פורד קוגה או ניסאן קשקאי? השוואה מלאה 2020
ההמלצה שלנו
בסיכום, ניסאן קשקאי היא הבחירה המאוזנת יותר למי שמעדיף שמירת ערך, פחות ריקולים, חיסכון, פופולריות ומכירה מהירה. פורד קוגה עדיפה אם מחיר רכישה נמוך, ביצועים, בטיחות, מרחב ואבזור טכנולוגי חשובים לכם יותר. לקוגה כדאי לבדוק היטב את המולטימדיה והמיזוג, ולהביא בחשבון שצריכת הדלק עלולה להיות גבוהה. בקשקאי בדקו את סוג המנוע והיסטוריית הטיפולים, ובפרט את התרמוסטט בגרסת 1.3 ליטר.
מחיר רכישה: פורד קוגה 2020
- פורד קוגה 2020: ₪46,950
- ניסאן קשקאי 2020: ₪82,000
פורד קוגה מובילה במחיר רכישה של ₪46,950, לעומת ₪82,000 לקשקאי. הפער הוא ₪35,050, כך שהקוגה משאירה לכם יותר תקציב לרכישה ולהוצאות נלוות.
שמירת ערך: ניסאן קשקאי 2020
- פורד קוגה 2020: 16.5% בשנה
- ניסאן קשקאי 2020: 7.6% בשנה
ניסאן קשקאי מובילה בשמירת ערך: ירידת הערך השנתית המצוינת לה היא 7.6%, לעומת 16.5% בקוגה. בפועל, הקשקאי צפויה לשמור טוב יותר על ערכה לאורך זמן.
עלויות אחזקה: תיקו
- פורד קוגה 2020: דרגה 5 מתוך 5
- ניסאן קשקאי 2020: דרגה 5 מתוך 5
אין כאן יתרון בין הדגמים: שניהם מדורגים בדרגה 5 מתוך 5 בעלויות אחזקה.
אמינות: ניסאן קשקאי 2020
- פורד קוגה 2020: 4 ריקולים
- ניסאן קשקאי 2020: 0 ריקולים
ניסאן קשקאי מובילה עם 0 ריקולים, לעומת 4 בקוגה. זהו פער שכדאי להביא בחשבון, לצד בדיקת היסטוריית הטיפולים והגרסה הספציפית לפני הקנייה.
בטיחות: פורד קוגה 2020
- פורד קוגה 2020: ציון בטיחות 2
- ניסאן קשקאי 2020: ציון בטיחות 1
פורד קוגה מובילה במדד הבטיחות, עם ציון בטיחות 2 לעומת 1 בקשקאי. אם בטיחות היא שיקול מרכזי, היתרון נוטה לקוגה.
חיסכון ואיכות סביבה: ניסאן קשקאי 2020
- פורד קוגה 2020: קבוצת זיהום 15
- ניסאן קשקאי 2020: קבוצת זיהום 14
ניסאן קשקאי מובילה במדד החיסכון ואיכות הסביבה, עם קבוצת זיהום 14 לעומת 15 בקוגה. עם זאת, ביקורות על הקוגה מציינות שצריכת הדלק שלה עלולה להיות גבוהה, במיוחד בעיר.
ביצועים: פורד קוגה 2020
- פורד קוגה 2020: 175 כ"ס
- ניסאן קשקאי 2020: 140 כ"ס
פורד קוגה מובילה עם 175 כ״ס לעומת 140 כ״ס בקשקאי. הפער בכוח מעניק לה יתרון למי שמחפש תגובות זריזות וביצועים חזקים יותר.
מרחב ומשפחה: פורד קוגה 2020
- פורד קוגה 2020: 5 מושבים
- ניסאן קשקאי 2020: 5 מושבים
פורד קוגה מובילה במדד המרחב והמשפחה; לשני הדגמים חמישה מושבים, אך הקוגה מתוארת כבעלת מרווח טוב לנוסעים מאחור ותא מטען שימושי.
סיכון גניבה: פורד קוגה 2020
- פורד קוגה 2020: 5.8 ל-1,000 רכבים
- ניסאן קשקאי 2020: 6.3 ל-1,000 רכבים
פורד קוגה מובילה בסיכון גניבה, עם 5.8 מקרים לכל 1,000 רכבים לעומת 6.3 בקשקאי. הפער קטן, אך המדד נוטה לטובת הקוגה.
מהירות מכירה: ניסאן קשקאי 2020
- פורד קוגה 2020: 40 ימים
- ניסאן קשקאי 2020: 38 ימים
ניסאן קשקאי מובילה במהירות המכירה, עם 38 ימים לעומת 40 ימים לקוגה. מדובר בפער של יומיים בלבד, כך שהיתרון המעשי במכירה מהירה מתון.
מוניטין ושביעות רצון: ניסאן קשקאי 2020
- פורד קוגה 2020: 7 יתרונות
- ניסאן קשקאי 2020: 6 יתרונות
ניסאן קשקאי מובילה במדד המוניטין ושביעות הרצון, עם 6 יתרונות לעומת 7 בקוגה. מספר היתרונות לבדו אינו מספר את כל הסיפור, ולכן כדאי לשלב את המדד עם בדיקת הרכב והנסיעה בו.
פופולריות בכביש: ניסאן קשקאי 2020
- פורד קוגה 2020: 229 על הכביש
- ניסאן קשקאי 2020: 3,029 על הכביש
ניסאן קשקאי מובילה בפופולריות, עם 3,029 רכבים על הכביש לעומת 229 קוגה. תפוצה רחבה יותר עשויה להקל על מציאת מידע, מוסכים וקונים בעתיד.
טכנולוגיה ונוחות: פורד קוגה 2020
- פורד קוגה 2020: 6 מערכות
- ניסאן קשקאי 2020: 5 מערכות
פורד קוגה מובילה עם 6 מערכות לעומת 5 בקשקאי. בדקו את רמת הגימור בפועל, כי האבזור עשוי להשתנות בין גרסאות.
למי מתאים כל רכב
- פורד קוגה 2020: פורד קוגה מתאימה למי שמחפש רכב פנאי במחיר רכישה נמוך יותר, עם ביצועים חזקים, מרווח טוב מאחור ואבזור בטיחות עשיר, ומוכן לבדוק היטב את מצב המולטימדיה והמיזוג ואת צריכת הדלק.
- ניסאן קשקאי 2020: ניסאן קשקאי מתאימה למי שמעדיף שמירת ערך, תפוצה רחבה ופחות ריקולים, ורוצה קרוסאובר שימושי; בגרסת 1.3 ליטר חשוב לבדוק את התרמוסטט ואת היסטוריית הטיפולים.
שאלות נפוצות
מה עדיף, פורד קוגה או ניסאן קשקאי?
בסיכום, ניסאן קשקאי היא הבחירה המאוזנת יותר למי שמעדיף שמירת ערך, פחות ריקולים, חיסכון, פופולריות ומכירה מהירה. פורד קוגה עדיפה אם מחיר רכישה נמוך, ביצועים, בטיחות, מרחב ואבזור טכנולוגי חשובים לכם יותר. לקוגה כדאי לבדוק היטב את המולטימדיה והמיזוג, ולהביא בחשבון שצריכת הדלק עלולה להיות גבוהה. בקשקאי בדקו את סוג המנוע והיסטוריית הטיפולים, ובפרט את התרמוסטט בגרסת 1.3 ליטר.
איזה רכב זול יותר, פורד קוגה או ניסאן קשקאי?
פורד קוגה 2020 (₪46,950 לעומת ₪82,000). פורד קוגה מובילה במחיר רכישה של ₪46,950, לעומת ₪82,000 לקשקאי. הפער הוא ₪35,050, כך שהקוגה משאירה לכם יותר תקציב לרכישה ולהוצאות נלוות.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, פורד קוגה או ניסאן קשקאי?
ניסאן קשקאי 2020 (7.6% בשנה לעומת 16.5% בשנה). ניסאן קשקאי מובילה בשמירת ערך: ירידת הערך השנתית המצוינת לה היא 7.6%, לעומת 16.5% בקוגה. בפועל, הקשקאי צפויה לשמור טוב יותר על ערכה לאורך זמן.
איזה רכב אמין יותר, פורד קוגה או ניסאן קשקאי?
ניסאן קשקאי 2020 (0 ריקולים לעומת 4 ריקולים). ניסאן קשקאי מובילה עם 0 ריקולים, לעומת 4 בקוגה. זהו פער שכדאי להביא בחשבון, לצד בדיקת היסטוריית הטיפולים והגרסה הספציפית לפני הקנייה.
איזה רכב בטיחותי יותר, פורד קוגה או ניסאן קשקאי?
פורד קוגה 2020 (ציון בטיחות 2 לעומת ציון בטיחות 1). פורד קוגה מובילה במדד הבטיחות, עם ציון בטיחות 2 לעומת 1 בקשקאי. אם בטיחות היא שיקול מרכזי, היתרון נוטה לקוגה.
איזה רכב חסכוני יותר, פורד קוגה או ניסאן קשקאי?
ניסאן קשקאי 2020 (קבוצת זיהום 14 לעומת קבוצת זיהום 15). ניסאן קשקאי מובילה במדד החיסכון ואיכות הסביבה, עם קבוצת זיהום 14 לעומת 15 בקוגה. עם זאת, ביקורות על הקוגה מציינות שצריכת הדלק שלה עלולה להיות גבוהה, במיוחד בעיר.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, פורד קוגה או ניסאן קשקאי?
פורד קוגה 2020 (175 כ"ס לעומת 140 כ"ס). פורד קוגה מובילה עם 175 כ״ס לעומת 140 כ״ס בקשקאי. הפער בכוח מעניק לה יתרון למי שמחפש תגובות זריזות וביצועים חזקים יותר.
איזה רכב מרווח יותר, פורד קוגה או ניסאן קשקאי?
פורד קוגה 2020 (5 מושבים לעומת 5 מושבים). פורד קוגה מובילה במדד המרחב והמשפחה; לשני הדגמים חמישה מושבים, אך הקוגה מתוארת כבעלת מרווח טוב לנוסעים מאחור ותא מטען שימושי.
איזה רכב נגנב פחות, פורד קוגה או ניסאן קשקאי?
פורד קוגה 2020 (5.8 ל-1,000 רכבים לעומת 6.3 ל-1,000 רכבים). פורד קוגה מובילה בסיכון גניבה, עם 5.8 מקרים לכל 1,000 רכבים לעומת 6.3 בקשקאי. הפער קטן, אך המדד נוטה לטובת הקוגה.
איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, פורד קוגה או ניסאן קשקאי?
ניסאן קשקאי 2020 (38 ימים לעומת 40 ימים). ניסאן קשקאי מובילה במהירות המכירה, עם 38 ימים לעומת 40 ימים לקוגה. מדובר בפער של יומיים בלבד, כך שהיתרון המעשי במכירה מהירה מתון.
לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, פורד קוגה או ניסאן קשקאי?
ניסאן קשקאי 2020 (6 יתרונות לעומת 7 יתרונות). ניסאן קשקאי מובילה במדד המוניטין ושביעות הרצון, עם 6 יתרונות לעומת 7 בקוגה. מספר היתרונות לבדו אינו מספר את כל הסיפור, ולכן כדאי לשלב את המדד עם בדיקת הרכב והנסיעה בו.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, פורד קוגה או ניסאן קשקאי?
ניסאן קשקאי 2020 (3,029 על הכביש לעומת 229 על הכביש). ניסאן קשקאי מובילה בפופולריות, עם 3,029 רכבים על הכביש לעומת 229 קוגה. תפוצה רחבה יותר עשויה להקל על מציאת מידע, מוסכים וקונים בעתיד.
באיזה רכב יותר מערכות נוחות וטכנולוגיה, פורד קוגה או ניסאן קשקאי?
פורד קוגה 2020 (6 מערכות לעומת 5 מערכות). פורד קוגה מובילה עם 6 מערכות לעומת 5 בקשקאי. בדקו את רמת הגימור בפועל, כי האבזור עשוי להשתנות בין גרסאות.
פורד קוגה בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
ניסאן קשקאי בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
השוואות נוספות
- אלפא רומיאו טונלה מול ניסאן קשקאי
- בי.ווי.די אטו 2 מול ניסאן קשקאי
- בי.ווי.די סי ליון 05 מול ניסאן קשקאי
- צ'רי טיאגו 4 פרו מול ניסאן קשקאי
- צ'רי טיגו 4 מול ניסאן קשקאי
- שברולט טראקס מול פורד קוגה
- שברולט טראקס מול ניסאן קשקאי
- סיטרואן C5 איירקרוס מול פורד קוגה
- סיטרואן C5 איירקרוס מול ניסאן קשקאי
- דאציה דאסטר מול ניסאן קשקאי