ג'יפ קומפאס או ניסאן קשקאי? השוואה מלאה 2023

ההמלצה שלנו

אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך, בטיחות וסיכון גניבה נמוך יותר, הקשקאי הוא בחירה חזקה ומתאימה במיוחד. הקומפאס מתאים יותר אם אתם מעדיפים את היתרונות שלו בעלויות האחזקה, בקבוצת הזיהום ובהספק, והוא מוביל גם בהשוואה הכוללת. בביקורות על שני הדגמים מצוינות נוחות נסיעה ובידוד רעשים שאינם מצטיינים, לכן נסיעת מבחן חשובה. לפני קנייה, בדקו היסטוריית טיפולים, מצב מכני והתאמה של רמת הגימור, במיוחד משום שנתוני אמינות סדרתיים מספקים אינם זמינים.

מחיר רכישה: ניסאן קשקאי 2023

  • ג'יפ קומפאס 2023: ₪154,450
  • ניסאן קשקאי 2023: ₪122,500

הניסאן קשקאי זול יותר לרכישה: ₪122,500 לעומת ₪154,450 בג׳יפ קומפאס. הפער משמעותי אם חשוב לכם לצמצם את ההוצאה הראשונית.

שמירת ערך: ניסאן קשקאי 2023

  • ג'יפ קומפאס 2023: 14.1% בשנה
  • ניסאן קשקאי 2023: 8.0% בשנה

הקשקאי מוביל בשמירת ערך: ירידת הערך השנתית היא 8.0%, לעומת 14.1% בקומפאס. בפועל, הקומפאס צפוי לאבד מערכו מהר יותר.

עלויות אחזקה: ג'יפ קומפאס 2023

  • ג'יפ קומפאס 2023: דרגה 1 מתוך 5
  • ניסאן קשקאי 2023: דרגה 2 מתוך 5

הקומפאס מוביל בעלויות האחזקה, עם דרגה 1 מתוך 5 לעומת דרגה 2 מתוך 5 בקשקאי. זו עדיפות עבור מי שמייחס משקל רב יותר להוצאות האחזקה השוטפות.

אמינות: ג'יפ קומפאס 2023

  • ג'יפ קומפאס 2023: 2 ריקולים
  • ניסאן קשקאי 2023: 3 ריקולים

הקומפאס מוביל לפי נתון הריקולים: 2 לעומת 3 בקשקאי. עם זאת, מספר הריקולים לבדו אינו קובע את אמינות הרכב, ולכן חשוב לבדוק את היסטוריית הטיפולים ואת מצב המכונית הספציפית.

בטיחות: ניסאן קשקאי 2023

  • ג'יפ קומפאס 2023: ציון בטיחות 2
  • ניסאן קשקאי 2023: ציון בטיחות 4

הקשקאי מוביל עם ציון בטיחות 4 לעומת 2 בקומפאס. גם בביקורות מצוינים אבזור בטיחות עשיר והתנהגות כביש בטוחה בקשקאי, בהתאם לגרסה ולרמת הגימור.

חיסכון ואיכות סביבה: ג'יפ קומפאס 2023

  • ג'יפ קומפאס 2023: קבוצת זיהום 2
  • ניסאן קשקאי 2023: קבוצת זיהום 5

הקומפאס מוביל בקבוצת הזיהום, עם קבוצה 2 לעומת קבוצה 5 בקשקאי. מדובר ביתרון במדד הזיהום, ולא בהכרח בהבטחה לצריכת דלק נמוכה יותר בכל תנאי הנהיגה.

ביצועים: ג'יפ קומפאס 2023

  • ג'יפ קומפאס 2023: 180 כ"ס
  • ניסאן קשקאי 2023: 156 כ"ס

הקומפאס מוביל בהספק, עם 180 כ״ס לעומת 156 כ״ס בקשקאי. בביקורות מצוין שהביצועים בגרסת הקומפאס אינם חדים במיוחד, בעוד מנוע הקשקאי מתואר כזריז יחסית.

מרחב ומשפחה: תיקו

  • ג'יפ קומפאס 2023: 5 מושבים
  • ניסאן קשקאי 2023: 5 מושבים

שניהם מציעים 5 מושבים, כך שמספר המקומות זהה. בביקורות הקשקאי מתואר כמרווח במיוחד מאחור, ואילו לקומפאס מצוין תא מטען בנפח 438 ליטר בגרסת הבנזין.

סיכון גניבה: ניסאן קשקאי 2023

  • ג'יפ קומפאס 2023: 7.7 ל-1,000 רכבים
  • ניסאן קשקאי 2023: 6.3 ל-1,000 רכבים

הקשקאי מוביל בסיכון גניבה נמוך יותר: 6.3 ל-1,000 רכבים לעומת 7.7 בקומפאס. הפער משקף סיכון נמוך יותר לפי המדד הזה, אך אינו מבטיח שרכב מסוים לא ייגנב.

מהירות מכירה: תיקו

  • ג'יפ קומפאס 2023: 40 ימים
  • ניסאן קשקאי 2023: 40 ימים

שניהם נמכרים בממוצע בתוך 40 ימים, ולכן אין כאן פער במהירות המכירה.

מוניטין ושביעות רצון: ג'יפ קומפאס 2023

  • ג'יפ קומפאס 2023: 7 יתרונות
  • ניסאן קשקאי 2023: 8 יתרונות

הקומפאס מוביל בעדיפות זו. לצד הנתון של 7 יתרונות לקומפאס ו-8 לקשקאי, כדאי לבחון גם את חוות הדעת על כל רכב ואת מצבו בפועל.

פופולריות בכביש: ניסאן קשקאי 2023

  • ג'יפ קומפאס 2023: 326 על הכביש
  • ניסאן קשקאי 2023: 813 על הכביש

הקשקאי נפוץ יותר בכביש: 813 רכבים לעומת 326 קומפאס. נפוצות עשויה להקל על מציאת רכב דומה להשוואה, אך אינה מעידה לבדה על איכות או אמינות.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • ג'יפ קומפאס 2023: 6 מערכות
  • ניסאן קשקאי 2023: 6 מערכות

שניהם מציעים 6 מערכות, ולכן מספר המערכות זהה. בפועל, האבזור בקשקאי משתנה לפי רמת הגימור, ובקומפאס מתוארת סביבת נהג משופרת לאחר מתיחת הפנים.

למי מתאים כל רכב

  • ג'יפ קומפאס 2023: ג׳יפ קומפאס 2023 מתאים לכם אם אתם מעדיפים את היתרונות שלו בעלויות האחזקה, בקבוצת הזיהום ובהספק, ומוכנים לבדוק היטב את מצב הרכב ואת היסטוריית הטיפולים.
  • ניסאן קשקאי 2023: ניסאן קשקאי 2023 מתאים לכם אם אתם מחפשים מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך טובה יותר, ציון בטיחות גבוה יותר ורכב משפחתי מרווח.

שאלות נפוצות

מה עדיף, ג'יפ קומפאס או ניסאן קשקאי?

אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך, בטיחות וסיכון גניבה נמוך יותר, הקשקאי הוא בחירה חזקה ומתאימה במיוחד. הקומפאס מתאים יותר אם אתם מעדיפים את היתרונות שלו בעלויות האחזקה, בקבוצת הזיהום ובהספק, והוא מוביל גם בהשוואה הכוללת. בביקורות על שני הדגמים מצוינות נוחות נסיעה ובידוד רעשים שאינם מצטיינים, לכן נסיעת מבחן חשובה. לפני קנייה, בדקו היסטוריית טיפולים, מצב מכני והתאמה של רמת הגימור, במיוחד משום שנתוני אמינות סדרתיים מספקים אינם זמינים.

איזה רכב זול יותר, ג'יפ קומפאס או ניסאן קשקאי?

ניסאן קשקאי 2023 (₪122,500 לעומת ₪154,450). הניסאן קשקאי זול יותר לרכישה: ₪122,500 לעומת ₪154,450 בג׳יפ קומפאס. הפער משמעותי אם חשוב לכם לצמצם את ההוצאה הראשונית.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, ג'יפ קומפאס או ניסאן קשקאי?

ניסאן קשקאי 2023 (8.0% בשנה לעומת 14.1% בשנה). הקשקאי מוביל בשמירת ערך: ירידת הערך השנתית היא 8.0%, לעומת 14.1% בקומפאס. בפועל, הקומפאס צפוי לאבד מערכו מהר יותר.

איזה רכב זול יותר לאחזקה, ג'יפ קומפאס או ניסאן קשקאי?

ג'יפ קומפאס 2023 (דרגה 1 מתוך 5 לעומת דרגה 2 מתוך 5). הקומפאס מוביל בעלויות האחזקה, עם דרגה 1 מתוך 5 לעומת דרגה 2 מתוך 5 בקשקאי. זו עדיפות עבור מי שמייחס משקל רב יותר להוצאות האחזקה השוטפות.

איזה רכב אמין יותר, ג'יפ קומפאס או ניסאן קשקאי?

ג'יפ קומפאס 2023 (2 ריקולים לעומת 3 ריקולים). הקומפאס מוביל לפי נתון הריקולים: 2 לעומת 3 בקשקאי. עם זאת, מספר הריקולים לבדו אינו קובע את אמינות הרכב, ולכן חשוב לבדוק את היסטוריית הטיפולים ואת מצב המכונית הספציפית.

איזה רכב בטיחותי יותר, ג'יפ קומפאס או ניסאן קשקאי?

ניסאן קשקאי 2023 (ציון בטיחות 4 לעומת ציון בטיחות 2). הקשקאי מוביל עם ציון בטיחות 4 לעומת 2 בקומפאס. גם בביקורות מצוינים אבזור בטיחות עשיר והתנהגות כביש בטוחה בקשקאי, בהתאם לגרסה ולרמת הגימור.

איזה רכב חסכוני יותר, ג'יפ קומפאס או ניסאן קשקאי?

ג'יפ קומפאס 2023 (קבוצת זיהום 2 לעומת קבוצת זיהום 5). הקומפאס מוביל בקבוצת הזיהום, עם קבוצה 2 לעומת קבוצה 5 בקשקאי. מדובר ביתרון במדד הזיהום, ולא בהכרח בהבטחה לצריכת דלק נמוכה יותר בכל תנאי הנהיגה.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, ג'יפ קומפאס או ניסאן קשקאי?

ג'יפ קומפאס 2023 (180 כ"ס לעומת 156 כ"ס). הקומפאס מוביל בהספק, עם 180 כ״ס לעומת 156 כ״ס בקשקאי. בביקורות מצוין שהביצועים בגרסת הקומפאס אינם חדים במיוחד, בעוד מנוע הקשקאי מתואר כזריז יחסית.

איזה רכב נגנב פחות, ג'יפ קומפאס או ניסאן קשקאי?

ניסאן קשקאי 2023 (6.3 ל-1,000 רכבים לעומת 7.7 ל-1,000 רכבים). הקשקאי מוביל בסיכון גניבה נמוך יותר: 6.3 ל-1,000 רכבים לעומת 7.7 בקומפאס. הפער משקף סיכון נמוך יותר לפי המדד הזה, אך אינו מבטיח שרכב מסוים לא ייגנב.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, ג'יפ קומפאס או ניסאן קשקאי?

ג'יפ קומפאס 2023 (7 יתרונות לעומת 8 יתרונות). הקומפאס מוביל בעדיפות זו. לצד הנתון של 7 יתרונות לקומפאס ו-8 לקשקאי, כדאי לבחון גם את חוות הדעת על כל רכב ואת מצבו בפועל.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, ג'יפ קומפאס או ניסאן קשקאי?

ניסאן קשקאי 2023 (813 על הכביש לעומת 326 על הכביש). הקשקאי נפוץ יותר בכביש: 813 רכבים לעומת 326 קומפאס. נפוצות עשויה להקל על מציאת רכב דומה להשוואה, אך אינה מעידה לבדה על איכות או אמינות.

ג'יפ קומפאס בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

ניסאן קשקאי בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם