מאזדה CX-3 או ניסאן קשקאי? השוואה מלאה 2025

ההמלצה שלנו

אם אתם מחפשים קרוסאובר משפחתי עם מרחב שימושי, בטיחות, כוח ואבזור, ניסאן קשקאי היא הבחירה המתאימה יותר בסך הכול. מאזדה CX-3 עדיפה אם התקציב הראשוני, שמירת הערך ומהירות המכירה חשובים לכם יותר, ואתם מוכנים להתפשר על מרווח מאחור ותא מטען קטן. לפני החלטה, בדקו את עלויות האחזקה בפועל ואת רמת הגימור של כל רכב, ובצעו בדיקה לרכב הספציפי. הקשקאי עולה יותר, ולכן אם אתם נוסעים בעיקר לבד או בזוג ואינכם זקוקים למרחב משפחתי, המאזדה עשויה להתאים לכם יותר.

מחיר רכישה: מאזדה CX-3 2025

  • מאזדה CX-3 2025: ₪110,000
  • ניסאן קשקאי 2025: ₪137,000

מאזדה CX-3 עולה ₪110,000 לעומת ₪137,000 לקשקאי, כך שהיא מתאימה יותר אם חשוב לכם להוציא פחות בקנייה. הפער משמעותי, אך הקשקאי מציע רכב משפחתי מרווח יותר.

שמירת ערך: מאזדה CX-3 2025

  • מאזדה CX-3 2025: 6.9% בשנה
  • ניסאן קשקאי 2025: 14.9% בשנה

המאזדה מובילה בשמירת ערך: ירידת הערך השנתית המוצגת היא 6.9% לעומת 14.9% בקשקאי. בפועל, הדבר עשוי להיות משמעותי אם אתם מתכננים למכור את הרכב בהמשך.

עלויות אחזקה: ניסאן קשקאי 2025

  • מאזדה CX-3 2025: דרגה 5 מתוך 5
  • ניסאן קשקאי 2025: דרגה 4 מתוך 5

הקשקאי מוביל במדד עלויות האחזקה, אך הערכים המוצגים הם דרגה 4 מתוך 5 לקשקאי ודרגה 5 מתוך 5 למאזדה. כדאי לבדוק עלויות טיפולים, ביטוח וחלפים עבור הגרסה והרכב הספציפיים לפני הקנייה.

אמינות: תיקו

  • מאזדה CX-3 2025: 0 ריקולים
  • ניסאן קשקאי 2025: 0 ריקולים

אין כאן יתרון ברור לאחד מהם: לשני הדגמים מצוינים 0 ריקולים. ברכב משומש, היסטוריית טיפולים ובדיקה של הרכב המסוים עדיין חשובות.

בטיחות: ניסאן קשקאי 2025

  • מאזדה CX-3 2025: ציון בטיחות 1
  • ניסאן קשקאי 2025: ציון בטיחות 5

הקשקאי מוביל בבטיחות עם ציון בטיחות 5, לעומת ציון בטיחות 1 למאזדה. זה יתרון חשוב אם בטיחות הנוסעים היא שיקול מרכזי עבורכם.

חיסכון ואיכות סביבה: ניסאן קשקאי 2025

  • מאזדה CX-3 2025: קבוצת זיהום 13
  • ניסאן קשקאי 2025: קבוצת זיהום 8

הקשקאי מוביל במדד החיסכון ואיכות הסביבה, עם קבוצת זיהום 8 לעומת קבוצת זיהום 13 במאזדה. עם זאת, במבחן הדרך המתואר צריכת הדלק שלו הייתה כ-12.7 קמ״ל, ולכן אל תניחו שהוא חסכוני כמו רכב היברידי.

ביצועים: ניסאן קשקאי 2025

  • מאזדה CX-3 2025: 116 כ"ס
  • ניסאן קשקאי 2025: 156 כ"ס

לקשקאי מנוע בהספק 156 כ״ס לעומת 116 כ״ס במאזדה. הפער מורגש בעיקר כשאתם רוצים יותר כוח להאצות ולנסיעות משפחתיות.

מרחב ומשפחה: ניסאן קשקאי 2025

  • מאזדה CX-3 2025: 5 מושבים
  • ניסאן קשקאי 2025: 5 מושבים

הקשקאי מתאים יותר לשימוש משפחתי: לשניהם 5 מושבים, אך הוא מציע מרווח טוב יותר ותא מטען בנפח 479 ליטר. ה-CX-3 צפוף מאחור ותא המטען שלו קטן יחסית.

סיכון גניבה: ניסאן קשקאי 2025

  • מאזדה CX-3 2025: 8.6 ל-1,000 רכבים
  • ניסאן קשקאי 2025: 6.3 ל-1,000 רכבים

הקשקאי מוביל במדד סיכון הגניבה: 6.3 מקרים לכל 1,000 רכבים, לעומת 8.6 במאזדה. הפער עשוי להיות שיקול בבחירת הרכב, אך כדאי לבדוק גם את עלות הביטוח לרכב המסוים.

מהירות מכירה: מאזדה CX-3 2025

  • מאזדה CX-3 2025: 24 ימים
  • ניסאן קשקאי 2025: 40 ימים

המאזדה נמכרת מהר יותר לפי הנתונים המוצגים: 24 ימים לעומת 40 ימים לקשקאי. הדבר עשוי להקל עליכם למכור אותה כשתרצו להחליף רכב.

מוניטין ושביעות רצון: ניסאן קשקאי 2025

  • מאזדה CX-3 2025: 6 יתרונות
  • ניסאן קשקאי 2025: 7 יתרונות

הקשקאי מוביל במוניטין ובשביעות רצון, עם 7 יתרונות לעומת 6 במאזדה. זהו יתרון מתון, ולא תחליף לבדיקה של מצב הרכב וההיסטוריה שלו.

פופולריות בכביש: ניסאן קשקאי 2025

  • מאזדה CX-3 2025: 1,173 על הכביש
  • ניסאן קשקאי 2025: 2,553 על הכביש

הקשקאי נפוץ יותר בכביש, עם 2,553 רכבים לעומת 1,173 למאזדה. נפוצות גבוהה עשויה להקל על מציאת מידע, שירות וחלקים, אך אינה מבטיחה מצב טוב יותר ברכב ספציפי.

טכנולוגיה ונוחות: ניסאן קשקאי 2025

  • מאזדה CX-3 2025: 5 מערכות
  • ניסאן קשקאי 2025: 6 מערכות

הקשקאי מוביל עם 6 מערכות לעומת 5 במאזדה. לצד יתרון האבזור, חשוב לבדוק באיזו רמת גימור מדובר, משום שהציוד עשוי להשתנות בין גרסאות.

למי מתאים כל רכב

  • מאזדה CX-3 2025: מאזדה CX-3 מתאימה לכם אם אתם רוצים לשלם פחות, מעריכים נהיגה זריזה ורוצים רכב שקל יחסית למכור, ואינכם זקוקים למרווח גדול מאחור או לתא מטען משפחתי.
  • ניסאן קשקאי 2025: ניסאן קשקאי מתאימה לכם אם אתם מחפשים קרוסאובר משפחתי מרווח, עם יותר כוח, ציון בטיחות גבוה יותר ואבזור עשיר, ומוכנים לשלם יותר בקנייה.

שאלות נפוצות

מה עדיף, מאזדה CX-3 או ניסאן קשקאי?

אם אתם מחפשים קרוסאובר משפחתי עם מרחב שימושי, בטיחות, כוח ואבזור, ניסאן קשקאי היא הבחירה המתאימה יותר בסך הכול. מאזדה CX-3 עדיפה אם התקציב הראשוני, שמירת הערך ומהירות המכירה חשובים לכם יותר, ואתם מוכנים להתפשר על מרווח מאחור ותא מטען קטן. לפני החלטה, בדקו את עלויות האחזקה בפועל ואת רמת הגימור של כל רכב, ובצעו בדיקה לרכב הספציפי. הקשקאי עולה יותר, ולכן אם אתם נוסעים בעיקר לבד או בזוג ואינכם זקוקים למרחב משפחתי, המאזדה עשויה להתאים לכם יותר.

איזה רכב זול יותר, מאזדה CX-3 או ניסאן קשקאי?

מאזדה CX-3 2025 (₪110,000 לעומת ₪137,000). מאזדה CX-3 עולה ₪110,000 לעומת ₪137,000 לקשקאי, כך שהיא מתאימה יותר אם חשוב לכם להוציא פחות בקנייה. הפער משמעותי, אך הקשקאי מציע רכב משפחתי מרווח יותר.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, מאזדה CX-3 או ניסאן קשקאי?

מאזדה CX-3 2025 (6.9% בשנה לעומת 14.9% בשנה). המאזדה מובילה בשמירת ערך: ירידת הערך השנתית המוצגת היא 6.9% לעומת 14.9% בקשקאי. בפועל, הדבר עשוי להיות משמעותי אם אתם מתכננים למכור את הרכב בהמשך.

איזה רכב זול יותר לאחזקה, מאזדה CX-3 או ניסאן קשקאי?

ניסאן קשקאי 2025 (דרגה 4 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). הקשקאי מוביל במדד עלויות האחזקה, אך הערכים המוצגים הם דרגה 4 מתוך 5 לקשקאי ודרגה 5 מתוך 5 למאזדה. כדאי לבדוק עלויות טיפולים, ביטוח וחלפים עבור הגרסה והרכב הספציפיים לפני הקנייה.

איזה רכב בטיחותי יותר, מאזדה CX-3 או ניסאן קשקאי?

ניסאן קשקאי 2025 (ציון בטיחות 5 לעומת ציון בטיחות 1). הקשקאי מוביל בבטיחות עם ציון בטיחות 5, לעומת ציון בטיחות 1 למאזדה. זה יתרון חשוב אם בטיחות הנוסעים היא שיקול מרכזי עבורכם.

איזה רכב חסכוני יותר, מאזדה CX-3 או ניסאן קשקאי?

ניסאן קשקאי 2025 (קבוצת זיהום 8 לעומת קבוצת זיהום 13). הקשקאי מוביל במדד החיסכון ואיכות הסביבה, עם קבוצת זיהום 8 לעומת קבוצת זיהום 13 במאזדה. עם זאת, במבחן הדרך המתואר צריכת הדלק שלו הייתה כ-12.7 קמ״ל, ולכן אל תניחו שהוא חסכוני כמו רכב היברידי.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, מאזדה CX-3 או ניסאן קשקאי?

ניסאן קשקאי 2025 (156 כ"ס לעומת 116 כ"ס). לקשקאי מנוע בהספק 156 כ״ס לעומת 116 כ״ס במאזדה. הפער מורגש בעיקר כשאתם רוצים יותר כוח להאצות ולנסיעות משפחתיות.

איזה רכב מרווח יותר, מאזדה CX-3 או ניסאן קשקאי?

ניסאן קשקאי 2025 (5 מושבים לעומת 5 מושבים). הקשקאי מתאים יותר לשימוש משפחתי: לשניהם 5 מושבים, אך הוא מציע מרווח טוב יותר ותא מטען בנפח 479 ליטר. ה-CX-3 צפוף מאחור ותא המטען שלו קטן יחסית.

איזה רכב נגנב פחות, מאזדה CX-3 או ניסאן קשקאי?

ניסאן קשקאי 2025 (6.3 ל-1,000 רכבים לעומת 8.6 ל-1,000 רכבים). הקשקאי מוביל במדד סיכון הגניבה: 6.3 מקרים לכל 1,000 רכבים, לעומת 8.6 במאזדה. הפער עשוי להיות שיקול בבחירת הרכב, אך כדאי לבדוק גם את עלות הביטוח לרכב המסוים.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, מאזדה CX-3 או ניסאן קשקאי?

מאזדה CX-3 2025 (24 ימים לעומת 40 ימים). המאזדה נמכרת מהר יותר לפי הנתונים המוצגים: 24 ימים לעומת 40 ימים לקשקאי. הדבר עשוי להקל עליכם למכור אותה כשתרצו להחליף רכב.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, מאזדה CX-3 או ניסאן קשקאי?

ניסאן קשקאי 2025 (7 יתרונות לעומת 6 יתרונות). הקשקאי מוביל במוניטין ובשביעות רצון, עם 7 יתרונות לעומת 6 במאזדה. זהו יתרון מתון, ולא תחליף לבדיקה של מצב הרכב וההיסטוריה שלו.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, מאזדה CX-3 או ניסאן קשקאי?

ניסאן קשקאי 2025 (2,553 על הכביש לעומת 1,173 על הכביש). הקשקאי נפוץ יותר בכביש, עם 2,553 רכבים לעומת 1,173 למאזדה. נפוצות גבוהה עשויה להקל על מציאת מידע, שירות וחלקים, אך אינה מבטיחה מצב טוב יותר ברכב ספציפי.

באיזה רכב יותר מערכות נוחות וטכנולוגיה, מאזדה CX-3 או ניסאן קשקאי?

ניסאן קשקאי 2025 (6 מערכות לעומת 5 מערכות). הקשקאי מוביל עם 6 מערכות לעומת 5 במאזדה. לצד יתרון האבזור, חשוב לבדוק באיזו רמת גימור מדובר, משום שהציוד עשוי להשתנות בין גרסאות.

מאזדה CX-3 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

ניסאן קשקאי בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם