ניסאן קשקאי או רנו אוסטרל? השוואה מלאה 2024
ההמלצה שלנו
לפי מכלול השיקולים, ניסאן קשקאי היא הבחירה המאוזנת יותר, עם יתרונות בעלויות אחזקה, בטיחות, זיהום, טכנולוגיה ופופולריות. רנו אוסטרל עדיפה אם מחיר הקנייה, שמירת הערך, שיעור הגניבה והיעדר ריקולים חשובים לכם במיוחד. לפני החלטה, בדקו את היסטוריית הטיפולים ואת המפרט המדויק, ובצעו נסיעת מבחן: באוסטרל התיבה עלולה להיות רועשת תחת עומס, ובקשקאי כדאי לבדוק היטב את המנוע והתיבה. השוו גם את עלויות הביטוח והתחזוקה לפי הרכב והנהג שלכם.
מחיר רכישה: רנו אוסטרל 2024
- ניסאן קשקאי 2024: ₪130,900
- רנו אוסטרל 2024: ₪100,000
רנו אוסטרל זולה יותר לרכישה: ₪100,000 לעומת ₪130,900 לקשקאי. הפער יכול להשאיר לכם יותר תקציב להוצאות נלוות או לאפשר לקנות רכב חדש יותר במסגרת התקציב.
שמירת ערך: רנו אוסטרל 2024
- ניסאן קשקאי 2024: 9.6% בשנה
- רנו אוסטרל 2024: 8.6% בשנה
האוסטרל מובילה בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 8.6% לעומת 9.6% בקשקאי. לאורך זמן, ירידת ערך מתונה יותר עשויה לצמצם את עלות הבעלות הכוללת.
עלויות אחזקה: ניסאן קשקאי 2024
- ניסאן קשקאי 2024: דרגה 2 מתוך 5
- רנו אוסטרל 2024: דרגה 5 מתוך 5
הקשקאי עדיף בעלויות האחזקה, בדרגה 2 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 באוסטרל. המשמעות היא יתרון צפוי בהוצאות השוטפות, אף שעלויות בפועל תלויות בגרסה ובשימוש.
אמינות: רנו אוסטרל 2024
- ניסאן קשקאי 2024: 3 ריקולים
- רנו אוסטרל 2024: 0 ריקולים
האוסטרל מובילה במדד הזה, עם 0 ריקולים לעומת 3 בקשקאי. מספר ריקולים נמוך יותר הוא נתון מעודד, אך אינו מבטיח אמינות לאורך זמן; בשני הרכבים חשוב לבדוק היסטוריית טיפולים וקריאות תיקון.
בטיחות: ניסאן קשקאי 2024
- ניסאן קשקאי 2024: ציון בטיחות 5
- רנו אוסטרל 2024: ציון בטיחות 3.75
לקשקאי ציון בטיחות 5 לעומת 3.75 באוסטרל. אם בטיחות היא שיקול מרכזי, זה יתרון לטובת הקשקאי, וכדאי לוודא את מפרט הבטיחות של הגרסה המסוימת.
חיסכון ואיכות סביבה: ניסאן קשקאי 2024
- ניסאן קשקאי 2024: קבוצת זיהום 5
- רנו אוסטרל 2024: קבוצת זיהום 13
הקשקאי נמצאת בקבוצת זיהום 5, לעומת קבוצה 13 באוסטרל. הפער מצביע על יתרון לקשקאי במדד הסביבתי, אך צריכת הדלק בפועל עשויה להשתנות לפי גרסה ותנאי נסיעה.
ביצועים: רנו אוסטרל 2024
- ניסאן קשקאי 2024: 156 כ"ס
- רנו אוסטרל 2024: 158 כ"ס
לאוסטרל יתרון קל בהספק: 158 כ״ס לעומת 156 כ״ס בקשקאי. הפער קטן, ולכן כדאי להתרשם בנסיעת מבחן, במיוחד אם אתם נוסעים לעיתים קרובות עם נוסעים או בעליות.
מרחב ומשפחה: תיקו
- ניסאן קשקאי 2024: 5 מושבים
- רנו אוסטרל 2024: 5 מושבים
שני הדגמים מציעים 5 מושבים, ולכן אין כאן יתרון במספר המקומות. למשפחה, כדאי להשוות בפועל את המרווח מאחור ואת תא המטען, שמשתנים בין גרסאות.
סיכון גניבה: רנו אוסטרל 2024
- ניסאן קשקאי 2024: 6.3 ל-1,000 רכבים
- רנו אוסטרל 2024: 0.9 ל-1,000 רכבים
לאוסטרל שיעור גניבה נמוך יותר: 0.9 ל-1,000 רכבים לעומת 6.3 בקשקאי. זה עשוי להיות שיקול חשוב בבחירת רכב, אך מחיר הביטוח בפועל תלוי גם בנהג, באזור ובתנאי הפוליסה.
מוניטין ושביעות רצון: ניסאן קשקאי 2024
- ניסאן קשקאי 2024: 5 יתרונות
- רנו אוסטרל 2024: 7 יתרונות
לקשקאי יתרון במוניטין ושביעות רצון. אם חשוב לכם לבחור בדגם שנתפס כבחירה מוכרת ומועדפת יותר, זה עשוי להטות את הכף לטובתו.
פופולריות בכביש: ניסאן קשקאי 2024
- ניסאן קשקאי 2024: 1,135 על הכביש
- רנו אוסטרל 2024: 504 על הכביש
הקשקאי נפוצה יותר בכביש, עם 1,135 רכבים לעומת 504 אוסטרלים. פופולריות עשויה להקל על מציאת מידע, מוסכים וקונים בעתיד.
טכנולוגיה ונוחות: ניסאן קשקאי 2024
- ניסאן קשקאי 2024: 6 מערכות
- רנו אוסטרל 2024: 5 מערכות
לקשקאי יתרון במספר המערכות: 6 לעומת 5 באוסטרל. אם חשובה לכם נוחות של מערכות עזר ואבזור, כדאי לבדוק אילו מערכות כלולות ברמת הגימור הספציפית.
למי מתאים כל רכב
- ניסאן קשקאי 2024: ניסאן קשקאי מתאימה לכם אם אתם מחפשים קרוסאובר משפחתי שימושי ומאובזר, עם יתרון בעלויות אחזקה ובטיחות, ומוכנים לשלם יותר ברכישה.
- רנו אוסטרל 2024: רנו אוסטרל מתאימה לכם אם מחיר קנייה נמוך יותר, שמירת ערך ושיעור גניבה נמוך חשובים לכם, ואתם מוכנים לבדוק היטב את התנהגות המנוע והתיבה בנסיעת מבחן.
שאלות נפוצות
מה עדיף, ניסאן קשקאי או רנו אוסטרל?
לפי מכלול השיקולים, ניסאן קשקאי היא הבחירה המאוזנת יותר, עם יתרונות בעלויות אחזקה, בטיחות, זיהום, טכנולוגיה ופופולריות. רנו אוסטרל עדיפה אם מחיר הקנייה, שמירת הערך, שיעור הגניבה והיעדר ריקולים חשובים לכם במיוחד. לפני החלטה, בדקו את היסטוריית הטיפולים ואת המפרט המדויק, ובצעו נסיעת מבחן: באוסטרל התיבה עלולה להיות רועשת תחת עומס, ובקשקאי כדאי לבדוק היטב את המנוע והתיבה. השוו גם את עלויות הביטוח והתחזוקה לפי הרכב והנהג שלכם.
איזה רכב זול יותר, ניסאן קשקאי או רנו אוסטרל?
רנו אוסטרל 2024 (₪100,000 לעומת ₪130,900). רנו אוסטרל זולה יותר לרכישה: ₪100,000 לעומת ₪130,900 לקשקאי. הפער יכול להשאיר לכם יותר תקציב להוצאות נלוות או לאפשר לקנות רכב חדש יותר במסגרת התקציב.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, ניסאן קשקאי או רנו אוסטרל?
רנו אוסטרל 2024 (8.6% בשנה לעומת 9.6% בשנה). האוסטרל מובילה בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 8.6% לעומת 9.6% בקשקאי. לאורך זמן, ירידת ערך מתונה יותר עשויה לצמצם את עלות הבעלות הכוללת.
איזה רכב זול יותר לאחזקה, ניסאן קשקאי או רנו אוסטרל?
ניסאן קשקאי 2024 (דרגה 2 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). הקשקאי עדיף בעלויות האחזקה, בדרגה 2 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 באוסטרל. המשמעות היא יתרון צפוי בהוצאות השוטפות, אף שעלויות בפועל תלויות בגרסה ובשימוש.
איזה רכב אמין יותר, ניסאן קשקאי או רנו אוסטרל?
רנו אוסטרל 2024 (0 ריקולים לעומת 3 ריקולים). האוסטרל מובילה במדד הזה, עם 0 ריקולים לעומת 3 בקשקאי. מספר ריקולים נמוך יותר הוא נתון מעודד, אך אינו מבטיח אמינות לאורך זמן; בשני הרכבים חשוב לבדוק היסטוריית טיפולים וקריאות תיקון.
איזה רכב בטיחותי יותר, ניסאן קשקאי או רנו אוסטרל?
ניסאן קשקאי 2024 (ציון בטיחות 5 לעומת ציון בטיחות 3.75). לקשקאי ציון בטיחות 5 לעומת 3.75 באוסטרל. אם בטיחות היא שיקול מרכזי, זה יתרון לטובת הקשקאי, וכדאי לוודא את מפרט הבטיחות של הגרסה המסוימת.
איזה רכב חסכוני יותר, ניסאן קשקאי או רנו אוסטרל?
ניסאן קשקאי 2024 (קבוצת זיהום 5 לעומת קבוצת זיהום 13). הקשקאי נמצאת בקבוצת זיהום 5, לעומת קבוצה 13 באוסטרל. הפער מצביע על יתרון לקשקאי במדד הסביבתי, אך צריכת הדלק בפועל עשויה להשתנות לפי גרסה ותנאי נסיעה.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, ניסאן קשקאי או רנו אוסטרל?
רנו אוסטרל 2024 (158 כ"ס לעומת 156 כ"ס). לאוסטרל יתרון קל בהספק: 158 כ״ס לעומת 156 כ״ס בקשקאי. הפער קטן, ולכן כדאי להתרשם בנסיעת מבחן, במיוחד אם אתם נוסעים לעיתים קרובות עם נוסעים או בעליות.
איזה רכב נגנב פחות, ניסאן קשקאי או רנו אוסטרל?
רנו אוסטרל 2024 (0.9 ל-1,000 רכבים לעומת 6.3 ל-1,000 רכבים). לאוסטרל שיעור גניבה נמוך יותר: 0.9 ל-1,000 רכבים לעומת 6.3 בקשקאי. זה עשוי להיות שיקול חשוב בבחירת רכב, אך מחיר הביטוח בפועל תלוי גם בנהג, באזור ובתנאי הפוליסה.
לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, ניסאן קשקאי או רנו אוסטרל?
ניסאן קשקאי 2024 (5 יתרונות לעומת 7 יתרונות). לקשקאי יתרון במוניטין ושביעות רצון. אם חשוב לכם לבחור בדגם שנתפס כבחירה מוכרת ומועדפת יותר, זה עשוי להטות את הכף לטובתו.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, ניסאן קשקאי או רנו אוסטרל?
ניסאן קשקאי 2024 (1,135 על הכביש לעומת 504 על הכביש). הקשקאי נפוצה יותר בכביש, עם 1,135 רכבים לעומת 504 אוסטרלים. פופולריות עשויה להקל על מציאת מידע, מוסכים וקונים בעתיד.
באיזה רכב יותר מערכות נוחות וטכנולוגיה, ניסאן קשקאי או רנו אוסטרל?
ניסאן קשקאי 2024 (6 מערכות לעומת 5 מערכות). לקשקאי יתרון במספר המערכות: 6 לעומת 5 באוסטרל. אם חשובה לכם נוחות של מערכות עזר ואבזור, כדאי לבדוק אילו מערכות כלולות ברמת הגימור הספציפית.
ניסאן קשקאי בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
רנו אוסטרל בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות