצב הרכב, ובארונה לשים לב במיוחד לפעולת תיבת ה-DSG בנסיעה איטית.

איזה רכב זול יותר, ניסאן קשקאי או סיאט ארונה?

סיאט ארונה 2026 (₪132,298 לעומת ₪160,900). סיאט ארונה מובילה במחיר רכישה של ₪132,298, לעומת ₪160,900 לקשקאי. הפער של ₪28,602 לטובת הארונה משמעותי אם חשוב לכם להקטין את ההוצאה הראשונית.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, ניסאן קשקאי או סיאט ארונה?

סיאט ארונה 2026 (8.6% בשנה לעומת 12.7% בשנה). הארונה מובילה בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 8.6% לעומת 12.7% בקשקאי. בפועל, הנתון מצביע על שחיקה שנתית מתונה יותר בארונה.

איזה רכב זול יותר לאחזקה, ניסאן קשקאי או סיאט ארונה?

ניסאן קשקאי 2026 (דרגה 2 מתוך 5 לעומת דרגה 4 מתוך 5). הקשקאי מוביל בעלויות האחזקה, בדרגה 2 מתוך 5 לעומת דרגה 4 מתוך 5 בארונה. הפער לטובתו עשוי להיות חשוב אם אתם מתכננים להחזיק ברכב לאורך זמן.

איזה רכב בטיחותי יותר, ניסאן קשקאי או סיאט ארונה?

ניסאן קשקאי 2026 (ציון בטיחות 5 לעומת ציון בטיחות 3). הקשקאי מוביל, עם ציון בטיחות 5 לעומת 3 בארונה. אם בטיחות היא שיקול מרכזי עבורכם, הפער תומך בבחירה בקשקאי.

איזה רכב חסכוני יותר, ניסאן קשקאי או סיאט ארונה?

ניסאן קשקאי 2026 (קבוצת זיהום 4 לעומת קבוצת זיהום 11). הקשקאי מוביל בקבוצת הזיהום, 4 לעומת 11 בארונה. זהו יתרון ברור יותר למי שמעדיפים רכב עם סיווג זיהום נמוך יותר.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, ניסאן קשקאי או סיאט ארונה?

ניסאן קשקאי 2026 (156 כ"ס לעומת 115 כ"ס). לקשקאי 156 כ״ס לעומת 115 כ״ס בארונה. תוספת ההספק מעניקה לקשקאי יתרון בביצועים, בעוד שהארונה מציעה כוח מתון יותר.

איזה רכב מרווח יותר, ניסאן קשקאי או סיאט ארונה?

ניסאן קשקאי 2026 (5 מושבים לעומת 5 מושבים). הקשקאי מוביל במרחב ובשימוש משפחתי, אף שלשני הרכבים 5 מושבים. הארונה שימושית עם תא מטען בנפח 400 ליטר, אך המרחב מאחור מוגבל יותר.

איזה רכב נגנב פחות, ניסאן קשקאי או סיאט ארונה?

סיאט ארונה 2026 (2.8 ל-1,000 רכבים לעומת 6.3 ל-1,000 רכבים). הארונה מובילה בסיכון הגניבה: 2.8 ל-1,000 רכבים לעומת 6.3 ל-1,000 בקשקאי. לפי הנתונים האלה, הסיכון נמוך יותר בארונה.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, ניסאן קשקאי או סיאט ארונה?

סיאט ארונה 2026 (29 ימים לעומת 40 ימים). הארונה נמכרת מהר יותר, בתוך 29 ימים לעומת 40 ימים לקשקאי. הפער עשוי להקל עליכם למכור אותה כשיגיע הזמן להחליף רכב.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, ניסאן קשקאי או סיאט ארונה?

ניסאן קשקאי 2026 (7 יתרונות לעומת 6 יתרונות). הקשקאי מוביל במוניטין ובשביעות רצון עם 7 יתרונות לעומת 6 בארונה. זהו יתרון מתון, ולא פער גדול בין הדגמים.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, ניסאן קשקאי או סיאט ארונה?

סיאט ארונה 2026 (1,489 על הכביש לעומת 1,148 על הכביש). הארונה נפוצה יותר בכביש, עם 1,489 רכבים לעומת 1,148 קשקאי. הפער מצביע על תפוצה מעט רחבה יותר של הארונה.

ניסאן קשקאי בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

סיאט ארונה בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם